Блеър: Страхът от тероризъм ни тласна към война
Бившият британски премиер Тони Блеър призна, че Саддам Хюсеин не е станал по-голяма заплаха след 11 септември 2001 г.
Обратно в новинатаКоментари - Блеър: Страхът от тероризъм ни тласна към война | Днес.dir.bg
Коментари
Иракския национален музей с безценни експонати от древността от страх ли го ограбиха?Да не гръмнат находките от Вавилон?
А кой плаща войните в Ирак и Афганистан? Оказа се, че ги плащаме сега всички земни жители с изключение на тези, които инкасираха печалбите! Затова поне 5 милиарда жители на планетата трябва да предявят граждански искове за по 1 долар към Буш и към верния му пудел Блеър! И към дупедавците от Коалицията!
TIA AMERIKANCI VURSAT GLYPOSTI A POSLE SE STRAXYVAT. NO AKO NE PRESTANAT. NAISTINA CIAL SVIAT STE SE VIDIM V ZYDO. ZASTO PREDIZVIKVAT SUDBATA. NEKA DA JIVEEME V MIR. NEVIJDATE LI S TIIA KLIMATIZNI PROMENI IDVA KRAIA NA SVETA. SAMO VOINI NI LIPSVAT. POMISLETE I SE SPRETE.
И садам ли ще изкарате терорист бе мишки насрани по-голяма наглост няма никъде и какви оръжия търсихте май намерихте само заземени самолети и повечко калашници