Димитър Ганев пред Dir.bg: Проблемът на ГЕРБ е в дефицита на политическа линия
Парламентът ще гласува новите министри. Предсрочни парламентарни избори ще има, само ако ГЕРБ решат, заяви политологът от ТРЕНД
Обратно в новинатаКоментари - Димитър Ганев пред Dir.bg: Проблемът на ГЕРБ е в дефицита на политическа линия | Днес.dir.bg
Коментари
Просто се обърнете към точните хора, специалисти, които да помогнат. Искам да кажа истински експерти. Хора, които знаят какво да се направи за едно успешно управление. Хора, които са с Необременено минало и след това поканете точните хора да осъществят тази линия, и най - важното :воля да се пребори корупцията и шуробаджанащината . Вярвам, че това е възможно и ще се случи един ден.
Вярата, че един престъпник може да стане държавник е нещо много вредно. Това не е вяра. Това е лудост.
Check my new devise http://latex.xblog.in/?gain.elise erotic perfume erotic roleplay erotic movies online sexy videos erotic questions
ГЕРБ не е политическа партия. ГЕРБ е МАФИЯ. ПАРИ - ВЛАСТ - ПАРИ - ВЛАСТ - ... Борисов и Цветанов убиха политическата система. Убиха България. Мафия която управлява чрез корупция. Силови структури подчинени на мафията. Съдебна система подчинена на мафията. Главен прокурор на колене пред мафията.
Кои е Димитър Ганев? Проблема на ГЕРБ е липсата на реална работа. Искат само власт но не и работа
Ти им казваш, че са мафия и крадат безобразно, а пък те мислят как по нов начин да лъжат хората... Безобразна партия.
Линията е само една БЛАГОСЪСТОЯНИТО, ДОХОДИТЕ НА БЪЛГАРИНА. Ако Герб се справи с бедността, печели.
Радев обърна палачинката и в основните си послания подкрепи ГЕРБ - какво ли не прави една катастрофа, па макар и лека....Що се отнася до продължаването на настоящото управление - ситуацията при предстоящито ценово цунами може да е доста динамична. От тази гледна точка, добре е герберите да изпият горчивата чаша до дъно.
"Проблемът е също, че с новите назначения не се вижда някаква нова политическа линия или посока и перспектива." Най-големият проблем на ГЕРБ е дългата скамейка от "специалисти". Като се започне от Папогаления, мине се през Цецо "Алтруиста" и се завърши с радетелките на Истанбулската конвеция - Цецка и Екатеринка. Да не пропусна и Роско Нищото. ... За власт комунистите от ОПГ ГЕРБ продадоха и родителите си, и дедите си. Трубадурът на ГЕРБ ги описа всеобхватно, възпя ги и ги завеща за поколенията: "Бойко, Росен, Цецо, Лиляна, Цветелина, Аню... Четири години те управляваха България и я повлякоха към дъното. Говореха за морал, а самите тънеха в пороци и корупция. Работеха и живееха като „шайка” – персони, обединени от престъпна цел. Връзките им с върхушката на БКП и Държавна сигурност, с банковия картел, с международни гангстери, с онази сенчеста част от обществото, която наричаме задкулисие. Рекет, доноси, контрабанда, трансфери на милиарди, източване на държавния резерв, показни арести, сливане на изпълнителна и съдебна власт... „Шайката ГЕРБ” е най-мрачната част от голямата измама, известна като „български преход”."
"Липса на политическа линия..." Или казано на прост (близък до електората) език - липса на акъл! Но тя там рибата такова...
Димитър Ганев: мъна мъна,.. мъна мъна, мъ.... ММЪНА , Мъна!;))))))))))))))
[url=https://goo.gl/iDcUoM][img]https://thecoconuti.com/gif/2/7.gif[/img][/url] OPEN WEBSITE -> https://goo.gl/iDcUoM .
всичките гробари взеха да обясняват ,че бсп не са готови и т.н. значи са се усрали до ушите по места и области!!!