Вендета в Рибново
Скандал вчера вдигна под тревога гоцеделчевската полиция заради масов бой в село Рибново, организиран от учителя по религия в местното училище Мурад Бошнак срещу братята Недим и Феим Таламанови.
Обратно в новинатаКоментари - Вендета в Рибново | Днес.dir.bg
Коментари
Държавата трябва да се намеси драстично в това зомбирано село и смачка ислямистките келемета , които за пари са готови да продадат и майка си !!! Фундализмът трябва да бъде ИЗКОРЕНЕН докато е време!!!!!!! Една забележка към всички и собено към слобо образованите журналистки , че БЪЛГАРИТЕ могат да бъдат както ПРАВОСЛАВНИ така и АТЕИСТИ , КАТОЛИЦИ , БУДИСТИ , МЮСЮЛМАНИ И ДР. , това е много лично , но те са БЪЛГАРИ и не бъркайте българите с турците !!! Следователно думата помак трябва да се забрави за да няма асоциации !!!!!!!!
Още един пример.Бизнесмени ка Аладин Харфан какво правят в България.Имат честен бизнес или.Това и малките деца го знаят от къде идват парите наркотици и проповядване на ислям който не е типичен за нас
защо ни занимавате с проблемите на турци и цигани тия въобще не се броят да са в България те са друг свят и той не е нашия те не ни имат за хора а ние за българи да ги имаме ... лек ден и към анадола
Трудно ми е да кажа,че ислямът е дружелюбна религия и не пречи в държавите,в които не е официална религия.А за тези държави в ,които е официална религия виждаме какво става(фанатизиране на хората)!
Тези, като искат ислям, да заминават в Турция или в някоя арабска страна..Като искат да живеят в България ще се съобразяват с нашите закони.Да събуват тези лъскави и разноцветни шалвари да се облекат нормално.А този Бошнак и този кмет да бъдат осъдени ..Достатъчно сигнали има за това !!!
Батмане, къде си Батмане? Нали беше много велик и щеше да гониш сопола и пасмината му? Май само устата ти е голяма, както и дупката отзад! Аз например с няколко бронетранспортьора на вътрешни войски ще оправя положението за седмица, без да съм Батман и Супермен в едно!
До ПОМАК:Писането с главни букви се приема за викане , уважаеми. Аз нямам нужда да викам като теб защото съм спокоен.Давам ти един безплатен съвет - Не заплашвай ДАНС, не заплашвай България и българите.По едно стечение на обстоятелствата живееш тук заедно с мен, но си малцинство.Не се залъгвай, че не можем да се справим с помаци , турци и цигани.Както и с всички, които не искат да спазват законите на Република България, без оглед на етноса им.Просто не сме решили.Върни се назад във времето и ще намериш достатъчно примери ;-) Не злоупотребявай с търпението ни!
Славчо о о о о о къде си ? Хайде покани ги пак в БТВ за да ги оправдаеш ...или то сега няма смисъл,изборите минаха и вече не можеш да помогнеш на ДСП-то. И не е лошо пак да ни напомниш,че според теб най-големия политик в България е Доган и че Яне Янев е откачен-ненормалник и идиот.Славчо о о Славчо...слез на земята,спри да тровиш младите с чалга и направи нещо полезно за България.
Сега уверихте ли са чии са парите на Слави Трифонов. Помните ли какво прочувстено предаване направи той за кмета и тоя даскал - побойник. Помните ли дечицата - забрадени, но сладки. Слави, Салви едва ли вземаш в турски лири, по-скоро в ДПС-арско ЕВРО......
EEEI KOI SI TI BE ELA DA SE VIDIM AZ OBI4AM SAMO POMAKINI VSI4KI POMACI SI PRILI4ATE VSE EDNO EDIN KUR VI E PRAVIL S GOLEMI 4ERVENI BUZI
Помаците са ОВЦЕ. Голямо, хубаво стадо овце. Гледат се лесно. Винаги вървят една след друга. И храна много не искат. Важното е да си купиш един хубав овен - дето да те слуша
НЯМАЛИ ДЪРЖАВА КОЯТО ДА ЗАЩИТИ НОРМАЛНИТЕ ХОРА ОТ ТАЯ ИСЛЯМСКА ИЗМЕТ.КАТО ГИ БИЕШ ИМА ДЕСКРИМИНАЦИЯ,А ТЕ КАТО БИЯТ ИМА ЛИ ЗАКОН??????????
Много е тревожно това, което се е случило. Това Рибново да не е в Диарбекир при кюрдите, та да стават такива неща. Българите са много толерантни и нямат нищо против помаци и турци от край време, но с ислямския фундаментализъм шега не бива - крайно време е да се покаже, че в България не могат да си развяват байрака разни фундаменталисти ! Мъчно ми е за обикновените хора в Рибново , какъв страх берат, те не искат такива подклаждани събития.
Аз пук су мисля, че зад това стои кмета на рибново. И за да бъде освободен от всякаква отговорност, това се случва точно когато е извън страната. Затвор и бой на голо за ислямизаторите.
Ти първо прочети Българската история и тогава пиши!Това са 5 века през който сте ни мачкали, убивали, насилвали и ред други неща!Не ми пука какво мислиш тук е Бъгария и на който не му харесва да си ходи в родна Анадола!
Ти си един недостоен и лош човек. Ако ще се връщаме назад във времето нека се върнем и през турското робство, а може би ви харесва и арменският геноцид.Защо хора от Вашия етнос не се държат така в т.н. цивилизовани държави. Ще Ви кажа! Защото тук Вие намерихте държава в която безаконието е начин на живот и един толерантен народ. И още - не бъркайте народ с политици.Няма държава, която да стой безучастно, когато лица от ромски произход тичат и крещят за смърт на друг етнос/ромите в София - Смърт на българите, както и заместник - областен управител да поиска християните да бъдат изгонени от Родопите/Реджеб Мoлла Aхмед-зам.-областен управител на гр.Пазарджик пожела да обяви Родопите за зона освободена от християнството/. Помислете върху това, защото след това ще бъде късно за всички.
ПОМАК, преди да обвиняваш тоя и оня, виж че самия Мурад Бошнак първи е налетял на бой и започнал да гони като истински ислямист, веднага след петъчна молитва. Всички страдания на помаците са заради такива от вас, които се правят на по католици от папата и като ви свирнат турците ставате първи башибозуци.
А, като се замислим, че прародителите на този изрод, са били чисти БЪЛГАРИ-ХРИСТИЯНИ, свели глави, и предали вярата пред турският ятаган.
Заради ей такива свински черва като тоя Бушнак, Доган и дружинката им има етническо напрежение.Че няма да лежат в затвора няма, ама поне някой да ги очисти.
ima hora ima problemi.nqkolko razstrela na takivamaloumnici i vsi4ko ste si doide na mestoto.to ne naprazno horata sa kazali:vajvi popa da ti e mirno seloto
DO KOGA SHTE NI MA4KAT MRASNITE PUMACI ? Dokogato im pozvoliam !!!!! i kakvo ima li arestuvani povdigati obvinenia? neee ako biaha Balgaria...ohoo... man nali Aga Dogan mamicata mu i koplete gi darji za 4 godini da ide na rabota 9 pati v parlamenta ..aloooo PUMACIIIIIIIIIIII zashto go izbirate kato ne hodi na rabota i ne vi zashtitrava pravata? turski izmikiar mrasen...ta ne mi padne niakade sam..ako ne gos pukam ot boi ia na ..kradlivoto tursko kopele
Спрете слъзливите филми от Турция! С тях искат да ни покажат колко са цивилизовани, но с тях не могат да ни накарат да забравим турския ятаган, който 5 века е вилнял и сякъл народът ни! И ще говорим непрекъснато глупости за някакъв възродителен процес! Първо Турция трябва да се извини на България за безчинствата и геноцидът над нас и арменците, пък тогава да говорят за възродителен процес! И да се спре виенето на ходжата по радиоуредбата в София! Едно време все с радиоуредби са приканвали вярващите в джамиите! Това не е естествено, а нарушава правата на хиляди граждани - християни, които живеят в София! Къде е кмета и властта в София!
Иванов,извинявай но погледни този на снимката внимателно.Той точно на това разчита,да не се интересуваме и да си прокарва дивашкия фундаментален ислямизъм.Не забравяй,че такива са клали дедите ни,а сега ореваха света за една смяна на имена и поискана права и свободи до небесата.Този от снимката въобще не е безопасен и трябва здрааво да го отнесе,докато не му уври зелката,че се намира в Европа.
И що не ми публикувате коментара? Може би симпатизирате на радикалния ислямист Мурад Бошнак?