Пребиха Мадоф в затвора
Станаха известни вероятните причини за преместването на Бърнард Мадоф от затворническата килия в болница - финансистът-измамник изглежда е бил пребит, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Пребиха Мадоф в затвора | Днес.dir.bg
Коментари
Абе като четеш статията не ти става ясно Мадофф ли е бил това или не, бил ли е той в болница или в лудница ,бит ли е или ебан? Взаимоотричащи се твърдения а ти си блъскай главата истина ли е това или не!А лично за мен и 2х150 са му малко! Там да изгние гадината мръсна!!!
Мериканските вреи са пратили някой да обработи евреина който ги обра. Всъщност той не ги обра ами само трансферира парите в банки в Израел. Много боли когато някой свой ти го опраши.
до Abe (26.12.2009 г. 11:27ч.) - Ходорковски лежи в затвора от няколко години. Сега го съдят втори път и ще му дадат още една присъда. Березовски се спаси в Лондон, иначе сега и той щеше да е в Сибир... ИНАЧЕ СИ ПРАВ - ДРУГИТЕ УПРАВЛЯВАТ ДЪРЖАВАТА. АМА ТО И В САЩ Е ТАКА. За България да не говорим.
А бе освен бит е бил и опънат , но то както в Българските , така и в щатските затвори , такива работи не стават поне официално !
Евреите нищо ново не са научили, нищо старо не са забравили. Циганин и евреин, някой да ги е виждал да работят?
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!
Или му дайте моята награда за акъл /но до известно време!/, или моето откритие под задника....! Но не мъчете повече човечеца, защото българите ще си помислят, че са гениални, вездесъщи, вечни и вещи в усвояването на евросубсидии....!!!!