Дълъг COVID, терапевтични грешки - нови предизвикателства и една равносметка
12% от преболедувалите страдат от пост ковид синдром!
Обратно в новинатаКоментари - Дълъг COVID, терапевтични грешки - нови предизвикателства и една равносметка | Днес.dir.bg
Коментари
Много се кефя, когато изчезват неудобни коментари, Дондуков 19. И да ти кажа, Дондуков 19, не си чак толкова далече. Не е като да си извън България или на съседния континент, през океана, нали Дондуков 19?
Дълъг ковид карат увредените от експерименталните бъркочи. Има и скок на херпеса през последната година при най-набоцканите. Херпеса избива при компреметиране на имунна система. Честит СПИН на умните кръглоземци.
Тия налагали ковид идиотизма, кога ще отидат на съд и на доживотен затвор без право на замяна? Спряха мерките и от 20 поредни седмици над 3 хиляди почиващи и разни с по 4753 почиващи на седмица, за последната давана от НСИ е 1754 (ще коригират нагоре после). Без мерките, очаквам смъртността да бе с десетки хиляди по-малка в България, от това което докараха, преди към 65-70 хиляди повече починали. И тук прокламират ваксините, където държави с преди под 0.1% ваксинирани, бяха пъти по-добре от нас. И където спрямо средната смъртност на брой констатирани бяхме 2.6 пъти повече и 7+ пъти повече спрямо населението. Само Перу бе с повече умиращи на милион. Сега те с над 80% ваксинирани. дори за България, се хвалеха как в София са ваксинирани 46% преди, после може и към 50% да е. А региони с 2+ пъти по-малка ваксинация, бяха примерно с пъти по-малко констатирани на 100 000 и в дадени моменти само София бе в червената зона. Ама няма кой да ги съди за жертвите на мерките. За сринатата икономика - не само от газ и ток. Наложеното обсесивно-компулсивно разстройство, страх/фобия от вируси. Дето само докато вдишваш, сигурно поглъщаш сумати бактерии на кантара някой друг килограм ще е от такива. Наложиха страх от природата. И за всякакви такива ефекти. потъпкаха демокрацията, свободата, правата, конституцията и законите. За целият период дори нямаше законно приета извънредна епидемична обстановка, че не предвидиха, че ще се получи дупка с извънредното положение и го приеха ден преди да е влязъл в сила закона и лъжат във всяка заповед за решение 325 на министерският съвет от 14 май 2020г., когато няма заседание на министерският съвет. Потъпкаха равните права на хората заложени в конституцията. Че конституцията е върховен закон и не могат закони да я отменят, да не говорим за подзаконови решения. Извършваха престъпление след престъпление. И постигнаха десетки хиляди повече починали. Това е тяхната заслуга! Поне да се скрият от срам какво направиха! Че нямаме правосъдие е ясно. С тези седмица като по 4753 починали. Без тези последно давана (ще коригират нагоре) 1754 починали. Това са техните заслуги!