Коментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | dnes.dir.bg
назад

Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета

Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.

Обратно в новината

Коментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Е то и ние като цяло не сме за ЕС, ако това е въпроса, но определено и турците има какво да променят в разбиранията си и нравите си.

Писах два пъти пост с уточнение, че става въпрос за семейство турски граждани от кюрдски произход.

АКО ТЕЗИ ВЛЕЗНАТ В ЕС АЗ БЯГАМ ЗА АМЕРИКА , за вас не знам :(

Както става ясно това не е единичен случай, а това е заложено исторически в мирогледа на тези хора. Този мироглед привидно има и добри страни, като уважението към възрастните, живота на няколко поколения под един покрив и т.н. Но всичко това би могло да доведе и до трагедии, като описаната. Убий детето си заради честта на семейството! Определено този народ е с доста различна настройка към живота в сравнение с нас, така че е за тяхно добро да не се смесват с европейците. Ще им е по-комфортно.

Да, но този 100% е пришелец в Лондон. Разликата е, че в Лондон тези случаи са единични, докато в извора, откъдето идва този, такива неща са ежедневие и е нормално поведение!

той панюков е един... ти прочетели изобщо кво пише!?!?! до 200 случая от този тип годишно. или си и ти чалма необразована че не се прекоряваш. иначе се натискат за европата... а в деарбекира са пълна индия.

тоя да го одерат ЖИВ!!!!!!!!!!!!!!!!!

КАТО ВИ КАЗВАХ ЧЕ ТЕЗИ НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО ВИЕ МИ СЕ СМЕЕТЕ.ТЕЗИ ЖИВЕЯТ В ПЪРВОБИТНО ОБЩИНЕН СТРОЙ ЗАТОВА НЕ ГИ ИСКА ВЕЧЕ И САМАТА ЕВРОПА.А НАШИТЕ ЛИЗАЧИ ЩЕЛИ ДА ГИ ПОДКРЕПЯТ.О БОЖЕ-БОЖЕ.

Това хубаво, ама що не каза и от кое малцинство е? Ето затова държа да се казва от какъв произход е някой! Така няма да ме слагат мен и такива колячи под общото български произход!

насилието,убийствата и неграмотноста в ислямските държави идва от религията. само тези държави,които имат пряка намеса в устройството и порядките си от сащ и европа са добре: кувейт,оае. там веднага се усеща цивилизацията и намесата на християнската култура и техника. иначе това което е подвластно изцяло на исляма,за нищо не става! животински нрави! все си мисля че мохамед е говорил с дявола,май!

Никаква Европа за турците. Само 200 убийства на честта годишно са много малко. В европейската България такива момичета годишно правят няколко хиляди аборта. Господа моралисти, я се замислете защо нашият род е на изчезване, а защо турците и се размножават! Добро е това, коието помага за продължаването на вида, а не измислени морали, че видите ли жената сама трябва да роди или да си изсере червата в гинекологията!

Никаква Европа за турците. Само 200 убийства на честта годишно са много малко. В европейската България такива момичета годишно правят няколко хиляди аборта. Господа моралисти, я се замислете защо нашият род е на изчезване, а защо турците и се размножават! Добро е това, коието помага за продължаването на вида, а не измислени морали, че видите ли жената сама трябва да роди или да си изсере червата в гинекологията!

Каточели в България никога е нямало подобни случаи...Във великите американски щати има къде каде по големи изпълнения...ама туй че сте 500 години ебан народ тежи на съвеста нали?

Това що не го направят на сериал,а? Пак гледайте турските тъпотии и зяпайте като шарани,това е Турция,кандидат за ЕС! Модерна,правова държава,къде е мекерето Бисеров да даде компетентни обяснения!

KOI LI PAK ISKA RASRESCHENIETO NA BB,SA VLISANETO NA TURZIA V EC,XAXA !!!TOI PAK SE ISXVARLJA KATO 4IKIJA NA PJASAK!!!V BLISKITE ! GODINI NIKAKVA TURZIA NJAMA DA VLESE V EC!!!TOVA RESCHIXA GERMANZITE-A TE IMAT PRAVO NA GLAS!!!A 4E TURZITE SA FANATIZI -TOVA GO SNAJAT I DEZATA,NISTO NOVO POD ANADOLSKOTO NEBE!!!

Каточели в България никога е нямало подобни случаи...Във великите американски щати има къде каде по големи изпълнения...ама туй че сте 500 години ебан народ тежи на съвеста нали?

Ха честито на всички почитатели на турските сериали, които се възхищават на пропагандата за живота в Турция! Тъпи, необразовани изроди - сега и за ЕС ще ги подкрепим...

ВИНАГИ СЪМ ТВЪРДЯЛ, ЧЕ ТЕЗИ ТРЯБВАШЕ ДА СА СРЕД ОСНОВАТЕЛИТЕ НА Е С ! А ТО КВО? КАНДИДАТ ЧЛЕНОВЕ! СРАМОТА!

Не само Турция, а целия мисюлмански свят страда от религията си.

Естествения подбор ще ги отстрани тези малоумници. Та те сами се избиват!

Става въпрос за семейство турски граждани, както например има български граждани в Селямета. Нека и редактора на текста да го уточни това.

фереджета и чалми. за всички европейци. и европейски съд по законите на шериата! Туркистан - незабавно в ЕС! барабар със сериалите!

Никакъв ЕС! Да си се изтребват и да не ни занимават!

Става въпрос за турски граждани, както например Азис е български гражданин.

И тея се засилват за ЕС!!!А тоя тъп пожарникар ги подкрепя тея изроди!!!

какъв ти съд господа европейци........... властва още съвета на старейшените........ ТУРЦИЯ В ЕС.Така де имат доста по съвършена съдебна система от нашата.

v bulgaristan e praktika bulgaristancite da iznasilvat malki deca da gi ubivat i da gi ishvurliat v konteinerite za smet

Това ни чака и нас, ако отворят границите!

Това ни ч

Я да се замислим пък в България колко такива момичета абортират (убиват) за една година. Ако са по малко от 200 нека тогава да плюем турците, колко са диви!

Я да се замислим пък в България колко такива момичета абортират (убиват) за една година. Ако са по малко от 200 нека тогава да плюем турците, колко са диви!

Немам думи. А ББ им лиже задниците на такива

А, сега вярвайте на пропагандните сериали които ги показват като цивилизована и ЕВРОПЕЙСКИ ориентирана страна :( !!! Бил съм на ексурзия в Турция, в Истанбул ! Вупреки, че е голям и съвременен град, местните жени изобщо не приличат на тези дето ги показват по ИЗМИСЛЕНИТЕ сериали, а какво да кажем за малките села и особенно надоло в азиатската част !!!

ето за такива изроди се застъпва нашия примиер! Жалко за момичето, но Турция няма място в ЕС! Ние с неандерталци взимане-даване не искаме!

Какъв Европейски съюз бе, анадолски изверги такива!?!?!?!?? Исляма, азиатската култура, техните обичай и нрави, манталитета им нямат нищо общо с европейските ценности! Време е да се осъзнаем и не само да не допуснем тези хора в нашия общ европейски дом, а и да изринем подлогите им в България, Догановци и др.

И тия хора искат членство в ЕС!

А ББ подкрепя Турция за член на ЕС!