Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета
Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.
Обратно в новинатаКоментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg
Коментари
Не се кахърете толкова! Един ден света ще бъде без граници, но ние къде ще бъдем ........... !?
Не плюй срещу вятъра, не ги разбираш тези неща. Няма и никога да ги разбереш. Акъла ти може да се сравни саво с този на Волен:(
Каква европа за тези изроди? Когато видя по телевизията публична екзекуция, като в китай, на такъв турчин , тогава ще повярвам че Турция иска да се присъедини към европа и поела път на светска държава за каквато претендира. Пък като ги отстрелят такива фанатици може да премахнат смъртното наказание и да влизат в европа.
И ТЕЗИ ИЗРОДИ ИСКАТ 4ЕЛЕНСТВО В ЕВРО СЪюЗА- АЙДЕ СИКТИР БЕ - ДА ГИ ИЗОЛИРАТ И ДОКАТО НАИСТИНА НЕ СТАНАТ СВЕТСКА ДЪРЖАВА - ВЪН ОТ ЕВРОПА
..там има закони и се спазват... - ..Момичето три пъти се опитало да подаде жалба в полицията срещу баща си и дядо си, но е било връщано в дома, докато накрая е било убито....
Разликата е, че в България това са действия на малцинствени групи и не са обичаи, нито повели на официалната религия в държавата! За съжаление само Европейската част на Турция разбира що годе що е това европейска държава и хората протестират в тази насока. Но тя е 1/20 от цялата държава и няма как да наклони везните в тази полза.
Съгласявам се с Верно.В Турция момичета та още си ходят с фереджета, не смеят да говорят с момчета, камо ли да спят с тях. А в тия сериали почти всяка героина е родила по едно извънбрачно дете. Фантасмагории. Те ги убиват само защото говорят с момчета.
защо ли такива неща не дават в турските сериали? пропагандата няма да е сполучлива ако това стане достояние на европейците
Насред Лондон е същото. Скоро осъдиха един баща ( кюрд) убил дъщеря си, че се влюбила в мъж, който не е от ''правилно' течение на исляма.............. е бил в Тюрция знае, че курортите и сериалите им са различни от действителността, особено в азиатската и част................
То и в Бразилия е така. Като гледаш сериалите им ще кажеш леле колко добре се живеят, но ако отидеш там ще си потресен от реалността. Има една подробност специално за Бразилия. Тези сериали се спонсорират от правителството за да откъсват населението от действителността и беднотията. Така всеки се заблуждава, че малко от хората са бедни и е лесно да се забогатее. Междупрочем тези сериали виреят само в бедни държави. В богатите не се котират. Аз като видях за първи път такъв сериал в България ми се изправи косата от ужас, защото знам защо са тук.
Истанбул е 11 мил град с огромни квартали като Люлин и дори по-зле, това го знам от истински истамбулец.
Ами тук Панюков като заколи двете си деца на мегдана, да ни изгонят от ЕС ли? Идиоти има навсякъде, и генерализирането показва ограничен мироглед. В интерес на истината откъм престъпления БГ-то е далеч по-зле от Турция.
Вие мислите ли изобщо като четете статията? Не прочетохте ли, че новината е шокирала нацията? Това как ви звучи? То и в България 11 годишни раждат, това да не би да означава, че всички българки раждат на 11 години или пък че всички го одобряват и намират за нормално. В самата Турция хората са шокирани и искат смърт за бащата и дядото. За разлика от България обаче те наистина ще бъдат осъдени на смърт защото там има закони и се спазват. А тук всеки прави каквото си поиска и остава безнаказан. Да ни е честит Европейския съюз !!!
Стига с този ЕС, и стига сте отъждествявали отделни случаи с цял един народ. Нито в ЕС е рай, нито извън ЕС е ад. Все пак обаче този народ е в проблем, и проблема му е тази противна религия ислям, която между другото е толерирана от същия този ЕС, в който толерантността към всичко и всички е новата европейска религия. А исляма трябва да се изкорени не само от Турция, а и от ЕС също.
Постъпката на бащата и дядото е идиотска, но това няма общо с Турция и нейното членство в ЕС! Ами и днес пише за българско бебе хвърлено в кофите за боклук, а вие Анонимен и Дивотия сте от страна членка на ЕС! Или както народът ни казва: Свят широк мила Яно ле, идиоти колкото искаш! Срам и позор е този случай със живопогребаното момиче, но още по-голям срам е, че има 200 подобни убийства всяка година! Явно съседите ни трябва да наказват подобаващо семейните убийци, както и ние нашите майки, хвърлящи си децата в кофите за боклук! Ние сме по-лесни-КАСТРАЦИЯ НА ТАКИВА МАЙКИ ЗАВИНАГИ! Трябва да се кастрират и оставящите си в болницата току-що родени деца- всяко удоволствие се заплаща, драги ми дами!
Мечооо бързо забрави за: Австриец държи дъщеря си 24 години в плен, тя му ражда 7 деца...
Много ви е къса паметта. В България всяка седмица съобщават за родилки хвърлили децата си на боклука. Е,И?
Полицията разследва сигнал за групово изнасилване на 19-годишно момиче на 22 януари в Професионалната гимназия в Бобов дол.
Цивилизована Турция, цивилизовани турци ... едва ли знаят какво означава тази дума. Те още мислят като неандерталци, а тръгнали в Европата да влизат. Диваци.
Бащата и дядото да се накажат със смърт по същия начин, ей човека може да е много просто животно
А, сега вярвайте на пропагандните сериали които ги показват като цивилизована и ЕВРОПЕЙСКИ ориентирана страна :( !!! Бил съм на ексурзия в Турция, в Истанбул ! Вупреки, че е голям и съвременен град, местните жени изобщо не приличат на тези дето ги показват по ИЗМИСЛЕНИТЕ сериали, а какво да кажем за малките села и особенно надоло в азиатската част !!! - Аз обяснявам на колежки и разни бабички от блока, че това са МАНИПУЛАЦИИ, ама те не вярват и се възхищават колко хубав е начина им на живот !!!
И тия хора искат да станат членове на ЕС! Заливат ни със зализани сериали , а действителността за нивото на турците е показана в тази новина.
Малка подробност. Касае се за семейство кюрди в район населен предимно с кюрдското малцинство.
И ТАЯ ДЪРЖАВА ИСКА ДА ВЛЕЗЕ В ЕС ???? И НИЕ ЩЕ Я ПОДКРЕПЯМЕ! ХОРА ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ И РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ ЕВРОПА ИМА ГРАНИЦИ И АЗИЯ НЕ Е ЧАСТ ОТ ЕВРОПА! НЯМА И ДА БЪДЕ, КОЛКОТО И ДА СЕ РЕФОРМИРА!
Доколокото разбирам, няколко пъти са я предупреждавали да не говори с момчета, но малкото идиотче е продължило, даже молби до полицията е пускало. Сигурно са и напълнили главата с прогресивни и либерални простотии и се е помислила за безсмъртна. Детето е собственост на родителите, докато стане пълнолетно, аз не ги съдя.
Я прочети новия завет и тогава ми говори за религии, чалма мръсна, дано и теб закопаят на два метра, пък тогава и мохамед няма да ти помогне!
Не, не, Турция не е за в Европа! Какво е това, само 200 убийство на честта годишно. Нашите деви на такава възраст правят по няколко хиляди аборта годишно. На това му се казва и култура, и морал, и традиция. Какво от това, че в Турция се раждат деца, а ние се топим като ланския сняг!
Тоз явно не е баща на детето. Бахти ти да го гледаш как се дави с пръст докъто го заравяш. Да еба и изрудите им да еба. Тоз заслужава същата смърт като детето му. Око за око. Да го заровят в някоя канавка дано