Коментари - Пловдив сезира 2 министерства заради обгазяване | dnes.dir.bg
назад

Пловдив сезира 2 министерства заради обгазяване

Община Пловдив ще сезира министерствата на околната среда и на регионалното развитие за проблемите с пречиствателната станция на града и утайките от нея, които замърсяват нъздуха на район Тракия.

Обратно в новината

Коментари - Пловдив сезира 2 министерства заради обгазяване | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари