Коментари - Вендета в Рибново | dnes.dir.bg
назад

Вендета в Рибново

Скандал вчера вдигна под тревога гоцеделчевската полиция заради масов бой в село Рибново, организиран от учителя по религия в местното училище Мурад Бошнак срещу братята Недим и Феим Таламанови.

Обратно в новината

Коментари - Вендета в Рибново | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Държавата трябва да се намеси драстично в това зомбирано село и смачка ислямистките келемета , които за пари са готови да продадат и майка си !!! Фундализмът трябва да бъде ИЗКОРЕНЕН докато е време!!!!!!! Една забележка към всички и собено към слобо образованите журналистки , че БЪЛГАРИТЕ могат да бъдат както ПРАВОСЛАВНИ така и АТЕИСТИ , КАТОЛИЦИ , БУДИСТИ , МЮСЮЛМАНИ И ДР. , това е много лично , но те са БЪЛГАРИ и не бъркайте българите с турците !!! Следователно думата помак трябва да се забрави за да няма асоциации !!!!!!!!

Още един пример.Бизнесмени ка Аладин Харфан какво правят в България.Имат честен бизнес или.Това и малките деца го знаят от къде идват парите наркотици и проповядване на ислям който не е типичен за нас

защо ни занимавате с проблемите на турци и цигани тия въобще не се броят да са в България те са друг свят и той не е нашия те не ни имат за хора а ние за българи да ги имаме ... лек ден и към анадола

Трудно ми е да кажа,че ислямът е дружелюбна религия и не пречи в държавите,в които не е официална религия.А за тези държави в ,които е официална религия виждаме какво става(фанатизиране на хората)!

Тези, като искат ислям, да заминават в Турция или в някоя арабска страна..Като искат да живеят в България ще се съобразяват с нашите закони.Да събуват тези лъскави и разноцветни шалвари да се облекат нормално.А този Бошнак и този кмет да бъдат осъдени ..Достатъчно сигнали има за това !!!

Батмане, къде си Батмане? Нали беше много велик и щеше да гониш сопола и пасмината му? Май само устата ти е голяма, както и дупката отзад! Аз например с няколко бронетранспортьора на вътрешни войски ще оправя положението за седмица, без да съм Батман и Супермен в едно!

До ПОМАК:Писането с главни букви се приема за викане , уважаеми. Аз нямам нужда да викам като теб защото съм спокоен.Давам ти един безплатен съвет - Не заплашвай ДАНС, не заплашвай България и българите.По едно стечение на обстоятелствата живееш тук заедно с мен, но си малцинство.Не се залъгвай, че не можем да се справим с помаци , турци и цигани.Както и с всички, които не искат да спазват законите на Република България, без оглед на етноса им.Просто не сме решили.Върни се назад във времето и ще намериш достатъчно примери ;-) Не злоупотребявай с търпението ни!

Славчо о о о о о къде си ? Хайде покани ги пак в БТВ за да ги оправдаеш ...или то сега няма смисъл,изборите минаха и вече не можеш да помогнеш на ДСП-то. И не е лошо пак да ни напомниш,че според теб най-големия политик в България е Доган и че Яне Янев е откачен-ненормалник и идиот.Славчо о о Славчо...слез на земята,спри да тровиш младите с чалга и направи нещо полезно за България.

Неграмотник тъп научи се да пишеш, след това учи ислям.

Сега уверихте ли са чии са парите на Слави Трифонов. Помните ли какво прочувстено предаване направи той за кмета и тоя даскал - побойник. Помните ли дечицата - забрадени, но сладки. Слави, Салви едва ли вземаш в турски лири, по-скоро в ДПС-арско ЕВРО......

EEEI KOI SI TI BE ELA DA SE VIDIM AZ OBI4AM SAMO POMAKINI VSI4KI POMACI SI PRILI4ATE VSE EDNO EDIN KUR VI E PRAVIL S GOLEMI 4ERVENI BUZI

Много си прав помаците са циганите в Турция!Ха ха!

Помаците са ОВЦЕ. Голямо, хубаво стадо овце. Гледат се лесно. Винаги вървят една след друга. И храна много не искат. Важното е да си купиш един хубав овен - дето да те слуша

Мръсни цигани !!! Всички до един на сапун !!!

НЯМАЛИ ДЪРЖАВА КОЯТО ДА ЗАЩИТИ НОРМАЛНИТЕ ХОРА ОТ ТАЯ ИСЛЯМСКА ИЗМЕТ.КАТО ГИ БИЕШ ИМА ДЕСКРИМИНАЦИЯ,А ТЕ КАТО БИЯТ ИМА ЛИ ЗАКОН??????????

Много е тревожно това, което се е случило. Това Рибново да не е в Диарбекир при кюрдите, та да стават такива неща. Българите са много толерантни и нямат нищо против помаци и турци от край време, но с ислямския фундаментализъм шега не бива - крайно време е да се покаже, че в България не могат да си развяват байрака разни фундаменталисти ! Мъчно ми е за обикновените хора в Рибново , какъв страх берат, те не искат такива подклаждани събития.

Аз пук су мисля, че зад това стои кмета на рибново. И за да бъде освободен от всякаква отговорност, това се случва точно когато е извън страната. Затвор и бой на голо за ислямизаторите.

Ти първо прочети Българската история и тогава пиши!Това са 5 века през който сте ни мачкали, убивали, насилвали и ред други неща!Не ми пука какво мислиш тук е Бъгария и на който не му харесва да си ходи в родна Анадола!

Ти си един недостоен и лош човек. Ако ще се връщаме назад във времето нека се върнем и през турското робство, а може би ви харесва и арменският геноцид.Защо хора от Вашия етнос не се държат така в т.н. цивилизовани държави. Ще Ви кажа! Защото тук Вие намерихте държава в която безаконието е начин на живот и един толерантен народ. И още - не бъркайте народ с политици.Няма държава, която да стой безучастно, когато лица от ромски произход тичат и крещят за смърт на друг етнос/ромите в София - Смърт на българите, както и заместник - областен управител да поиска християните да бъдат изгонени от Родопите/Реджеб Мoлла Aхмед-зам.-областен управител на гр.Пазарджик пожела да обяви Родопите за зона освободена от християнството/. Помислете върху това, защото след това ще бъде късно за всички.

ПОМАК, преди да обвиняваш тоя и оня, виж че самия Мурад Бошнак първи е налетял на бой и започнал да гони като истински ислямист, веднага след петъчна молитва. Всички страдания на помаците са заради такива от вас, които се правят на по католици от папата и като ви свирнат турците ставате първи башибозуци.

А, като се замислим, че прародителите на този изрод, са били чисти БЪЛГАРИ-ХРИСТИЯНИ, свели глави, и предали вярата пред турският ятаган.

Заради ей такива свински черва като тоя Бушнак, Доган и дружинката им има етническо напрежение.Че няма да лежат в затвора няма, ама поне някой да ги очисти.

isliama e religia na izrodi. niama po jestoka on neia .

ima hora ima problemi.nqkolko razstrela na takivamaloumnici i vsi4ko ste si doide na mestoto.to ne naprazno horata sa kazali:vajvi popa da ti e mirno seloto

DO KOGA SHTE NI MA4KAT MRASNITE PUMACI ? Dokogato im pozvoliam !!!!! i kakvo ima li arestuvani povdigati obvinenia? neee ako biaha Balgaria...ohoo... man nali Aga Dogan mamicata mu i koplete gi darji za 4 godini da ide na rabota 9 pati v parlamenta ..aloooo PUMACIIIIIIIIIIII zashto go izbirate kato ne hodi na rabota i ne vi zashtitrava pravata? turski izmikiar mrasen...ta ne mi padne niakade sam..ako ne gos pukam ot boi ia na ..kradlivoto tursko kopele

Спрете слъзливите филми от Турция! С тях искат да ни покажат колко са цивилизовани, но с тях не могат да ни накарат да забравим турския ятаган, който 5 века е вилнял и сякъл народът ни! И ще говорим непрекъснато глупости за някакъв възродителен процес! Първо Турция трябва да се извини на България за безчинствата и геноцидът над нас и арменците, пък тогава да говорят за възродителен процес! И да се спре виенето на ходжата по радиоуредбата в София! Едно време все с радиоуредби са приканвали вярващите в джамиите! Това не е естествено, а нарушава правата на хиляди граждани - християни, които живеят в София! Къде е кмета и властта в София!

иапечете им по едно свинско кебапче на хората, гладът гледайте до каква агресия води

Тея турци за какви се мисля, да си ходят в турция!

айде в кауша боргиите

Иванов,извинявай но погледни този на снимката внимателно.Той точно на това разчита,да не се интересуваме и да си прокарва дивашкия фундаментален ислямизъм.Не забравяй,че такива са клали дедите ни,а сега ореваха света за една смяна на имена и поискана права и свободи до небесата.Този от снимката въобще не е безопасен и трябва здрааво да го отнесе,докато не му уври зелката,че се намира в Европа.

И що не ми публикувате коментара? Може би симпатизирате на радикалния ислямист Мурад Бошнак?

Какъв мръсен поглед има този.Поради недалновидната политика на много правителства,тези райни на България са безвъзвратно загубени.Освен.....