назад
Шефът на ПП Витоша рискувал живота на туристите
Директорът на природен парк "Витоша" Тома Белев за пореден път показа, че не мисли за здравето и безопасността на туристите и скиорите, се казва в съобщение на Витоша Ски АД.
Обратно в новинатаКоментари - Шефът на ПП Витоша рискувал живота на туристите | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018