Коментари - Калина Константинова ще отговаря за Български пощи, извадиха ги от транспортното министерство | dnes.dir.bg

Коментари - Калина Константинова ще отговаря за Български пощи, извадиха ги от транспортното министерство | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

Костапейкин е получил факс.

Тоя Събев е собственик на Еконт,затова иска да унищожи Български пощи и всяка друга конкуренция! Сегашните ни министри са богати собственици на компании,а това май бе забранено?

Това е но сенс държавните пощи да се управляват от собственика на най-големия частен куриер. Отделно има план пощите да се използват за единно гише за различни държавни услуги.

бе тоя "лидер" на един файтон маргинали много го лансирате бе! да не е бъдещият " политически проект "на радев

А дали не е по ченгеджийска линия, ДС, КГБ тая 'подкрепа'. Тоя Костадинов ще се окаже егати гнусното същество. С предложението си да се заяждаме с Украйна в този момент се закопа на дъното. Обикновен популистически ченгесар.

Абе Коцето да си брои копейките, на всяко гърне меродия и той

За всяко правителство до момента Български пощи и БДЖ са една добре позната ци.ка, от която смучат без да се притесняват. Там трябва да се изрине из основи.

СЛОЖЕТЕ МУ МАЛКО ПИ СВЯСТНА СНИМКА НА ТОЯ МАМУН .. ЧЕ НА ТАЯ ИЗГЛЕЖДА ТОЧНО КАТО ШИМПАНЗЕ СТАЯ ОТВОРЕНА УСТА

да остават! Ще ги кръстим "Еконтеса"...

Питайте Еконт за Събев :) А щом копейката подкрепя предложение, означава че е налице интерес. Логично е предложението, подкрепяно от двамата, да не се приема. Нека се докаже Събев с БДЖ, защото и там много приказки, обвинения, нека видим резултат. А летището до русенското село…?

Да са отделни че Събев ще ги продаде скрито без пари като ги сложи на борсата. Пощите да си имат съвместен директор не като сегашния да ги докарва до фалит..

То той така си оглежда като смахнат.

Копейката застава зад Събев,щото Белата златка показва зъбки на Събев.Патриотични игри(войни.

Сидеров ритна човек изотзад и се шмугна в някаква кола.Пред цяла България

Абе, кажете си кога пощите ще преминат към еконта!

Министъра на транспорта да подава оставка. Довчера ни убеждаваше как държавата ще излива европйейски пари в БДЖ, а после ще го приватизира, за да се облажи познайте кой? Айде стига с публично частните партньорства, това си е просто кражба и корупция.

Целта е ясна : Калина не разбира нейната си работа , а да неговорим , какво разбира от пощенска дейност. Под нейно ръководство пощите ще се обезценят напълно и ще бъдат продадени за 1 лев. Те обаче имат много апетитни сгради и то все в центровете на градовете. Скоро ще започне разпродажбата.

тази палавница ще изчегърта и пощата

Искам тази да му носи пощата в къщи!

Това малкото кОрве освен, че е мега малоумно и с интелект на 2-годишно дете, ами няма и грам идея от поведение и етикет, съответстващи на нейното положение. Хили се малоумно като някоя пача и се облича като евтина ромска магистралка от Дунав-Мост-1. Преди време на една кинопремиера някъв глупак я беше награбил за гъза.

Ефективната министърка - прилича на комсомолска секретарка на банкет за осми март, някъде преди около 40 години.

Тая е тъпа като джапанка, не си знае и ЕГНто.

за министър трябва по-дълбоко деколте

Обаче е надарена.

Какви пощи бе, стига сте ме занимавали с глупости бе, аз всеки ден инхалирам по 270 лева от бедните и поглъщам на закуска свежи екзотични плодове, щото трябва да си оправя линията и разплпьокания ми свински гъз.

Калина е една от моите любимки. Тя е част от моя лично избран екип от кумове, кумици, шуреи, куреи, любовници, минетчийки и тези дето се бяха хванали за задниците и си отриваха органите в една групова порнографска снимка.

Сложете един огромен кръст на Български пощи.Това недоразумение със скъпите банани ще им е.....е мамата за отрицателно време.Тия са ултра некадърни.