Коментари - Уволняват от работа жени, които опитват ин витро | dnes.dir.bg
назад

Уволняват от работа жени, които опитват ин витро

Неправителствени организации в областта на репродуктивното здраве получават сигнали, че жени, които се опитват да забременеят по метода ин витро, са били уволнени.

Обратно в новината

Коментари - Уволняват от работа жени, които опитват ин витро | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бих отворил фирма само за бременни - при положение, че се подпишат, че и децата им ще работят за мен и фирмата...!!! Ще ги закрепостя с по 2500 лв. да не мрънкат и да бачкат, пък ако са луди в тая криза, нека бягат простачките....

Бих отворил фирма само за бременни - при положение, че се подпишат, че и децата им ще работят за мен и фирмата...!!! Ще ги закрепостя с по 2500 лв. да не мрънкат и да бачкат, пък ако са луди в тая криза, нека бягат простачките....

Извинете, че съм постнала няколко пъти едно и също мнение,... станало е неволно - техническа грешка.

Няма ли кой да те взриви,бе изрод?Заедно с посраната ти фирма?

ffgf

Да опитат извънтатъчно...с шефа, и ще спечелят двойно - хем детенце, хем запазена работа, пък и никой няма да разбере.....А и се отразява добре на кожата - изпъва жилите и бръчките!

Да опитат извънтатъчно...с шефа, и ще спечелят двойно - хем детенце, хем запазена работа, пък и никой няма да разбере.....А и се отразява добре на кожата - изпъва жилите и бръчките!

Моля ви, нека не се разделяме на ние и вие! Защото, както вече го писах, проблема е по-скоро в ПОЛОВАТА ДИСКРИМИНАЦИЯ и не се дължи САМО на репродуктивните проблеми!!! Явно не сте обърнали внимание, затова пак ще го напиша... Примерче: Ако съпругът от двойка с репродуктивни проблеми (която, да речем, има трудности с детеправенето заради мъжката страна...) разкаже на работодателя си за предстояща ин-витро процедура, едва ли ще има проблеми на работното си място... И никой няма да тръгне да го уволнява, тъй като се предполага, че НЕ ТОЙ ще забременее, ражда и излиза в майчинство... Това е основния проблем. А двойките с репродуктивни проблеми действително имат много трудности от практическа гледна точка, защото е почти невъзможно, да скрият ПЛАНОВЕТЕ СИ ЗА ДЕТЕ, които обикновено ПРИ ВСИЧКИ ЖЕНИ не са желани... Затова се налага, да има законова защита при двойките, провеждащи ин-витро процедури. А не защото трябва да се отсъства от работа и горките колеги на жени с репродуктивни проблеми, видиш ли, ще са двойно натоварени заради тях... Сигурна съм, че повечето, които отсъстват от работа няколко си там дни, са намерили начин, да компенсират липсата си пред колежките и работодателите... Имам въпрос към вас, който не е реторичен ;). Вие, които плюете тук, ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ли казвате, колко сте ощетени от колежките си с реппродуктивни проблеми??? И накрая - Не разбрах, ЗАЩО ТОЛКОВА СЕ ПАЛИТЕ ОТ НАПИСАНАТА ПО-ГОРЕ НОВИНА? С какво точно ви засегна (пряко или косвено), че вие да обиждате така? Проблемът е на всички ни! И напълно подкрепям мнението на France - тесногръди сме, расисти... трън в очите са ни са неща, които изобщо не ни пречат и не ни засягат лично...

a az uvolniavam vsichki bokluci ot mediata dirnik.bg pichka vi maichina neshtastna

знам за такива случаи от приятелки от преди 5 години и на мен се случи преди 2- одобряват я след като се е съгласила да не забременява поне 4 години след назначение и договора и за постоянно е подписан след 9 месеца случайно да не е вече бременна. Е тя вече ражда за Канада и сигурно няма да се върне тук.

khgcikgc

Ега ти тъпия педал си.

Съвети: ЧУКАЙТЕ СЕ ПО-ЧЕСТО! АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ХВАНЕТЕ ОТ НЯКОГО , ОПИТАЙТЕ С ДРУГ! ОПИТВАЙТЕ ДОКАТО ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ!КОГАТО ЗАБРЕМЕНЕЕТЕ И РОДИТЕ , СИ ТЪРСЕТЕ НЯКЪКВА НАДОМНА РАБОТА ЗА ДА ИЗКАРВАТЕ ПАРИЧКИ!

Ела да си ми на мене работник да видиш какво те чака, шибан чорбаджия.тебе алчността те е заслепила и ще те убие един ден, детето ти ще бъде най - нещастното копеле. абе направо син да ти се роди зет да ти доведе, това те чака

БРАВО на вас!!!Шапка ви свалям за коментарите,не обръщайте внимание на рева на тези курветини.Ще ми сравняват тук с раково болните,че те каква вина имат за да ги хване рака,докато тези с детеродните проблеми сами са си виновни и никой не е длъжен да ги търпи и носи на гърба си.

да осиновяваме на мангалките децата ли ни предлагаш,и без това след 50 години децата ни ще живеят в мангалия,мангал такъв

с такова отношение към България се е превърнала от държава в територия, при това - циганска.

Осинови си ти циганче от домовете! Защото там повечето са такива. Не циганчета, българчета трябват на Бългаиря! Интелигентните и образовани хора трябва да бъдат насърчавани да създават деца. Нямаме нужда от паразити, а от качествено поколение.

ti si oligofren i zloben gad 6tom pi6e6 takiwa raboti.

Единствената дума ,която ми идва на ум за теб е изрод.Аз съм една от тези жени с проблемно забременяване. Не е твоя дработа да ми казваш дали да имам дете или не. И дали да си осиновявам. Искаме с мъжа ми наше собствено дете, плод на нашата любов и на осъзнатото ни желание да станем родители.Да физически сме здрави , привлекателни и интелигентни и да не би децата да са запаени само за циганите. Защо си отправил тези упреци към нас- ние имаме възможността да изгледаме и изучим поне 3 деца, докато циганите няма да изучат дори едно. Не ти ли се иска да се раждат повече българчета в България, които да получават цялата обич на родителите си?

много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.

много правилно! Този фонд е излишен. То няма пари за лечение на вече родени деца, те искат да им платят да правят още. А, не! Има просто решение - мъжете с ялови кифли да си намeрят по-плодовити. Жените с импотентни мъже - да са я мислили преди да правят семейство; те да търсят друг, хм, осеменител.