назад
Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си
3-годишно момченце почина, след като пило от разтворен във вода метадон, даден на наркозависимата му майка от Центъра за лечение на наркомании, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Дете на 3 г. почина - пило от метадона на майка си | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
То и копилето щеше да се извъди като муруците, по-добре че е псовисало! Мир на праха му!
в Ловеч има една д-р Мартинова, която се занимава с метадоновата програма и ако и се направи проверка няма да има нещо, което да се окаже, че и е наред. там са само нарушения, подкупи и престапления
лека му пръст на детето, но от такива родители какво може да се очаква.Единия престъпник, а другия наркоман.какво дете биха отгледали, а и какъв щеше да е живота на детето?
И това дете е в тефтера с греховете ви, гадове по върховете на властта в България! Мир на праха му!