Лукашенко ”затвори” нета
Президентът на Беларус Александър Лукашенко подписа вчера указ, налагащ държавен контрол върху интернет, предаде Франс прес, цитирана от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Лукашенко ”затвори” нета | Днес.dir.bg
Коментари
Не очаквах че паднеш толкова , че да се заяждаш за правописна грешка. Хората които загинаха там бяха комунисти - и единствена привилегия която си позволиха - да умрат. Никого не искам да стряскам - но моля да не се бърка с морал на комунист с български и руски партийни другари без всякакъв морал. Знам че добре разбираш какво искам да кажа - но ако искаш да се заяждаш....
Мечтата на всички комунисти (и фашисти) по света е да контролират тотално всичко в живота на другите хора, но тях - никой и никога да не ги контролира и сравнява с никого! И най-добре за тях е да се затворят границите на една страна, за да не може никой на никъде да шава, а хората да се насъскват един срещу други, да се следят един други, да доносничат и да си съперничат и да се избиват взаимно за парче хляб, бутилка олио или пакет тоалетна хартия... А само върхушката горе да има всички материални блага плюс привилегии и да се гаври с хората и с потребностите им.