Руски хеликоптери ще участват в мисии на НАТО
САЩ ще се включат в подетата от Чехия инициатива, чиято цел е да се увеличи използване на руски хеликоптери "МИ" в мисии на НАТО.
Обратно в новинатаКоментари - Руски хеликоптери ще участват в мисии на НАТО | Днес.dir.bg
Коментари
Не стигат хелита на алианса друг път Само дет са малко скъпи А туй МИ то само койт не се е возил му се радва Е и е ефтинджос
Не е начало за руснаците, а продължение. Що се отнася до нас, не е важно какво ще отчита историята, а как ще преживяваме ние в блатото и дали изобщо ще я има държавата ни. Прогнозата е лоша.
Пубер, имаме вкъщи един часовник ЗИМ - на 38 години е, работи без грешка, бил е на баща ми, сега е мой. Страхотна машинка - няколко пъти е промиван, никакви ремонти няма. Това е истината, пубер, цялата техника която имаме у дома от времето на СССР работи без проблеми, защото е изработвана стабилна, здрава и сигурна заради хората, а не за търгашите. Там е разликата, пубер - при социализма се е произвеждало за хората, при капитализма е заради печалбата търгашите. Не раздавай идеологизирани оценки, пубер, жалък си!
Работата е ясна, защо да загиват американските пилоти, нека жертвите да са на съюзниците!
А къде са червените партийци, тъпи чукундури да коментират тук? Дето ревяха до прималяване .....против НАТО, заплахата на руснаците, дупедавците-начесахт ли си вече езиците, що мълчите!? Начукаха ли ви го самите ..руснаци?
Napravo da vkliuchat Krasnata Armia v NATO.Rusnacite shte se prodadat vednaga ako im obeshtayat more ot vodka i kiseli krastavici.
Ало,Дира ! Вие специално ли се постарахте да измислите това ИДИОТСКО-ТЪПО заглавие а ла най-добрите традиции на жълтите медии ? ПС-Да ви обяснявам ли защо ? Или да се надея на известната вероятност, нещо да ви светне в недоучените кратунки ?
ruskata armeiska tehnika e nai dobrata ! Amerikancite mogat da si go zavrat otzad na svetlinni godini sa ot rusnacite
kvo li 6te si pomislqt talibanite ,kato vidqt ruski vartoleti...'''pa doidoha piqnite rusnaci''...a ina4e e dobre 4ehite da remontirat na6te ruski ma6ini,ako NATO plati
ми кат гледам май не само АК трябва, ама ти нали си си суяк по природа и сереш неподготвен..