Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си
3-годишно момченце почина, след като пило от разтворен във вода метадон, даден на наркозависимата му майка от Центъра за лечение на наркомании, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си | Днес.dir.bg
Коментари
Трагедия. Но предсдтавете си кавао щеше да излезе от дете с майка наркоман и баща крадец ???
Детето е на по-хубаво място, отколкото в това семейство.Представят ли си майка-наркоманка, баща - рецидивист.Нямам думи да изкажа възмущението си от този нелеп инцидент.КЪМ МАЙКАТА: Мила мамо, когато имаш дете всичко друго е без значение!
Жалко за невинната душица... Полъгало се е явно, още малко да бере от зрелите плодове на демокрацията...
То и копилето щеше да се извъди като муруците, по-добре че е псовисало! Мир на праха му!
в Ловеч има една д-р Мартинова, която се занимава с метадоновата програма и ако и се направи проверка няма да има нещо, което да се окаже, че и е наред. там са само нарушения, подкупи и престапления
лека му пръст на детето, но от такива родители какво може да се очаква.Единия престъпник, а другия наркоман.какво дете биха отгледали, а и какъв щеше да е живота на детето?
И това дете е в тефтера с греховете ви, гадове по върховете на властта в България! Мир на праха му!