Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета
Турчин погребал жива 16-годишната си дъщеря, след като семейният съвет решил, че момичето е виновно за това, че контактувало с момчета.
Обратно в новинатаКоментари - Турчин погреба жива дъщеря си - говорила с момчета | Днес.dir.bg
Коментари
На турчолята българите са робували 500 години, закъде повече. Разликата с Турция е, че турците непрекъснато ни се мотат в краката, бъркат ни се в живота и са на всяка наша манжа мерудия, докато с гърците не е така. Не ни заразяват с ориентализъм, няма и такова чудо като български гърци. Казах ти вече преди няколко дена, че си много елементарен. Между другото, винаги си бил така...
айде да мразим турците, и да обичаме......гърците Те са по-цивилизовани, по-добри, по-по-най.....кат сме тръгнали да правим сравнения, аз до сега не съм чул за робуване на българи в Турция, докато за Гърция примерите са много. А сега тези злобни същества са изпозатворили граници и т.н., бизнесът ни измира, а ние си плюем турците. Ей тва е, българинът си е прост, ако няма някой умен да му казва как да живее и какво да прави ще изчезне от планетата. Жалка картинка, драги ми сънародници. Само сериалите са ви на пръстите...като коне с капаци сте! И се правите на големите християни, болни и комплексирани бедни хорица...България никога няма да се оправи с такъв народ!
Амджи,когато в Трабзон убиха на входа на съда един геронтофил,или заловиха мародер в Болу по време на земетресението 1999 год. -това мога да го приема за защита на честта и достойнството .Всичко друго което пишеш,е плод на болната ти фантазия да филосовстваш и обиждаш.Поради тази причина изписвам така ника ти
Ето заради такива са и писанията ми във форума.Вярвате ли ,че и тук те не присъстват.Много често от етническите коментари,се открояват именно фанатиците като,амджи,неджи,мел и тем подобни.Истината е че Турция се стреми към европейските ценности,но именно фанатиците я дърпат назад.Могат да четат и пишат, но всичко е без разум- и ако трябва да го правят без да обиждат опонентите си, няма и ред да напишат.Съвременна Турция е тази в Истамбул, крайбрежните курорти.Останалото е като във Легенда за Али от Кешан,Стената, другото е спор заради спорта
Дай му на българина да плюе ...В това сме световни шампиони...малка нация , но добра в критиките... Само ме карате да се срамувам отново , че съм българка... Ако вършите нещо градивно , няма да Ви остане място в мозъка да раждате подобни изявления... , защото са прави , че за седем милионната ни нация ги минаваме в изстъпленията си... нямаме изнасилени старици , нямаме сестрите Белнейски, мога да изреждам и няма да ми стигнат редовете... Всички престъпления си имаме , но Съд си нямаме...Но съм сигурна , че съседката ни Турция си има и няма да има доклади от ЕС...Така , че погледнете в собствената си паница... И какви християни сте Вие... Момичето се оплакало в полицията...В България всеки ден жени се оплакват , че са пребивани от мъжете си ..., може би родната полиция е помогнала...
и останалите турци от форума, ще посоча само количественото съотношение. Ако говорим за Панюков и детето в кофите за боклук тук става въпрос за НАД 200 подобни убийства всяка година. ПОДОБНИ - извършени по религиозни или както щете ги наречете там подбуди. Не говорим за побъркани и изтрещели в клиничния смисъл на думата, каквито сигурно не липсват и там. Но ако много ви харесват тези нрави и обичаи пускайте брадите и грабвайте ибриците, ще сте добре дошли в тези среди.
са тръгнали? Къде? Това ли е пътят към Европа? Според официалните данни над 200 подобни убийства се извършват в страната всяка година. ??? То, че са диваци и варвари е ясно, ами искат да направят такава и цяла Европа!! Внимавайте в картинката, че са съвсем близо! Току между нас са!!
На ви сега едни турски сериали! Изкуфели туркофили-кукундрелн Аз откога ви разправям: марш обратно в Анадола!
На този принцип,то в България живо момиче няма да остане.Наистина не са за Европейския съюз, докато не се отърсят от фанатизма и не дадат права на жените.
Или е реален живот,както във всяка държава.Жалко за детенцето,стяга ме душата,когато става дума за насилие над деца.Но тук ни набиват само избрани моменти,другите не са за сериали.
Abe kakvo gi pishete. Rabotia v Germaniya v po-malko gradche, i elate i vijte kak majete im revnuvat i jenite si i momichetata si. Narochno im kupuvat kucheta, da se razhojdat s tiah, dokato te otsastvat. Inache kato gi vidish, izglejdat mnogo civilizovani. Taka che, sluchaite niamat nishto obshto s religiya i nacionalnost. Ami edin bashta ot Avstriya kato beshe zatvoril dashteria si,gorkata 15 god e bila v kiler i rodila ot bashta si 4-5 deca. A kakvo shte mi kajete za tova ? Mislete malko be hora!
Нямам нищо против турците като нация. Но приемам само част от нея - културните, възпитаните, образованите, без утежнения от религиозен фанатизъм и краен национализъм. Например повечето от хората в ТВ сериалите. Другата част от турците обаче, която не е малка, е страшна като визия, характер, разбирания за живота, поведение. Много изостанали хора има сред турското население. И нещо повече, тяхната изостаналост е много по-страшна от изостаналостта на един европеец. Жалко за момичето, жалко и за цяла Турция. Подобна проява отдалечава страната от Европа.
Голяма е разликата между турски сериал и реалния живот! Та продължавайте да си ги гледате сериалите!
Няма страшно, това са животни, поне на интелектуално ниво. Хубаво, че от време на време природата ги прочиства с глобален замах. 300 - 400 хил. а защо не и 1-2 5 милиона.
Ужас :( Момичето е търсило и помощ от полицията и... нищо :( И това се случва в 21 век :(
Първо- пише се престъпност, а не прИстъпност село диво ненагледно и второ- не си никакъв психолог- ти си ПСИХАР!
Проклети да са тия простаци. Да убие детето си. Горкото момиче. Господ да ги съди. няма да прокопсат.
Това нормалната човешка психика не може да го розбере.Мюсолманство и християнството са нанесли трайни и необратими следи в човешкото съзнание.Едните рязали глави другите горили на клада -направо красота.И всичко това в името на какво?Това не мога да разбера.Едните се надупват по 4 пъти на ден, другите за щяло и нещяло се кръстят.Всички такива вярваащи от едната и от друга религия бих с удоволствие разтрелял.А колкото до турците- една голяма част живееща в централен анадол битува в 12-13 век.Това прави още по- ценни и достойни за уважение усилията на светската част от обществото за измъкването на религиозните скотове от това им битие.
Търция ще има мнооого да чака , за да я приемат в ЕС. Докато има такива нрави в семействата, а полиция да лови престъпниците няма, нямат право Европа да искат да я помиришат дори.
Тези религии са създадени с цел управление и поробване, драги ми. Без значение черно на бяло какво пише, нещата се сглобяват рано или късно. А пък те самите се променят с вековете, за да благоприятстват различни кръгове...църквите и религиите са едно от двете най-лошо неща на планетата ни, доказателствата са безкрайни!
Абе не разбирам какво се карате всички тук! Ами то оня.. Фрицъл или както там му беше името, а за Даниела Терзийска чували ли сте?! Просто откачалки винаги е имало и ще има по целият свят, жалко за жертвите им и дано ги осъдят както трябва.
Поразлисти Корана и ще видиш, че и там не пише да се убива. Християнство и истинкото мюсюлманство са много сходни религии. Тези зверски изцепки са криворазбрано тълкуване на Корана.Това е дело на болни хора с амбиция за безпрецедентна власт.
emi dokato FANATACI rakovodqt religiq i politika, taka 6te stava.. mnogo NEKOMPETENTNI hora sa zaaeli politi4eskata vlast i ni6to dobro ne q 4aka tazi planeta v bade6te, dokato tezi nekadarnici sa o6te na vlast po cql svqt
До пишещия в (05.02.2010 г. 17:24ч.) Я по-спокойно, ти доколко си запознат с родословното си дърво? Ако го проучиш подробно да не се окаже, че твоята пра-родина е Анадола? Пък и какво общо има пра-родината със сегашното ни мислене и възприятия? Вече казах, че не искам да хваля турците като хора, но съм възхитен от държавността и уважението към институциите. А уважението го има защото въпросните институции си вършат работата. Там катаджийте не са униформени рекетьори дебнещи в храстите на някоя хранилка, за да ти вземат 20-30 лева, там съдиите не отсъждат според дебелината на портфейла. Обори тези мои аргументи, ако можеш разбира се. Споменах, че в самата Турция са потресени от случая и никой не го оправдава - напротив всички осъждат изродите. Съвсем отделна тема е, че тук възприемаме всичко много изкривено - и демокрацията и цивилизацията. В стремежа си да сме по-католици от папата се правим на баш европейци, а в много отношения сме по-назад и от турците. То Добри Войников преди доста години е написал Криворазбраната цивилизация без изобщо да подозира колко актуална ще бъде тя дори и след 140 години. Изводите ги оставям на четящите.
пак има много простаци изказали се по въпроса ,абе защо вземате единичните случаи а не гледате като цяло ,малко ли са убийствата и изнасилствата е БГ , а изхвърлените бебета в кошчета за боклук .Всеки ще си понесе наказанието а и да ви кажа това са хора от кюрдски произхот които вие много ги защитавате .Не искам да никой да ма разбере погрешно не защитавам тия изроди а напротив искам да ги накажат с най тежкото наказание ,това не са хора за съжаление .
Психоложе, пикая ти аз на тая чест, която се плаща с кръвта на собствените деца. Само фанатик и тиранин може да посегне на детето си по причина на какво ще кажат хората и по религиозни причини.
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Ало, я като не си наясно с религиите не се обаждай! По добре отвори Библията и прочети в Числа и Второзаконие колко смъртни присъди има. Па прочети как за нула време пророк Илия е изклал стотици жреци! Па иди та погледни колко месо се изхвърля от българските гинекологии. Не слагам думата месо в кавички, защото това са вече нарязани на парчета ангелчета! А сега путко заспала, кажи кои са извергите и кой народ се стопява!!!!
Всички сте прави! Предлагам компромис: Турция в Европа, но само отсам Босфора - там и географски континентът свършва. Оттатък да се оправят.
Някои азиатски породи като турците,откриват театъра едва през 1920 г-,когато е първата театрална постановка в Турция.Затова сега произвеждат измислени сериали с фалшифицирана турска душевност. които масоните щедро спонсорират и насаждат в нашите телевизии и медийни шумотевици.Но истината е че вече никой не гледа телевизия точно заради тази пропаганда за европейско членство на агарянците.А Агар е слугиня,не господарка-запомнете
изродиии.да погребеш момиче живо защото контактувало с момчета.и ония пък имали чест и достойнство.какъв изрод си ти бе психолог.
Увредена ти е психиката,драги. А ти Хамди, защо не се изнесеш в дивашката си пра-родина,където жените се смята че нямат души и са само за сексуална употреба.В тъпата им конституция обявява всички които живеят там за турци.Ама не са, и то си им личи че се различават от азиатския геном.