Коментари - Кметове кадрували чрез луканки и вино | dnes.dir.bg
назад

Кметове кадрували чрез луканки и вино

Недостатъчна прозрачност и отчетност на органите на властта отчита омбудсманът Гиньо Ганев в годишния си доклад за 2008 година. Той бе изслушан и приет от парламента, съобщи БТА.

Обратно в новината

Коментари - Кметове кадрували чрез луканки и вино | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Защитник на незаконните архиологически колекции на мутрите! Националният омбудсман на Република България е на 81 години! Пенсионерите всъщност са много удобни- правят каквото им се нареди, взимат и пенсия и заплата, каквото докопат все е кяр и да ги уволнят пенсията ги чака, кой ще ги съди на 80 години!

Защитник на незаконните архиологически колекции на мафиотите! Национален омбудсман на Република България на 81 години! Пълна подигравака. Пенсионеритена държавни постове са най-удобни - правят каквото им кажеш, взимат пенсия и заплата и трудно ще вкараш в затвора някой на 80 г.

Срамно е да се обсъжда човек на тази завидна преклонна възраст, дано някой в тази държава го помоли, да се оттегли.

Общините събират такса смет от не обитаеми обекти ,като начисляват суми за събрани тонове боклук . И когато възразяваш се оправдават с решения на общинският събет.

Гиньо Ганев - едно голямо недоразумение.

еей, колко е хубаво да си държавен нищоправец с няколко бона заплата... да играеш джобен тенис, сет след сет...

Защитник на незаконните архиологически колекции на мутрите! Националният омбудсман на Република България е на 81 години! Пенсионерите всъщност са много удобни- правят каквото им се нареди, взимат и пенсия и заплата, каквото докопат все е кяр и да ги уволнят пенсията ги чака, кой ще ги съди на 80 години!

Защитник на незаконните архиологически колекции на мафиотите! Национален омбудсман на Република България на 81 години! Пълна подигравака. Пенсионеритена държавни постове са най-удобни - правят каквото им кажеш, взимат пенсия и заплата и трудно ще вкараш в затвора някой на 80 г.

Срамно е да се обсъжда човек на тази завидна преклонна възраст, дано някой в тази държава го помоли, да се оттегли.

Общините събират такса смет от не обитаеми обекти ,като начисляват суми за събрани тонове боклук . И когато възразяваш се оправдават с решения на общинският събет.

Гиньо Ганев - едно голямо недоразумение.

еей, колко е хубаво да си държавен нищоправец с няколко бона заплата... да играеш джобен тенис, сет след сет...