Семерджиев: Обвинението е в стил ”гузен негонен бяга”
Служебният здравен министър Илко Семерджиев заяви, че обвинението, което прокуратурата му повдигна, е в стил "гузен негонен бяга".
Обратно в новинатаКоментари - Семерджиев: Обвинението е в стил ”гузен негонен бяга” | Днес.dir.bg
Коментари
Бойко Борисов колко хора уволни без да им е пряк ръководител! Аз помня за една служителка на министерство дето беше заспала в дискотека и я уволниха ей тай! Ами ония горските дето празнуваха на деня за траур как ги уволниха също незаконно! Но там прокуратурата тоя член от НК го беше забравила!
Както при аферата " Аремис софт " , пак чистичък ... Не мога да разбера защо всички забравиха аферите му при започване на дейността на НЗОК...
нещо не е читава... Явно в лекарственият бизнес има много тъмни страни. И за ония турски ваксини... агенцията не беше никак активна...защо не се обадиха тогава в прокуратурата?
Авгиевите обори на бандита от Банкя е трудно да бъдат изринати. След толкова гафове в снабдяването с животоспасяващи лекарства беше време това блато на герберастията да бъде поразмътено. А Семерджиев си е прав.
изнасят лекарства,а българите с тежки диагнози да се чудят какво да правят??? Семерджиев ги настъпи и веднага се задейства машината... Две години Москов нищо не направи.. за два месеца Семерджиев разрови гнездото оси... Какво става в същност с обвиненията които повдигнаха на Москов? Какво става с обвинения от Москов директор във фонда за лечение на деца?
Този министър е толкова нагъл и арогантен на времен пост - представете си го като министър в редовно правителство. Ще хвърчат глави докато уреди родата с постове.И после искат уважение и зачитене!!!????
Тези ,които извършват паралелен износ /реекспорт / на животоспасяващи лекарства за лична облага и обричат здравето и живота на българските пациенти ,както и тези ,които им разрешиха това са ПРЕСТЪПНИЦИ ! Семерджиев се опитва да оправи това гнусно извращение.Недоумявам , като човек : защо прокаратура да му пречи ...
Семерджиев обсолютно нищо не е направил за да спре износа. Изнася се защото има европейска директива която го разрешава и ние не можем да я нарушаваме. Можем само да ограничим износа временно за някои лекарства за които има недостиг. Но това става само със промяна на закон който трябва да се гласува в НС. Така че четете малко преди да коментирате и то сериозна литература: Закони, Директиви, Наредби иначе да се плюе всеки може. А иначе този на снимката освен да си назначи свои хора из институциите и да махне неудобните за бизнеса му нищо друго не направи.
То такива като теб, ГЕРБеризрастъчета, освен за интриги и държавни постове, друго не знаете.
Голям наглец - "тя му оказвала натиск, да не бъде сменена.." - тоя наистина е много тъп или има добро чувство за хумор. Да се маха час по-скоро.
Не си обикновен гражданин, ти си обикновен комуняга! Този зализан Семерджиев си е обикновен мошеник!
Опитът за смяна е дошъл по следната верига: президент - министър председател - министър на здравеопазването.....
Семерджиев обсолютно нищо не е направил за да спре износа. Изнася се защото има европейска директива която го разрешава и ние не можем да я нарушаваме. Можем само да ограничим износа временно за някои лекарства за които има недостиг. Но това става само със промяна на закон който трябва да се гласува в НС. Така че четете малко преди да коментирате и то сериозна литература: Закони, Директиви, Наредби иначе да се плюе всеки може. А иначе този на снимката освен да си назначи свои хора из институциите и да махне неудобните за бизнеса му нищо друго не направи
Ало запознатия със законите и дерективите ! Пожелавам ти да те тресне тежък Диабет и когато отидеш на доктор да ти кажат да си търсиш инсулина в Берлин
не знам защо всички бяха срещу москов в търговските вериги от западна европа у нас вземат пръстови отпечатъци на служителите, но никой не протестира
Бъзпитаник и протеже на Костов, но го е надминал по наглост и облагодетелствуване за наша сметка и на наш гръб. Да видим как ще действа г-н Цацаров.
Според него, в течение на повече от месец, чрез различни канали, Стоименова организирала масиран натиск върху него да не бъде сменяна от поста, който заема
Една ГЕРБерска калинка я настъпиха по крадливите пипалца, та взе и орева орталъка. Че няма никава работа за прокуратурата, това е очевидно. Но трябва да се докара пред благодетелите си с кухи интриги. Какво се пенявите, Семерджиев е несравнимо по-читав от ренегата с изцъклените очи и отпечатъците.
Тази агенция нямаше заместник директор и когато Семерджиев беше министър за първи път. Обаче тогава това го устройваше, още повече, че сестра му работеше като шеф на отдел в агенцията.
На този от снимката на лицето му е изписано "Мерзавец"и деиствията му го потвърждават!
Абсолютно е прав. На всички които са писали срещу него, не им пожелавам да се разболеят и да търсят лекарства които уж ги има на нашия пазар, а те отдавна препродадени. Но нали е по EU . Защо ни трябваше този европейски съюз
Браво Илко,като дялан камък си,където те сложат все ставаш-и стоматолог, и политик ,и министър, и шеф на НЗОК беше.Браво,но защо ли здравеопазването ни е на този хал?!
Точно този катил направи болниците търговски дружества.Да ,направи ги като бакалии....:((
Това говедо за няколко месеца смени сума си директори на болници и Здравна каса и на тяхно място назначи свои хора.Върна здравеопазването в стартова позиция.Гони винаги личен интерес или този на определен кръг.Да се маха!
Е -гербаджии--развайте се-оцеляхте--плюйте служебното правителство--идва БОКО--той няма дави пипне---ваште семейства са в благополучие--заплатитеви-гарантирано -големи-редовни -социалния ви статус--също ---другите се надяваме само на БОГА
Защо изобщо този човек го сложиха за министьр на здравеопазването. Много слаба ни е паметта. При предното си управление направи така , че 15 години не можем да излезем от дупката, в която вкара здравеопазването. Сега отново дерибейства и не се сьмнявам , че постьпва по сьщия арогантен и необмислен начин.Не го оправдавайте. Тук не става дума за ГЕРБ и БСП, а за един вреден човек за здравеопазването.
И ето как в действие влиза старата школа, оказва се че той за благото на народа мислел милия и уреждането на познати и приятели на вакантни места но не за какви да е постове, а за зам. директорски е нещо нормално за г-н Семерджиев. Само който не е работил в държавната администрация не знае как и защо се слагат зам. директори свише, подготвят ги за бързо обезглавяване и поста се заема от следващия по веригата. Само се чака издънка или платена новина която да разбуни духовете в медиите и хората да се юрнат да коментират. Това за което г-н Семерджиев отказва да коментира е начина по който се е опитал да назначи посочения човек, вместо да го пусне със заповед или разпоредба която да дойде лично от него(все пак той го иска), се вика подчинения директор и се "обеждава" да съдейства. Доколкото разбирам директорката е трябвало да го назначи със заповед от нейно име, не от името на г-н Семерджиев и точно тук е заровено кучето, много правилно е реагирала жената, а г-н Семерджиев след като е обиколил всички възможни длъжности в медицината най-накрая ни показа характер и морал на истински политик, дреме му през кой минава и кого мачка, важното е за отбора да има че да има и когато ги няма.