Разчистват София от таратайки
Столичният инспекторат и районните общински администрации и полицейски управления започват кампания за премахване на излезлите от употреба автомобили, съобщиха от общината.
Обратно в новинатаКоментари - Разчистват София от таратайки | Днес.dir.bg
Коментари
предлагам от всеки апартамент да има по 1 кола покрай блоковите пространства и улици,което да се обозначава с някакъв номер,защото се задушавам от съседите с по 3 коли/и 1 таратайка/.Всяка втора и следваща кола да ходи на платен паркинг.
Аз ще ви улесня част от работата - елате в старата част на кв. Овча купел ул. Народен герой 6 - блок Трезор - такива изостанали стари коли, изпочупени, обрани, безстопанствени и такива с години не премествани от тези места пред блока - има безброй.
Пак ли гоним % на сключена гражднаска отговорност. :-D :-) Не че е лошо да се разкарат бричките. :-)
За кой ли път се заканват. Тези приказки съм ги чувал вече няколко пъти. Не само, че не ги вдигат, а и броят им се увеличава.
ДО данъчните до vbogoarjentino.... ЦЪРВУЛ ПРОСТ, ДА ТЕ ДИГНЕ ТЕБЕ КАТАФАЛКАТА, А РОДАТА ТИ КАМИОН НА ТИТАН. И ДА ВИ РАЗКАРАТ ПО РОДНИТЕ МЕСТА.... ...БАХ ТЕ В МИРИЗЛИВИЯ ГАЛОШ.