назад
Пътуваме с метрото до ”Черни връх” през 2012 г.
След 2 г. проектиране и 9 месеца преговори Европейската комисия да обезпечи със 157 млн. евро разширението на софийското метро от ж.к. “Надежда“ до бул. “Черни връх“ по ОП “Транспорт“, похвали се премиерът Бойко Борисов на извънредна пресконференция вчера.
Обратно в новинатаКоментари - Пътуваме с метрото до ”Черни връх” през 2012 г. | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018