"Демократична България": Няма ясна формула за следващо управление, а корупцията ерозира суверенитета
Христо Иванов ще покани парламентарните сили да изложат своята визия за съдебна реформа и настоя, че в този парламент трябва да бъде решен проблемът със Северна Македония
Обратно в новинатаКоментари - "Демократична България": Няма ясна формула за следващо управление, а корупцията ерозира суверенитета | Днес.dir.bg
Коментари
ЕТО ВИ НЕЩО ПО-СКАНДАЛНО КАЗАНО ОТ БИВШ КМЕТ НА ДУПНИЦА ПЪРВАН ДАНГОВ.БЕШЕ И КАНДИДАТ ЗА ДЕПУТАТ НА ПОСЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ ПАК ОТ БСП.ИНЕТРВЮТО Е ДАДЕНО НА ВРЪХ ТРЕТИ МАРТ ТАЗИ ГОДИНА И ЕСТЕСТВЕНО ИЗЧЕЗНА МИСТЕРИОЗНО.СЛУШАЙТЕ И ПЛАЧЕТЕ.... https://www.youtube.com/watch?v=cvw8ZpQZrxc&t=77s
Биографията на Христо Иванов- Бойкикев! Баща му Любомир Иванов е строителен инженер, член е на Българската комунистическа партия (БКП). Майка му Мария Бойкикева е родена през 1932 година в Москва в семейството на Недялко Бойкикев. Недялко Бойкикев е осъден в България заради организиране на изложбата „Белият терор в България“, Емигрира в Германия. След идването на власт на нацизма заминава като политически емигрант в Москва. Журналист, член на КПСС. Майката на Мария, Светлана Бойкикева е военен лекар, офицер от медицинската служба през Великата отечествена война, има бойни награди. След Деветосептемврийския преврат семейството се завръща в България през април 1945. Майката работи във Военна болница в София като лекар с чин полковник, професор по физиотерапия. Мария Бойкикева учи в училището към съветското посолство. От 1966 г. е член на БКП. Когато БКП се преименува през април 1990 г., Мария Бойкикева остава член на БСП. Христо Иванов нито ден трудов стаж! Нито ден, прекаран в органите на българската съдебна система. Не е влязъл в нито едно съдебно заседание. Не е водил нито едно дело. Не е предоставил нито една юридическа защита. Няма нито един издаден труд или монография в областта на правото. През 2002 година, вероятно формално, Христо Иванов е вписан в адвокатската колегия, но не плаща членски внос, заради което естествено е изключен. Освен че е лишен от адвокатски права, той е наказван многократно от адвокатската колегия, заради дисциплинарни нарушения. Накрая адвокатската гилдия го „анатемосва“ и му отнема правото да бъде избиран в нейните органи с мотива, че не спазва вътрешните ѝ правила. Когато тръгва към властта, Христо Иванов скрива този факт от биографията си. Както майка му е искала да скрие факта за картончето, издаващо принадлежността на сестра му към органите на Държавна сигурност. И гръмва първият скандал около личността му. Той се опитва бързо да го замаже. Но нарушението си остава. И то точно от човек, който трябва да е абсолютно изряден
А вие като продадохте авиокомпания Балкан на Гад Зееви, които я загробиха - това не беше корупция. Изроди, махайте се докато не сме дошли със сопите
Тези ги смятах за най-адекватни до момента, когато джуджето гном изкара ченгесарския номер с обвинение в подслушване без да даде доказателство, което си е чиста клевета. Жалко! Никой не остана…
Има нещо съмнително. Всички тия ги е страх от главния прокурор и искат да сложат своя марионетка. Явно не им е чиста работата. Христо Иванов представя и защитава американските интереси, а не българските. Спонсориран е от Америка за България, които са финансите на ЦРУ у нас.
Айдеее появиха се българските предатели. Които са готови да продадат българските национални интереси за Северна Македония. Да, България са новото котило предатели. Същите, дето са водили првеговори за ЛГБТ у нас. Хора, мислихте ли като гласувате за тези. Надявам се да бъдат забити в глуха линия и нищо да не зависи от тях. Тези са вредни за България.
ПРЕДЛАГАМ: Народното събрание ДА НЕ Е постоянно действащ орган. Доказа се, че и да не заседава - нищо страшно не се случва в държавата. Достатъчно е да има по една сесия есен - за утвърждаване на бюджета за следващата година и една сесия - пролет - за приемане на отчета за изпълнение на бюджета през предходната година. На тези две сесии могат и да се обсъдят и приемат необходими закони или промени по закони. А заплащането - ами - минималната за страната към момента на сесията заплата и то съразмерно на отработените дни. Обществена тайна е, че поначало всички депутати не спират да се занимават с бизнеса си или с професията от която се издържат, така, че този "хонорар", ще им е бонус към основните им доходи. В самото народно събрание може да има една постоянно действаща, сведена до минимум администрация, която да се занимава с поддръжката на самата сграда. Добре е да се помисли и за придобиване на статут на несменяемост на тази администрация при определени условия, че така всеки новоизлюпен народен представител, може да реши да ги сменя... И за служебните автомобили - за цялата държава стигат общо 4 /четири/ - един за Президента, един за Председателя на Народното събрание, един за Министър председателя и един - резервен, или за някой официален гост.
Единственото неясно нещо е какво въобще правят в НС? Те били тия с големите планове за промяна, те били единствените които можели да въведат промяната, тъй като само те нямали нищо общо с мъртвата от 30 години ДС. И въпреки това нямат намерение да водят разговори за коалиция с други партии или да бъдат част от кабинет!? Защо? Защото, както и Мая искат друга партия да изпълни това вместо тях. Тия партии от улицата май нещо са си загубили акъла в някоя отводнителна шахта, че да мислят че така може да се води политика!?
Слоганът им е Де ба Тая България. И, ще го направят успешно. Тъпа ко, къде си тръгнал с 13 те процента. Малък си и грозен. Ха да те видим, с кой ще се гушнете.. Ако го няма Гешев, какво ли, ще говориш. За народа, за свобода, но не тази на Вас братя, а за неговата си представа. Нали беше при Бойко, какво не можа да крадеш повече от тях ли. С престъпниците се сдушаваше. Хване нещо спри да те пусне за да го хванеш окончателно и пак. Това ти пожелавам и то скоро тъ па ко ...
Против сарайския модел, но ще правите правителство със сарайте , шизофрения или борба за пари и власт
нещо ново ? Кога не е било така ?
нещо ново ? Кога не е имало това ?
Вярно ли е, че Бойкикев е безработен и живее с 2000 на месец от членския внос? Ако е вярно - това е страшен позор. Комунягата себе си не може да издържа, иска да управлява държава?
Комунистите родината изграждат, комсомолците със тях строят. Пионери, пионери! Славен път ни чака – трудов път
Първото нещо, което новият парламент трябва да направи, е внасяне и приемане на законопроект за промяна на избирателния кодекс с който да се даде възможност на гласоподавателите във всички избирателни секции да гласуват с книжни бюлетини при поискване вместо с машини!
Ристю беше министър на Бойко и сега пак гледа да лапа келепир. Считате какъв нравстевен отпадък е. Нищо чудно, дядо му все пак е бил комунистически терорист.
Все пак Христо Бойкикев каза вчера, че ще подкрепи правителство, не на всяка цена, а на точно определена такава.
Не му е ясна формулата, защото още не е ясно какво ще му се отпусна да краде. Когато се проясни това, ще му се проясни и формулата
ТОЧНО ГЕШЕВ ЩЕ ВИ ИЗЯДЕ ГЛАВАТА, НЕНАСИТНИ И АЛЧНИ ПРЕВРАТАДЖИИ! Сваляте прокурор по заповед на подсъдимия Божков.
Бързат тези да гепат парите! Бий Гешев, олигарсите и предателите в президенството! И Кьовеши те подкрепи и народа е с теб!
Другарят Бойкикев - наследник на стара, достолепна БКП-фамилия дърти комунисти. Ура, другарки и другари!