назад
Разчистват София от таратайки
Столичният инспекторат и районните общински администрации и полицейски управления започват кампания за премахване на излезлите от употреба автомобили, съобщиха от общината.
Обратно в новинатаКоментари - Разчистват София от таратайки | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
ДО данъчните до vbogoarjentino.... ЦЪРВУЛ ПРОСТ, ДА ТЕ ДИГНЕ ТЕБЕ КАТАФАЛКАТА, А РОДАТА ТИ КАМИОН НА ТИТАН. И ДА ВИ РАЗКАРАТ ПО РОДНИТЕ МЕСТА.... ...БАХ ТЕ В МИРИЗЛИВИЯ ГАЛОШ.