назад
Пловдив сезира 2 министерства заради обгазяване
Община Пловдив ще сезира министерствата на околната среда и на регионалното развитие за проблемите с пречиствателната станция на града и утайките от нея, които замърсяват нъздуха на район Тракия.
Обратно в новинатаКоментари - Пловдив сезира 2 министерства заради обгазяване | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018