Коментари - Пребиха Мадоф в затвора | dnes.dir.bg
назад

Пребиха Мадоф в затвора

Станаха известни вероятните причини за преместването на Бърнард Мадоф от затворническата килия в болница - финансистът-измамник изглежда е бил пребит, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Пребиха Мадоф в затвора | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе като четеш статията не ти става ясно Мадофф ли е бил това или не, бил ли е той в болница или в лудница ,бит ли е или ебан? Взаимоотричащи се твърдения а ти си блъскай главата истина ли е това или не!А лично за мен и 2х150 са му малко! Там да изгние гадината мръсна!!!

ЕВРЕЙН,ЦИГАНИН КОМУНИСТ И ПИРОН СЕ УДРЯТ ПО ГЛАВАТА

Мериканските вреи са пратили някой да обработи евреина който ги обра. Всъщност той не ги обра ами само трансферира парите в банки в Израел. Много боли когато някой свой ти го опраши.

до Abe (26.12.2009 г. 11:27ч.) - Ходорковски лежи в затвора от няколко години. Сега го съдят втори път и ще му дадат още една присъда. Березовски се спаси в Лондон, иначе сега и той щеше да е в Сибир... ИНАЧЕ СИ ПРАВ - ДРУГИТЕ УПРАВЛЯВАТ ДЪРЖАВАТА. АМА ТО И В САЩ Е ТАКА. За България да не говорим.

A v bulgaristan, Kulev, Ge4ev, Alexandrov, Harpatzumian i t. n gi izkarahte geroi

А бе освен бит е бил и опънат , но то както в Българските , така и в щатските затвори , такива работи не стават поне официално !

Евреите нищо ново не са научили, нищо старо не са забравили. Циганин и евреин, някой да ги е виждал да работят?

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!

Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!