назад
Пловдив взема софийския боклук срещу 26,5 млн лева
Община Пловдив ще приеме на сметището край с. Цалапица 100 000 тона столични отпадъци срещу 26 500 000 лева. Това реши тази сутрин местният Общински съвет с мнозинство, съобщи БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Пловдив взема софийския боклук срещу 26,5 млн лева | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018