Десислава Радева: Служител на Мисията в Лондон, от престараване, решил да драсне покана от мое име
Когато придружавам президента в чужбина, наистина правя срещи с българи - представители единствено на българските училища там или на организации, съхраняващи и популяризиращи българските традиции и култура
Обратно в новинатаКоментари - Десислава Радева: Служител на Мисията в Лондон, от престараване, решил да драсне покана от мое име | Днес.dir.bg
Коментари
Любовницата стана Първа Дама !!! Пълен смях .... и прави срещи с с българската Интелигенция в Чужбина
Орешарски изкара година и половина. Радев горе-долу и той толкова ще изкара. Не че ще го свалят - няма такава процедура унас. Просто ще стане ясно какъве
Проверка показа, че наистина се организира такава среща на българската общност в Лондон със съпругата на президента Радев. Странното обаче е, че излиза първо информация за събитие на съпругата, а не за посещението на президента. И какво ще прави Радев, докато съпругата му дебатира с журналисти и интелектуалци "развитието на духовните връзки между България и Обединеното кралство", както пише в поканата. Последното официално посещение на български държавен глава във Великобритания бе на 18 март 2014 година, когато президентът Плевнелиев се срещна с кралица Елизабет II. Копирано от standartnews.com
Посолствата не са хан. Никой служител не може да си позволи никакви волности За такива неща МВнР си има Протокол. Президентшата лъже.
Президентът Радев и съпругата му на чай с Кралица Елизабет ІІ Но Кралицата не знае и си е организирала посещение в Шотландия , но има чудесна двойничка която да се срещне с натрапниците от дивите Балкани !
то голям проблем станал,хората няма с какво да преживеят седмицата.. а тук такива трагикомедии.. засрамете се
"Даже започнах да си говоря на "Вие"......Може ли да се самозабравиш дотолкова,че да забравиш от къде си дошъл,както тази женица.Тя разбра ли,че никой не я счита за дама,а камо ли за "първа дама".Изпаднала в умиление,че служител на Мисията в Лондон,от престараване,решил да ДРАСНЕ покана от нейно име.Коя е тя?Любовница и станалата жена на т.н.президент с партийно поръчение.Ако са били толкова влюбени,защо изчакаха да се оженят по принуда.Цирк.Интересчийство!Някой може ли да се сети за жените на предишните президенти?ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДНЕ и селянка да стъпи на жълтите павета.
Президентът Радев и съпругата му на чай с Кралица Елизабет ІІ Копирано от За изява на високо интелектуално и политическо ниво се готви съпругата на президента Румен Радев - Десислава. За първи път тя ще се срещне с представители на българската общност във Великобритания и то в качеството ѝ на първа дама , съобщи Епицентър.бг, позовавайки се на разпространена покана сред българската общност на Острова. От дипломатически източници онлайн изданието е научило, че по същото време на срещата на г-жа Радева се очаква официално държавно посещение на българския президент в Кралството и той ще бъде приет от кралица Елизабет II, което още не е обявено официално, за разлика от изявата на съпругата му. От пресцентъра на държавния глава потвърдиха за Епицентър.бг, че има такава среща на г-жа Десислава Радева, но отказаха информация за посещението на държавния глава в Лондон. Копирано от standartnews.com
Поредната ТЪПА провокация,с/у ПРЕЗИДЕНТА,от ББ Тиквоний и сие!Срам!
Хора, верно е! Влезте във фейсбук. Тази наистина си е сменила профила на "Първата дама"! Не ми е смешно, пък ме напушва... Викнах жената да гледа сеири, ще каже че си измислям. Поне тя се смя със сълзи. ОПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПОРГЛЕДА! Какво чудо ни се натресе покрай президентските избори. После що сме били Страната на чудесата. Избираш Радев, получаваш Деса I .........кеса. Ужас!
Повече от денонощие след новината, че президентската съпруга организира среща с български интелектуалци, живеещи в Лондон, Десислава Радева отрече това с подигравателен пост във Фейсбук. Според нейната версия: „Един служител на Мисията, сигурно от престараване, решил да драсне покана от мое име до когото сметне за добре и с тема, която му звучи достатъчно респектиращо и в същото време дипломатично, без да си направи труда да пита или поне информира нито администрацията на президента, нито мен – „канещата”. Така съпругата на държавния глава напълно си изми ръцете с конкретния служител и отрече да е ползвала българската задгранична мисия да й организира лични пиар събития.
крайно време вече е фалшивите новини да бъдат криминилизирани или инкримини рани
Когато придружавам президента в чужбина, наистина правя срещи с българи - представители единствено на българските училища там или на организации, съхраняващи и популяризиращи българските традиции и колтура
Форумът е налетян от такива, за които лидерът им каза " Аз съм прост и вие сте прости..." Обидно ми е да обяснявам истини, които не разбират. Дано все пак разумът надделее.
Десислава, верно ли че във фейса си се кръстила "Първата дама". Муахахахахахахахаха! Олееееееееее. Кажи, че е верно и да пускаме водата. Хахахахахаха! Ти име нямаш ли, бе, жена?! :)))))))))))))) Ти жената на президента ли си или тинейджърка?! Как се казваш? Първата дама ли? А третото как е? Боже! Жив да не бях! То бива комплекс и жажда за внимание, ама чак на родното си име да плюеш. Ъъъъ, Първата, когато Радев приключи с мандата, кой номер ще си? Сериозно! Лична карта ще сменяш ли или мечтата на живота ти се сбъдна, няма да се буташ повече
Добре че са БСП другарките за да се посмеем
Имате всеки ден повод за смях,и даже по няколко пъти на ден...щом дси отвори устата Светиня МУ!
Партията ще се казва " БДО"(Борисов да си подаде оставката )! Радев Може да стане и шеф на проевропейската партия която празнува комунистически празници . А в Европа гласува Против Орбан а в България за него . Само Деската да не изяде лебедите от Хайд Парк че тогава ще се изложат много повече !
И този ще напрви партия ---- ха ха ха
Партията ще се казва " БДО"(Борисов да си подаде оставката )! Радев Може да стане и шеф на проевропейската партия която празнува комунистически празници . А в Европа гласува Против Орбан а в България за него . Само Деската да не изяде лебедите от Хайд Парк че тогава ще се изложат много повече !
Посещението на Радев и неговата Дулсинея - кой не е чувал за нея - е постановка на интелектуалци от Лондон за да накарат президеншата да изиграе Мисия Лондон 2 и да покажат на света, колко глупави са Деси и Румен Радеви.
В коментари от сякакъв вид новини са замесени ГЕРБ и Бойко Борисов ! Започва да става смешно и жалко . За мен това значи че наистина пишат платени тролове . Просто няма друго обяснение !
комедията БСП бие Биг Брадра по всички направления
Чудя се ако падне правителството, какво ще правят БСП и Президента ? Пък ще трябва да уволнят и троловете . Трябва добре да помислят дали наистина искат да падне правителството защото ще останат без работа пък те и за повече нямат акъл горките !
Тук пишат хора, които нищо не знаят, но понеже президентът има смелостта да им каже неприятни за тях истини, злобата ги е заслепила. Посещение при английската кралица е голяма чест за страната и не всеки може да получи такава покана. Имаме нов президент, човек с висока класа, чиито качества все повече ще се оценяват по света. Свиквайте и се примирете!
Според съпругата на президента "един служител на Мисията ни в Лондон, сигурно от престараване, решил да драсне покана от нейно име до когото сметне за добре и с тема, която му звучи достатъчно респектиращо..." А според мен една дребна душица от високо място, със сигурност от отмъстителност, е наредила да замесят президента в интрига, която да даде повод на гербавите тролове да леят достатъчно злоба срещу него.
Десислава, верно ли че във фейса си се кръстила "Първата дама". Муахахахахахахахаха! Олееееееееее. Кажи, че е верно и да пускаме водата. Хахахахахаха! Ти име нямаш ли, бе, жена?! :)))))))))))))) Ти жената на президента ли си или тинейджърка?! Как се казваш? Първата дама ли? А третото как е? Боже! Жив да не бях! То бива комплекс и жажда за внимание, ама чак на родното си име да плюеш. Ъъъъ, Първата, когато Радев приключи с мандата, кой номер ще си? Сериозно! Лична карта ще сменяш ли или мечтата на живота ти се сбъдна, няма да се буташ повече хахахахахахахахахахахахаха...................
Спал си когато Радева още в началото заяви, че не е първа дама, защото у нас такава институция няма. Не тя носи отговорност, че някои си позволяват да я наричат така.
Ей такъв цирк който изиграха Нинова, Йончева, Йотова сега Румен и Десислава Радеви няма в цялата Галактика!
Посещението на Радев и неговата Дулсинея - кой не е чувал за нея - е постановка на интелектуалци от Лондон за да накарат президеншата да изиграе Мисия Лондон 2 и да покажат на света, колко глупави са Деси и Румен Радеви.
на наша Деси селянията и я осветява като ореол а нашите ганювци и ганки червени зомбита ежедневно се прикланят пред простотията и
Едно е сигурно, когато човек се оправдава, а тя точно това прави, значи наистина има за какво. Явно госпожата е в дъното на цялата работа, но когато нещата се разсмърдяха, реши и тя да " каже" нещо. Е, да не я виним за стила и изказа, тя, или този които й пише изявленията, толкова могат. Не бийте пианиста, той толкова може!
еми има - Посещението на Радев и неговата Аулсинея - кой не е чувал за нея е постановка на интелектуалци от Лондон за да изиграят Мисия Лондон 2 и да покажат колко глупави са и двамата
Познавам добре протокола. Среща с кралицата е възможна само при специална покана. Преди срещата тя изсква подробна информация за своите гости и показва изненадващи /ако гостът не знае това е много учуден/ познания за него и страната му. Там случаен човек даже и да иска, без да е поканен няма как да влезе.
Ах, милата тя! Направо не знаела, че ще ходи.
Имаше един детски български филм с култовата реплика : " ...Пръдла...."
Браво Деси! С теб сме! Ти си Номер 1!
какво нещо е съдбата само как ги е събрала тая плоска ганка със селския фатмак лика прилика ….не че предните така наречени наши "президенши" ганки бяха по класни ама поне комплексарски се скатаваха и мълчаха ,ноооо не и наша Деса отварачката разбира се
Само толкова ли можете? Няма начин да е иначе. Начело на държавата е интелигентен човек, който все по-категорично се превръща в перфектен политик, с когото трябва да се гордеем. Посредствеността няма да му го прости. Злобни сте, понеже нямате аргументи срещу него и сипете простотии.
Троловете--гащари на ГЕРБ пак заобсъждаха облеклото на Радева!:?)))))))))) ......ми щот са джендърчета!:))))))))))
аз съм социалистка и поддържам левите идеи ,но не на лицемери като Курнелия която беше дива приватизаторка при Иван Костов както и не възприемам простотията която лъха от комплексарката Деси Радева ….просто левите хора принципно са интелигентни,модерни и прогресивни а тия съжалявам двете които споменах лъхат на селяния и простотия
Социализма не е парфюм, госпожо! ...два пъти споменавате "лъхане"-------търсете реализация в ГЕРБ!:)))))))))))
казах съжалявам че лъха /не на парфюм/ това си го разбрал поне . Посочих отвратителни факти за Курнелия а тя ти е лидера нещо да кажеш или и ти си лицемерен ляв активист. Вежте истинските леви идеи са добри когато се защитават от истински хора ,както религията примерно.Не може един сатанист да сложи расото и да проповядва бог примерно .Ти по скоро се примести в ГЕРБ защото си фалшив социалист както лидера ти
Румен Радев има два сериозни врага. И не са Бойко и Цецо. А са Нинова и Деси. Никой няма друг не може да го съсипе така, както тези двете го правят. Нинова с това, че непрекъснато демонстрира каква пионка е. Деси с това, че разкрива лошия му личен вкус.
Деси Радева - не мислех че си толкова суетна - и каква високопарна реч
С наближаването на знаменития прием Варадин започва да открива, че в абсурдния свят, в който се намира, колкото повече нещо се оплесква, толкова повече си идва на мястото. Принуден да играе опасна игра, посланикът се впуска в невероятно приключение, което кулминира в безумно смешен химн на човешката глупост и суета.
Сори, ама от тая лъха такава простотия, че няма как да повярвам, че някой друг е направил тая селяния
Това ще да е! Някой се е престарал, ама не е Радев, дето драпа да докаже, че Света не може без него!
Първо : ,Мисия Лондон"... знаем добре ситуациите от един филм, но... получава се пълно покритие между филма и реалността. Явно добре си живеят в това посолство; Второ : щом е такава левашка игра следва, че сценария е на Цв.Цв.. Само той измисля такива простотии; Трето: Разгледани в комплект - получава се интрига по ГЕРБ-ерски....
сценарият не е на Цв.Цв., а на Елек Попов, но ЦЦ е решъл да ги използва буквално, щото не може да измисли нищо сам .
Служителя се престарал. Колко ли си му пилила на главата и на служителя и на мъжа ти за тя покана от твое име! Повече от пиленето за ходенето във Виена в деня на българското европредседателството
Бойко,Росен, Цецо и останалите от Шайката НЕ УВАЖИХА приема на президента за НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК - 3 март!!! А "в залата на Военния клуб беше целият дипломатически корпус, начело с посланиците на САЩ, Русия, Япония, Китай, Турция, Германия, Франция и всички останали страни-членки на ЕС, първите дипломати на страните от Близкия изток, Америка, Азия и Австралия. Заедно с тях бяха много учени, писатели, военни." ПАТРИОТИТЕ СЕ ПРИНИЗИХА до тиквите и също бойкотираха приема. ... Тикви и съзнание, чест и достойнство е като дървено желязо.
Поканите за посещенията на президента в чужбина се получават от президентството, но подробностите се уточняват от външно министерство. За посещенията на Радев някъде в последно време разбираме само ако се случи скандал. В Латвия се среща с 10 президента, като има лична среща с 4 м-у, които италианския и немския, ама за тази среща се разбра, когато Радев, вече беше там и не беше подписал указа за освобождаване на ММ. Сега ще ходи в Англия, а ние разбираме това, след като жълтата преса се опита да се подиграе с Радева, че е обявена среща с българите там! Ако Баце ходи някъде, то са предварителни интервюта с "независими" анализатори, а там са поне 3-те телевизии, целувки прегръдки ... ... ама нали всеки ден ни се говори, че Радев е в изолация ...
Всички знаем че държавните и частните медии работят за ББ, за неговия светъл образ на велик политик, обединител на Балканите, приятел на Меркел, Юнкер и папата...
Най-важното - за предстоящото посещение на Бокича в ООН-то, нямало да има изказване на Безсилния портиер на Европа, но ЩЯЛ ДА ИМА СНИМКА С ТРЪМП. Информация на шефката на кабинета - Р. Бъчварова :) При такъв н-к на кабинета не МУ трябва опозиция. Каката наистина работи срещу БиБиткото - живи подигравки.... Сидеров е прав...