Европейската комисия получи писмо на руски със заплаха за атентати в целия ЕС
Текстът гласи, че заради "агресивната европейска политика" предстоят "масирани терористични удари"
Обратно в новинатаКоментари - Европейската комисия получи писмо на руски със заплаха за атентати в целия ЕС | Днес.dir.bg
Коментари
Хаха доста евтина и глупава манипулация... обаче на Запад акъл нямат, може и да вярват на тази простотия поредна...
Ако беше написано на древноегипетски, сега някой фараон щеше да е разследван. Тия в ЕС се доказаха като пълни иидоти.
Поредната фалшива новина с таргет група малоумните русофоби. Внушава им се, че като е на руски и идва от Русия хахахахаах няма такива олигофрени. Няма ли намерени отпечатаци от Путин по писмото?
от всеросийската терористична империя явно имат желание да си приписват атентати като тяхна отговорност.
Чакай да позная - писмото е донесено от гълъб с руски акцент, които вероятно идва от Русия?
Ако руснаците искат да убиват евро дебили досега европата да е станала на кратери особено полшата.
Русофобите и агентите на Фашингтон се чудят каква провокация да направят, много ви е ниско нивото, не ставате :)
Това писмо ще се окаже, че е пак от "проукраинска групировка", според краварите. Вероятно от същата, взривила тръбите на Северен поток.
Те руснаците английски не знаят, сигурно и снимка на Путин има с неговия подпис плюс етикет от водка вътре а хартията мирише на кисели краставици и махорка. Евро дебили сър.. аман от фейкове.
Само някой да посмее да си помисли, че това е работа на зеленият наркоман! Лошо му се пише!
Така цените коитп хвърчат нахоре по малко се забелязват. Извънземните се изчерпаха и сега идва тероризма, след него пак Ковид С евреите шега не бива. Хванали са ни за гушите и няма пускане. Затова на фюрера не му е било трудно да убеди немците защо ги гони и белязва.
Че тя, другарката Митрофанова, с ежедневното си пърдене в руското посолство, отдавна е започнала с терористичните си актове. А пръдне милата в посолството, а нашите от Възраждане и БСП се осират.
Някой чуди ли се още, защо Европейският парламент обяви раZZия за ТЕРОРИСТИЧНА "държава"! :))))))
Нормално за рашистките джихадисти! И няма да им е за първи път, защото за много от атентатите в Европа има съмнения че са организирани от ватенките с техните проксита от Хизбула и останалите арабски терористи!
Еврогейците ставате смешни с подобни простотии , масирани казвате и нас трябва да ни е страх , страхувайте се вие които сте упадъка на човещината и слуги на сатаната.
Някой чуди ли се още, защо Европейският парламент обяви раZZия за ТЕРОРИСТИЧНА "държава"! :)))))))))))
Вече година и малко, само заплахи се чуват от Рашистан..... плюс минус едни писмо - все тая.
Искат да вкарат ЕС във войната. Искат НАТО във войната. Само една държава го иска и това не е Русия. Американците да си кротнат лабораторните украински мишки. Не да ми правят изказвания как украинци били взривили Северен поток. Европа е на европейците и не е ядрен полигон!
Ей, продажни лекета! Едните за Русия, другите за Америка като теб. Ти българин ли си или американец бе мухъл?
Може всеки откачен да пише на Руски. Има преводачи на всякакви езици. Може и китайци да са. Но на Европа арабите ще им видят сметката.
Покрайнината постепеннно приключва съществуването си. Съответно западната пропаганда става все по-агресивна, креслива злобна! Само, че тук в България това предизвиква само подигравателни усмивки по адрес на западноевропейците! населението в Западна Европа се едни страхливи овце с промити мозъци и нямащи нищо общо с реалността!
Поизтупаха от праха темата за терористичните актове и пак на пазара ! Важното е страх да има ! Като се страхуват за собствената си кожа хората не мислят , тоест лесно се управляват и могат да бъдат подчинени .
има снимки на един дет пуска плика с руска униформа и калашник, и целия е в татуси на путин, ракета сармат, сърп и чук, само чук с дръжка вагнер, червена звезда, подводница, МКС и сталин... а , и слиза от автомобил УАЗ с надпис КГБ