Коментари - Израел нанесе удари срещу висши лидери на "Хамас" в столицата на Катар | dnes.dir.bg
назад

Израел нанесе удари срещу висши лидери на "Хамас" в столицата на Катар

Според Израелските отбранителни сили е нанесен "прецизен удар" по "висшето ръководство", от терористичната групировка твърдят, че са атакувани техните преговарящи

Обратно в новината
| Редактор : Ясен Люцканов

Коментари - Израел нанесе удари срещу висши лидери на "Хамас" в столицата на Катар | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А, ако Русия нанесе удари срещу украински лидери в столицата на Франция?!

Долни еврейски изроди! И, каква е реакцията на западните колонизатори от ФАЩ и Еврейския съюз срещу поредния терористичен акт на Израил!? Смърт на ционистите, свобода за Палестина!

Като толкова ги одобрявате еврейските бомбардировки,не се сърдете при толкова араби напускани в София, ако видите центъра разпердушинен....

Подробности за операцията СЪМИТ ФАЕР бяха разкрити в Израел 9/09/2025 15 бойни самолета бяха използвани за нанасяне на удари по Хамас в Доха. Операцията СЪМИТ ФАЕР срещу представители на Хамас в Доха беше планирана от Израел за няколко месеца , около 15 изтребителя са участвали в удара срещу Доха. Според него е атакувана само една цел и тя е ударена от повече от 10 авиобомби с интервал от няколко секунди. Пилотите кацнаха в Израел, зареждането с гориво беше извършено във въздуха — Доха се намира на приблизително 1,8 хиляди км.

Предварително подготвян пореден терористичен акт от еврейските изроди, със знанието на техните господари от ФАЩ!

Какъвто и да е предлогът за обстрела, няма как да се прикрие фактът, че Израел атакува територията на независима страна. И е истина фактът, че всички международни институции си затварят очите за това.

Я тук някакъв защитава Израел като напада Русия. Че нали Русия прави същото ...прочиства от фашисти и терористи.

Мне, терориста КАЗАХ, че е Русия. Избиват пенсионери по опашките. Това се нарича ТЕРОРИЗЪМ. Да си го запечаташ в тъпата кофа.

Хамас извършиха атентата в Бургас. Още тогава им казах, че всички замесени няма да ги има. И така ще бъде.

Терминът "международно право" се превърна в оксиморон. А Русия има още много да се учи от Израел!

започва реална война с Хамас;)

Всичко, което е против Израел, против САЩ и против ръсещите обиди и цинизми ежеминутно в този сайт платени от глобалистите тролове е забранено за одобрение - не можеме да слагаме плюсове ?! Защо, драги ми журналисти от дир.бг ?! Не мислите ли, че ще дойде време да отговаряте за тази цензура ? Няма ли да дадете някакво обяснение на механизма за цензуриране този сайт ? С дребни букви - там до призивите ви за парично подпомагане, щото сте били независими ? С тази цензура не ми се влиза във вашия сайт. То само коментарите го правят различен, но тях сте ги омазали с тежки капки катран под формата на цензура и фалшфициране на гласуването !

На укрофашета и ционета - никакво медийно доверие! Знае се защо!

Маските са свалени В Русия започна „есенното обостряне“. На сутринта на 7 октомври бойци на Хамас пробиха от ивицата Газа в Израел, атакувайки градове и села, убивайки цивилни и войници, вземайки в плен беззащитни жени и деца. В същото време територията беше подложена на масивен ракетен обстрел. Към 11 октомври броят на загиналите надхвърли 1300 души, над три хиляди са ранени, а съдбата на стотици изчезнали е неизвестна. „Това не е война, това не е бойно поле, това е клане. Виждате деца, техните майки и бащи, в спалните им и в защитените им стаи, и как са били убити от терористи - това не е война.“ https://i.c97.org/ai/567408/aux-head-1697111771-20231012_rus_izr_360.jpg

Когато САЩ и Израел спонсорираха ИДИЛ да режат глави на жени и деца ти защо мълча бе дебил... или такива като тебе лаете само когато ви натиснат копчето в плиткоумните кратуни....

Генсекът на ООН осъди атаката на Израел срещу независим Катар.

СМЕШНИК АТАКАТА НЕ Е СРЕЩУ КАТАР А ПРЕЦИЗНО СРЕЩУ ТЕРОРИСТИТЕ

Туй кой ти го каза, някой, комуто е изгодно да го каже ли?

Русия е прехвърлила заловени оръжия, произведени в САЩ и страните от ЕС, на терористи от Хамас по време на военни операции в Украйна. Медии: Хамас е бил обучен за атака срещу Израел от вагнеровци, напуснали Беларус Някои от бойците на ЧВК Вагнер, напуснали Беларус за африкански страни, са участвали в обучение и предаване на боен опит на терористи от Хамас. Това съобщи Националният център за съпротива (НЦС) на Силите за специални операции на Украйна. Те отбелязаха, че ключовите области на обучение на бойците от Хамас са обучение по щурм и използване на малки безпилотни летателни апарати за хвърляне на експлозиви. https://t.me/Ukraine_365News/63784

Тука не е медия за свободно разпространение на фейкнюз.

В интернет се появи видео с РУСКОГОВОРЯЩИ бойци на Хамас по време на атака срещу Израел Вероятно руски инструктори са участвали в атаката на бойците. Вероятно рускоговорящи инструктори са участвали в атаката на палестинските бойци на Хамас срещу Израел. Това се доказва от видео, публикувано на 12 октомври. Във видеото команди на руски език се чуват два пъти: на 7-ата секунда („Прикритие! Прикритие!“) и на 14-ата („Давай!“). ИНФОРМАЦИЯ ТУК: youtu.be/U-ZRURrUGyA

Флотилията на свободата плава към Израел. Краят на тия мирни протестиращи срещу геноцида нали знаете, че е предизвестен? Израел ще ги убие както убива палестинци.

Спокойно, няма да ги убива. Само ще им раздава сандвичи и ще ги изпрати по живо по здраво ;)

Преди да атакува Израел, Хамас получи милиони долари от Москва !!! Офисът се намира в кулата „Федерация“, смятана за най-скъпия небостъргач в Руската федерация. Тези пари бяха използвани за финансиране на терористичната атака срещу Израел на 7 октомври. Хамас благодари на Путин за ПОДКРЕПАТА и продажбата на ОРЪЖИЯ: Медиите откриха ДОКАЗАТЕЛСТВА youtu.be/JYBnp_cZgOs

Русия е агресор,защото проваля плановете на Европа. Америка не е,когато бомбардира суверенна държава -Иран Израел не е ,като ликвидира 50%от палестинското население,а също и когато бомбардират Катар.

Ако Русия нанесе удари по Вашингтон или Лондон може ли да каже, че там е имало висши лидери на укропитеците?

Терористите от хамас няма къде да се скрият . Мосад ще ги унищожи навсякъде по света. Терористите орки скърбят за терористите от хизбола Руските военни пристигнаха на фронта с шеврони « Хезболла» 10/6/2024 Те принадлежат към групата «Север» в посоките Харков и Курск. Появиха се нови доказателства за съюзнически отношения между Руската федерация и ливанската групировка « Хезболла», която се бие срещу Израел. Изображения на руската армия с шеврони на ливански бойци бяха публикувани наскоро на ислямистки публични страници. С този акт руските окупатори решават да подкрепят «Хизбула», след като израелските отбранителни сили извършват няколко успешни операции, унищожавайки ръководството на групата и неутрализирайки хиляди бойци, взривявайки техните пейджъри. «Руските терористи облякоха шеврони със символите на «Хизбула» в знак на солидарност с проиранската група след ликвидирането на нейните лидери. Много пъти по време на командировки в Близкия изток чух от местните жители, че Русия и «Хизбула» са съюзници. А ето и пряко доказателство

И през 1948 г. и през 1967г първи арабите нападнаха евреите и ядоха дървото. Когато някой е по-силен от теб не го дразни докато не си сигурен, че ще го победиш или поне ще имаш съюзници. Вече и самите арабски държави не подкрепят движения като “Хамас” и “Хизбула”, чиято доктрина е пълното физическо унищожение на израелския народ!

Някой ден израелците ще настъпят мотиката... Както е тръгнало.Интресно не се заяждат с Иран вече.

Не бе, тъпчо! Иран се кротнаха и аятоласите треперят за собствения си жалък животец. Не смеят да гъкнат! А подскокоросваха другите глупаци да правят атентати и терористични атаки и в замяна им обещаваха десетки девици на оня свят! Израел ако иска ще ги бомбардира в собствените им легла на чалмите!

Пак ще има ирански шамари и пак ще се наложи Дончо да се прави на клоун. А тая ам.база в Катар нали си спомняте, че отнесе едно иранско показно за изпроводяк през тая пролет?!

Е то с кого да се завждат вече в Иран? Унищожиха генералите, унищожиха учените, срутиха подземията. За Иран остана да гледат фурми. Нека си гледат.

Знаеш ли поговорката :"Който се смее последен,най-хубаво се смее"?

Защо им трябваше на Иран, на “Хамас” и “Хизбула” преди две години да колят 1200 жени, деца, старци и бебета, и да изнасилват момичета, да убиват младежи на музикален фестивал, и да взимат заложници? Сега вече ядосаха евреите и ще им се разкатае фамилията! Израел има втората най- добра и модерна армия в света след американската, докато руската окраде тоалетните чинии на украинците и ги остави без клозети! С убийствата на невинни израелци от преди година, иранските групировки като “Хамас” и “Хизбула” работят и срещу образуването на независима палестинска държава. Оказаха се големи глупаци!

Могат,правят го. Израел е могъща държава не само на приказки както е ватното блато Рушия. Израел защитава демокрацията а северните орки я рушат с агресия.

Ми дай тогава да закрием затворите и да пуснем престъпниците. Тъкмо повечето ще ти дават личен пример как се прави, за да се кефиш самият ти колко си прав. Да изчезваш оттука, че ми причернява от такива деморасли тикви като теб!

Затова ли в историята периодично някакви ги избиват? Защото предизвикват омраза. И в юдаизма всички не евреи трябва да са роби. Това важи и за теб.

Съгласен! Само бой по терористите от “Хамас”! Тези терористи убиват и всички несъгласни с тяхната политика палестинци и ги държат като заложници!

Поправка. Кога най-после ще разберете, че Израел не защитава никаква демокрация, а защитава себе си от една идеология, идваща от ада, проповядваща пълно унищожение на Израел! Става въпрос за една много по-сериозна война, на много по-дълбоко ниво! Онези искат да унищожат Израел, защото "така казва исляма" (а исляма е много подходяща идеология за контрол на масите и трябва "да се брани и опазва"). Други малоумници им пригласят (без изобщо да познават исляма), защото вярват в конспиративни теории за "лошите евреи дето контролират света". А Израел просто иска да се защити и да го оставят на мира. Да, в самия Израел е демокрация, но там хората изобщо не ги вълнува каква ще е системата в другите държави, стига да не закачат Израел. Каква демокрация, какви пет лева, каква Русия, каква Украйна, каква Америка, ЕС или други там навлеци!

Павелчо пак ли те опънаха руснаците както преди време на един паркинг за тирове.Още ли те сърби отзад а?

Колко държави нападна Израел в последните две години - за един приятел питам.

Носят пач с границите на Велик Израл. Погледни и ще разбереш кои са следващите жертви на Ционизма.

е суверенна държава, с която Израел не е във война. Така че поведението на ционистката държава е като на терористична организация.

Хамас отива в Москва и Биби решава въпроса на целия свят утрепва и Путин и Хамас с един прецизен удар! Или в Китай с един прецизен удар! Или пък в Турция с един прецизен удар!

В София една от най-старите дюнерджийници се казава МИМАС, звучи малко кат ХАМАС. Данстане неква грешка израелците да я гръмнат с прецизен удар.

Те развалиха дюнерите, така че им е време!

Е вие предадохте родината си на фашизма и ционизма. НА ВАС ВИ Е ВРЕМЕ.

сега видяхте ли как американските системи петриот си мълчат и не реагират,изключват ги когато им е изгодно

То не е било с ракета отвън та да го прихване патриота. Бомбичка с пейджърче където трябва вътре.

Големи топки се искат да удариш така баш в Катар.

Жалко че Русия и няма лидер като Натаняху.

руският кенеф няма лидер, а има някакъв третополов ботоксов епилиран джендър, който прилича на макак в лицето

Русия е страна на очовечени хора, а не на някакви бесове.

Ако Тръмп държи на мира да си върже кучето!

Е какво?! Целия световен ред се гради на правото на по-силния. То не че има право на по-слабия..... Та нещо ако по-слабия тръгне да рита срещу правото, то бързо става престъпник, терорист и престава да съществува или гние из затворите. Винаги е било е така в човешката история....

Турция нали е съюзник на Катар? Ердоги бей що мълчи още и се ослушва?

Катарците му подариха боинг 747 за милиард.

Kalin

Поредното доказателство че е направена огромна грешка след втората световна на евреите да им се даде да направят държава.Отдавна са надминали тизи дето ги пращаха в концалегерите и добре са си присвоили методите им на дискриминация и ицтребление.Остава скоро и газови камери да пуснат а нищо чудно и да ги имат вече.

Путин, Русия, Ал Кайда и ИДИЛ и всички други правоверни руслямисти по Света всички сме на страната на Хамас... Путин Акбар.

Тъпаците евреи ще пуснат и бомба на България,ако им пречи някое палестинско знаме на протест... боклуци мръсни

Не че нещо, ама от Израел до Катар е колко то от Израел до София ... Нищо не искам да кажа

най голямата база на сащ е там правят си каквото искат, а тук вече имам 5, когато турция с поиска юга, в центъра на софия ще е същото

Украйна трябва по същият начин да ликвидират двойника на Путлер докато преговаря с някоя друга рашистка помия.

В Доха ли , ами това нали е Друга държава ?? От там идвали "Заповедите"..казват евреите ??? Ами Заповедите за Украйна идват от Брюксел и Лондон , значи и Путин трябва да ги Избомби ..Или ....това е Друга Бира...тоест Друг Стандарт ?;) хаха

и как идват заповедите до Украйна от Лондон и Брюксел,с пощенски гълъби ли ги пращат

Ама то така можело ли

Сега предполагам ще последват санкции от цял свят срещу Израел

Чакайте сега, Катар не беше ли независима държава? Ааааа забравих, държавата - терорист може да си атакува когото иска.

Атакували са Хамас. Няма катарски граждани там нали? Катар за знаели за нападението и не са реагирали. Няма ПВО, няма самолети на Катар, няма нищо. Защо ли?

Еха, къде няма катарски граждани - в Катар ли?? Браво, чудесна логика.

Защо в българия ги наричаме ционисти при положение че в цял свят се изговаря “зайън” или “зайънист” тоест на български следва да е “зион”или “зионист”

Това е най-малкият проблем, на фона на геноцида и разпалването на световна война.

това чисто юридическо не е геноцид геноцид е като решиш да избиеш всички от даден етнос, религия или националност когато те учат още от дестката градина, че като видиш някой с различна религия от твоята, значи имаш право да го гръмнеш - ето това си е геноцид

Но просто ми беше чудно каква е причината… Но да няма значение, за трепане са… Въпроса е че ги търпим, хората седим по диваните вместо да се излезе на улицата и да се протестира срещу правителството Да се викат посланници, да се оказва натиск, да се свиква ЕС съвет по сигурност, да се налагат санкции, да се блокират пари, газ, ток и тн Въпроса е че ЕС ще остане без банкова система ако това стане и всички ги е страх, мисля еврейте държат всеки цент на ЕС, няма май нито една банка без еврейски контрол

То и Вашингтон не е Вашингтон и Пхенян не е Пхенян и Солун не е е Солун, така че не разбирам какъв ти е проблемът конкретно с Ц-то на Ционистите?

Мисля, че тоя се е самозабравил. Такива операции трябва да ги провежда Мосад. Тихичко, без много шум. Зад Катар стоят СА и ОАЕ. И не, те няма да отговорят военно. Има други начини.

Иран беше единствената близка страна на Катар в последните години. СА и ОАЕ забраниха полетите на Катар над тяхна територия и те заобикаляха през Иран. Сега като свалиха ирански ракети насочени към Израел самите иранци решиха да ги думнат, макар и лекичко. Та е доста смешно, че Израел са ударили Доха.

Скоро и Дубай

А бе това Ка отново изникна.Ама ние си знаем ,че е един и същ получовек под различни никове. Не е възможно да има човешко същество,което да подкрепя полухората ционисти...

Нико, исляма е обречен (и една от причините е, че изкарва терористите "добри хора, праведни"), да знаеш! Ще трябва да си сменяш религията скоро. А каквото и да съм писал, все тая, каквото ще стане, ще стане, и ти няма да можеш да направиш абсолютно нищо.

А ако Путин избомби квартал в лондон дето са усраинските терористи на обучение? Какво ли ще пишат!?

Няма какво да им бомби. Английската власт целува ногите на всякакъв мюсулманин и негър и ще затрие държавата до има няма 20 години.

Интересно докога комшийте на ционистите ще ги търпят!