Двамата, заляли студентките със сода каустик, остават в ареста
Районният съдия в Благоевград Владимир Пензов постанови постоянна мярка „задържане под стража” спрямо Венцислав Добрев и Калоян Гущеров, обвинени в поръчителство и извършване на заливането със сода каустик на момичетата от Гоце Делчев- Христина Колджиева и Мария Коемджиева, съобщи Дарик.
Обратно в новинатаКоментари - Двамата, заляли студентките със сода каустик, остават в ареста | Днес.dir.bg
Коментари
Ами те тия двете курвета какво са имали вземане даване с такива откачалки. Или докато са папкали кифтетата им е било хубаво, после резачка. Ами да са мислили с какви идиоти тръгват, да не мислят само с ония си работи. Както се казва каквото търсили това и намерили. Не че оправдавам тези ненормалници, защото аз лично бих им нацепил тиквите с теслата, но и курвите са си виновни.
Meni,As,moitu momi4entci,GENIFER4I e siga na 4 -moitu SUGAR-DARLINKK-BABY- takiva As bih gi iskarala od arista sas RUSHVET i setni moiti GAVAZI-ALBANTCITI da gi upravat Pu Shiptarski Ubi4ai......Shi si prurivat May4inutu MLJAKu ,tes 2-ta makidontci....