Пребиха Мадоф в затвора
Станаха известни вероятните причини за преместването на Бърнард Мадоф от затворническата килия в болница - финансистът-измамник изглежда е бил пребит, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Пребиха Мадоф в затвора | Днес.dir.bg
Коментари
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Евреите нищо ново не са научили, нищо старо не са забравили. Циганин и евреин, някой да ги е виждал да работят?
А бе освен бит е бил и опънат , но то както в Българските , така и в щатските затвори , такива работи не стават поне официално !
до Abe (26.12.2009 г. 11:27ч.) - Ходорковски лежи в затвора от няколко години. Сега го съдят втори път и ще му дадат още една присъда. Березовски се спаси в Лондон, иначе сега и той щеше да е в Сибир... ИНАЧЕ СИ ПРАВ - ДРУГИТЕ УПРАВЛЯВАТ ДЪРЖАВАТА. АМА ТО И В САЩ Е ТАКА. За България да не говорим.
Мериканските вреи са пратили някой да обработи евреина който ги обра. Всъщност той не ги обра ами само трансферира парите в банки в Израел. Много боли когато някой свой ти го опраши.
Абе като четеш статията не ти става ясно Мадофф ли е бил това или не, бил ли е той в болница или в лудница ,бит ли е или ебан? Взаимоотричащи се твърдения а ти си блъскай главата истина ли е това или не!А лично за мен и 2х150 са му малко! Там да изгние гадината мръсна!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Ники (26.12.2009 г. 09:59ч.), няма да ги видиме докато спим и се осланяме на поредния спасител.......
Ето това е американската култура! Човек не може да бъде себе си дори и в затвора. Е и у нас се случват такива неща и човек се пита с какво са по-добри американците от нас, че да ги боготворим? Само едно е, че страната им е огрома и богата. Това е всичко.
това е то!имат си закони американците и крадеца даже на 65 милиарда не може да се измъкне,а в кокошкарска България е достатъчно да имаш няколко стотин хиляди,за да си недосегаем!!!
Нещо н емога да се сетя за някой руски олигарх тикнат в затвора? Явно всичко е много честно и почтено в братска (я па я!) Русия!!!
като лекарите са констатирали и наличието лек колапс по време на побоя. - Ужас и безумие! Да не са го пребили докторчетата или са се намесили в побоя, като трета страна?! Преди да се описват подобни причинно - следствени феномени би било хубаво поне малко да се образова човек. Същевременно Федералното бюро потулва по демократичен метод насилията и безобразията в затворите си, като така допринася за социалния мир и радост по време на празниците. Жалкото е, че и при нас стават такива неща не само по затворите, но и по улиците а после излиза полицейското лице за връзки с обществеността и заявява, че не били компютри а били компоти и не сме ги продали а са ни ги върнали, поради негодност. Вярно, че тоя е крал яко, ама не се и знае дали не е бил бушон човечеца, като Меджидиева (който е запознат) а партийните му другари да харчат яко в името на народа Вяра вече никому!!!
Какво става в тези американски затвори ?Заприличали са на български училища.Да те е страх там да свиеш някой и друг милион -вместо почит и шеметна кариера в бизнеса и най-вече в политиката като у нас ,вземат че те пребият скучаещи съкафезници.
Този мошеник е американец, а знаете ли какъв му е етноса - евреин!!! Един по-долу писа за руските олигарси... и те повечето са евреи!!! Много интересно - какво ще кажете?!?!
Рабира се че не е бит, всичко е пълна лъжа, инсценировка по американски. Типа си е платил за да го изкарат от затвора под някакъв предтекст. Само пълен тъпанар ще повярва на обратното.
може да си е платил и сега си лежи в болница на стари години, гаранция не е в затворническа
Разказаха му играта не защото е крал, а защото е крал и от други чифути. Ама и той не знае ли правилата?
Навремето приятели разказваха, как някакъв местен ги подгонил с пушка, затова че минавали през буренака, дето му бил граница на терена (а те били пеша и просто отивали към обществен плаж, т.е. и табела имало) . ....та по това с личната собственост вероятно има какво да научим (по пазенето и неприкосновеноста й .... щото по кражбите/измамите дръпнахме поне две-триста години напред)