Коментари - Бивш шеф в ДАНС: В агенцията има корупция | dnes.dir.bg
назад

Бивш шеф в ДАНС: В агенцията има корупция

Служител на ДАНС, който е бил уличен във финансови злоупотреби и е работил за чуждо разузнаване, е бил възстановен на служба след връщането на Цветлин Йовчев в ДАНС.

Обратно в новината

Коментари - Бивш шеф в ДАНС: В агенцията има корупция | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

едно българче : Рашо,Рашо,секретно дупе нашо....!Що си мълча до сега ,бе Рашо?Що чека ,да те напънат на пангара и тогава да се разприказваш?Като курвите сте Рашо!!! Най-много говорите ,след яко чукане......!!!!

Защо не публикувате мненията на хората, господа ДИР-аджии

NASCHATA DIREKTORKA OT XYMANITARNA VARNA NI SABRA 6BONA ZA PRAZNIKA NA GIM AMA NE ZNAEM ZASCHTO I 3BONA PREDI 2GOD ZA EL DNEVNIK AMA NEGO GO NEMAAAA I 50 BONA ZA FANELI OT PAN-DALAVERA A EDIN OT ZAM. DIR. E BIFSCHIA PORTIER NAD 70GOD ABE CIRKA E PALEN-

ТИА ВСИЧКИТЕ СА КОЛЕГИ НА ФРЕНСКИЯ РАЗУЗНАВАЧ ЖАК ШИБАНЯК И НА КОЛЕГАТА МУ ОТ АНГЛИЯ ОЛИГО МАЙ ФРЕНД.