Бивш шеф в ДАНС: В агенцията има корупция
Служител на ДАНС, който е бил уличен във финансови злоупотреби и е работил за чуждо разузнаване, е бил възстановен на служба след връщането на Цветлин Йовчев в ДАНС.
Обратно в новинатаКоментари - Бивш шеф в ДАНС: В агенцията има корупция | Днес.dir.bg
Коментари
До-Да Какво искате да кажете, че Захаринова и Алексей са много добри професионалисти ли? Може да го разказвате на някой, който не ги познава.
Хайде хайде, тези ревът защото лапането свърши. Ще ми обясняват, колко добри професионалисти били Захаринова и Алексей. Може ама на някой дето не ги познава.
Те само връзкари работят там и такива ще се назначават... гарантирано. Случайни неща няма!
Във всички агенции тече този процес.... Уличени в злоупотреби сега кадруват и настаняват на топли места лелки от село. Какво обещаха, а какво правят...
епа има ми. то къде ли нема. нека проверят кой от началниците кви апартаменти, хотели, коли и кви банкови сметки има и то ще излезе лесно кой е корумпиран.... Ама разбира се че няма да го направят...
Щом са говорили с Яне значи работата е ясна. Комунисти с комунисти ще говорят, че с кого друг. Те от БСП си казаха - РЗС е плод на генно политическо инженерство.
едно българче : Рашо,Рашо,секретно дупе нашо....!Що си мълча до сега ,бе Рашо?Що чека ,да те напънат на пангара и тогава да се разприказваш?Като курвите сте Рашо!!! Най-много говорите ,след яко чукане......!!!!
NASCHATA DIREKTORKA OT XYMANITARNA VARNA NI SABRA 6BONA ZA PRAZNIKA NA GIM AMA NE ZNAEM ZASCHTO I 3BONA PREDI 2GOD ZA EL DNEVNIK AMA NEGO GO NEMAAAA I 50 BONA ZA FANELI OT PAN-DALAVERA A EDIN OT ZAM. DIR. E BIFSCHIA PORTIER NAD 70GOD ABE CIRKA E PALEN-