Коментари - Кметове кадрували чрез луканки и вино | dnes.dir.bg
назад

Кметове кадрували чрез луканки и вино

Недостатъчна прозрачност и отчетност на органите на властта отчита омбудсманът Гиньо Ганев в годишния си доклад за 2008 година. Той бе изслушан и приет от парламента, съобщи БТА.

Обратно в новината

Коментари - Кметове кадрували чрез луканки и вино | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

еей, колко е хубаво да си държавен нищоправец с няколко бона заплата... да играеш джобен тенис, сет след сет...

Гиньо Ганев - едно голямо недоразумение.

Общините събират такса смет от не обитаеми обекти ,като начисляват суми за събрани тонове боклук . И когато възразяваш се оправдават с решения на общинският събет.

Срамно е да се обсъжда човек на тази завидна преклонна възраст, дано някой в тази държава го помоли, да се оттегли.

Защитник на незаконните архиологически колекции на мафиотите! Национален омбудсман на Република България на 81 години! Пълна подигравака. Пенсионеритена държавни постове са най-удобни - правят каквото им кажеш, взимат пенсия и заплата и трудно ще вкараш в затвора някой на 80 г.

Защитник на незаконните архиологически колекции на мутрите! Националният омбудсман на Република България е на 81 години! Пенсионерите всъщност са много удобни- правят каквото им се нареди, взимат и пенсия и заплата, каквото докопат все е кяр и да ги уволнят пенсията ги чака, кой ще ги съди на 80 години!

еей, колко е хубаво да си държавен нищоправец с няколко бона заплата... да играеш джобен тенис, сет след сет...

Гиньо Ганев - едно голямо недоразумение.

Общините събират такса смет от не обитаеми обекти ,като начисляват суми за събрани тонове боклук . И когато възразяваш се оправдават с решения на общинският събет.

Срамно е да се обсъжда човек на тази завидна преклонна възраст, дано някой в тази държава го помоли, да се оттегли.

Защитник на незаконните архиологически колекции на мафиотите! Национален омбудсман на Република България на 81 години! Пълна подигравака. Пенсионеритена държавни постове са най-удобни - правят каквото им кажеш, взимат пенсия и заплата и трудно ще вкараш в затвора някой на 80 г.

Защитник на незаконните архиологически колекции на мутрите! Националният омбудсман на Република България е на 81 години! Пенсионерите всъщност са много удобни- правят каквото им се нареди, взимат и пенсия и заплата, каквото докопат все е кяр и да ги уволнят пенсията ги чака, кой ще ги съди на 80 години!