Коментари - Шефът на ПП Витоша рискувал живота на туристите | dnes.dir.bg
назад

Шефът на ПП Витоша рискувал живота на туристите

Директорът на природен парк "Витоша" Тома Белев за пореден път показа, че не мисли за здравето и безопасността на туристите и скиорите, се казва в съобщение на Витоша Ски АД.

Обратно в новината

Коментари - Шефът на ПП Витоша рискувал живота на туристите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари