Коментари - Уволняват от работа жени, които опитват ин витро | dnes.dir.bg
назад

Уволняват от работа жени, които опитват ин витро

Неправителствени организации в областта на репродуктивното здраве получават сигнали, че жени, които се опитват да забременеят по метода ин витро, са били уволнени.

Обратно в новината

Коментари - Уволняват от работа жени, които опитват ин витро | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ега ти тъпия педал си.

Съвети: ЧУКАЙТЕ СЕ ПО-ЧЕСТО! АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ХВАНЕТЕ ОТ НЯКОГО , ОПИТАЙТЕ С ДРУГ! ОПИТВАЙТЕ ДОКАТО ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ!КОГАТО ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ И РОДИТЕ , СИ ТЪРСЕТЕ НЯКЪКВА НАДОМНА РАБОТА ЗА ДА ИЗКАРВАТЕ ПАРИЧКИ!

Ела да си ми на мене работник да видиш какво те чака, шибан чорбаджия.тебе алчността те е заслепила и ще те убие един ден, детето ти ще бъде най - нещастното копеле. абе направо син да ти се роди зет да ти доведе, това те чака

БРАВО на вас!!!Шапка ви свалям за коментарите,не обръщайте внимание на рева на тези курветини.Ще ми сравняват тук с раково болните,че те каква вина имат за да ги хване рака,докато тези с детеродните проблеми сами са си виновни и никой не е длъжен да ги търпи и носи на гърба си.

да осиновяваме на мангалките децата ли ни предлагаш,и без това след 50 години децата ни ще живеят в мангалия,мангал такъв

с такова отношение към България се е превърнала от държава в територия, при това - циганска.

Осинови си ти циганче от домовете! Защото там повечето са такива. Не циганчета, българчета трябват на Бългаиря! Интелигентните и образовани хора трябва да бъдат насърчавани да създават деца. Нямаме нужда от паразити, а от качествено поколение.

ti si oligofren i zloben gad 6tom pi6e6 takiwa raboti.

Единствената дума ,която ми идва на ум за теб е изрод.Аз съм една от тези жени с проблемно забременяване. Не е твоя дработа да ми казваш дали да имам дете или не. И дали да си осиновявам. Искаме с мъжа ми наше собствено дете, плод на нашата любов и на осъзнатото ни желание да станем родители.Да физически сме здрави , привлекателни и интелигентни и да не би децата да са запаени само за циганите. Защо си отправил тези упреци към нас- ние имаме възможността да изгледаме и изучим поне 3 деца, докато циганите няма да изучат дори едно. Не ти ли се иска да се раждат повече българчета в България, които да получават цялата обич на родителите си?

много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.

много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.