”Таймс”: България може да складира ядрени отпадъци от ЕС
Ядрени отпадъци от Европейския съюз може да бъдат прехвърлени в Източна Европа, включително в България, и да бъдат складирани в подземно хранилище.
Обратно в новинатаКоментари - ”Таймс”: България може да складира ядрени отпадъци от ЕС | Днес.dir.bg
Коментари
ес ни затвори централата а иска да ни пробута отпадъци от къде на къде ще протестираме и нама да го допуснем
абе ние да не сме кенефа на европа та всеки да си хвърля буклуците тук! Аман от този европейски съюз, не го щем. Питам се все по-често дали не можем да излезем от него?
Най-добре е България да се откаже да съхранява ядрени отпадъци. Това може да ни създаде само неприятности и вреди.
Нашите управници пак ще се огъзят на лицемерниците от запада и както винаги за без пари.
Ужас!!! Нова простотия. Ние унищожаваме ядрената си енергетика..., за да станем хранилище на ядрени отпадъци!!!! Чуйте ги само.....!
Давайте ги-нали сме кенеф-и ГМО и ПРО и ядрените отпадъци! Някои двукраки отпадъци ще се нагушат още по-яко.
Е какво стана сега - ставаме сметище на цяла Европа. Хубава роля ни отреждат няма що!!! Първо си закрийте АЕЦ-а, второ не стройте нови и за капак - ей ви радиоактивни боклуци!!! Ама чудесно сте го измислили няма спор! А руснаците ни предлагат да ни финансират АЕЦ-а и отработеното гориво да си го вземат. Е кое според вас е по-доброто за РБ ??? Направиха ни на луди с тия подмолни игрички и интриги...
shto ne nie im skladirame iganite, starite koli, vsitchki produkti bokluzi shto ne i iadreni sega...
Колко му е... Аз тука балите със софийския боклук откога си ги разхождам в цела България, та едни еврорадиоактивни боклуци няма да взема. Ама ще ме похвалят господарите ми.
Боже пази Б-я !То ни е трябва да не сме със всичкия си да се съгласим .Пък било и срещу ....заплащате!
ЧЕСТИТО ТЪПАЦИ!!ВОЕННИ БАЗИ,ЯДРЕНИ ОТПАДЪЦИ И ДЕБЕЛ ХУЙ ЗА ПРОСТАЦИТЕ!!ГЕРБ ДА ЖИВЕИЙ!!
Супер - АЕЦ не ни трябва защото е опасна и трудно се складират отпадъци. Но отпадъците на ЕС са безопасни, полезни и изгодни.
Ако Бойко каже ДА и Болен Сидеров ще подкрепи. За седерунгелите на ЛостоФ и циклофреника Мартинчо съм убеден, че са ЗА. Все пак са западноевропейски отпадъци и не са вредни за разлика от руските ядрени такива.