Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии
Задържана е пощенска служителка, уличена в кражбата на 20 000 лева от ценна пощенска пратка във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | Днес.dir.bg
Коментари
Кой луд праща толкова пари в колет,това да не са били пари на някой масларов пенсионер?
Да работиш в поща са нужни връзки, а да крадеш от хората е нужно да си безмозъчен.Не и е за първи път, тя може да дойда да работи при някой от вас. ВНИМАНИЕ
Женага е млада,има сигурно съпруг,деца,гадже... и тя малко да поживее като бял човек.Нито е нападала,нито е използвала маска,оръжие...Риск печели,риск губи.
Не могат да я осъдят защото има правилник който казва : 1) не е законно да се пращат пари в колетни пратки- има си банки -примитиви и мафиоти могат да се разплащат така, 2)жената просто е прибрала ЗАКОННО незаконното ... толкоз!
Само това е могла да открадне, нямало повече в пратката. Ако работеше по високите етажи на властта,сумата щеше да е много по голяма.
Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!
Добре че са я хванали навреме, защото след няколко дни нямаше да остане нищо. То 20К колко е? :) А тея пък какви са съмнителни пращат 20 бона по пощата - странно май