Коментари - Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си | dnes.dir.bg
назад

Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си

3-годишно момченце почина, след като пило от разтворен във вода метадон, даден на наркозависимата му майка от Центъра за лечение на наркомании, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Обратно в новината

Коментари - Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

kat widiala 4e otpiwa typa li e bila 4e ne go e zawela w byrza????!!!!

Трагедия. Но предсдтавете си кавао щеше да излезе от дете с майка наркоман и баща крадец ???

Детето е на по-хубаво място, отколкото в това семейство.Представят ли си майка-наркоманка, баща - рецидивист.Нямам думи да изкажа възмущението си от този нелеп инцидент.КЪМ МАЙКАТА: Мила мамо, когато имаш дете всичко друго е без значение!

Жалко за невинната душица... Полъгало се е явно, още малко да бере от зрелите плодове на демокрацията...

идват ми в повече тези трагедии

криминално проявен, наркозависима....... ДЕТЕ ПОЧИВАЙ В МИР

боклуци, и двамата в затвора.... да убият детето! нещастници!

То и копилето щеше да се извъди като муруците, по-добре че е псовисало! Мир на праха му!

в Ловеч има една д-р Мартинова, която се занимава с метадоновата програма и ако и се направи проверка няма да има нещо, което да се окаже, че и е наред. там са само нарушения, подкупи и престапления

hm

Izrodi !

едно наркоманче по-малко....

лека му пръст на детето, но от такива родители какво може да се очаква.Единия престъпник, а другия наркоман.какво дете биха отгледали, а и какъв щеше да е живота на детето?

Ей тия трябва да ги кастрират насилствено!

И това дете е в тефтера с греховете ви, гадове по върховете на властта в България! Мир на праха му!

Ама 4 кубика не е ли огромно количество.

ПРОСТАЦИ............

da be da i kato e vidjala, che deteto otpiva, zasto ne e kazala vednaga na njakoi