Имотите ще поевтинеят още
Цените на жилищата може да се понижат с още до 10% в началото на 2010 г., пише в доклад на Industry Watch.
Обратно в новинатаКоментари - Имотите ще поевтинеят още | Днес.dir.bg
Коментари
Малко по-вдясно да страницата на Дир.бг пише Имотният сектор излиза от кризата!!!!!Как аджеба ще падат още цените като има търсене-те продавачите да не са
поредната платена статия, която няма нищо общо с действителността. Цените са паднали с около 10-15%. Ако някой е искал 1 милион за някаква съборетина, а сега иска 500 000, това не означава, че цените са паднали наполовина. Пазара се оживява, а цените се стабилизират. Тъкмо се чудех как така великият Икономист не се е изакал по проблема, ама не останах разочарован, един от първите е той, великият разбирач, който аз, кой знае защо, редовно огорчавам като си плащам вноските по кредитите...
не те знам пич ли си или пичка с пишка, все ми е тая. ама ще ти кажа едно, кризата сега започва, имотния балон ще се пука все повече, а ти няма да си продадеш нито един апартамент тъпо мутренско бизнесменче...