Коментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | dnes.dir.bg
назад

Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии

Задържана е пощенска служителка, уличена в кражбата на 20 000 лева от ценна пощенска пратка във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БТА.

Обратно в новината

Коментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Изказвате се доста свободно и без познаване на нормативните документи. Цитират се законови постановки отнасящи се за клиентите на пощите, а не за служебна доставка на парични суми за извършване на разплащания. Паричните потоци се доставятр чрез специализиран транспорт, опаковани по регламентиран начин - ценни пратки. Все пак физически парите трябва да стигнат до пенсионерите. Такава ценна пратка е открадната и няма как да е от външен крадец!?

На тая тъпа шматка госпожа Наталия, само затвор и се пада, за дето срами името на пощите, защото там се трудят много служителки, които съвестно изпълняват служебните си задължения за минимално заплащане.

Тя Госпожата е роднина на Станишев,но е забравила,че той приключи с властта!Вече не е премиер!Защо още крадете!Да не сте клептомани!Тия пенсионери понеже забогатяха и решихте ,че може и от тях да крадете!Ами то какво се чудя,като гледат управляващите и хората решиха,че и те могат да крадат без да ги хванат!Осъзнайте се !

Ако си убеден в това, което казваш, то аз ще изпратя по пощата в полупрозрачен плик 1 пачка изпринтирани, фалшименто доларе, напрашени с бяла субстанция от неизвестен произход и предизвикваща висока температура, мускулни гърчове и смърт в рамките на 36 часа. Да ги видим тогава!

Mashalah, no zashto samo 20 hiliadi, ta tova sa dzobni pari

Аз предлагам 100 тояги на голо на мегдана.. При строг контрол на публиката.. Или да се следи да са със широко отворени очи всички зяпачи.

Neka ima i nakazani! Brat mi mi izprati electronen Frensko Bulgarski rechnik (30 Lv) v edin kolet no pri men stigna samo oblecloto nqa diska. Kogato govorih s slujitel ot kanadskite posht kaza da podadem oplakvane v Bulgaria. Bratmi napravi oplakvane no nikoi ne mu obarna vnimanie! Kato fvanat edin dva i gi nakajat moje bi drugite shte se spart, zashtoto vsichki znaem che poshtite sa po-dobre plateni i osigureni.

Парите са за пенсийте а госпожа Наталия е от стар ЧЕРВЕН род

Таксите на банките за превод на пари са чифутски, т.е. огромни!

Кражбата е направена от пратка от централния офис на териториалната дирекция Български пощи в града, предназначена за една от районните пощенски станции - това си е пратка на пари от един клон на пощите в друг, няма нищо общо с това бай мангал да изпрати пари в колет на бат пеньо

Явно незнаем какво значи ценна пратка.Моля светни ни, човек се учи цял живот :(

И в София се краде поголовно затова и не ползваме вече крадливите им услуги!На мен откраднаха 2 малки колета, за рождения ден на детето ми изпратени от кака и която живее в Германия!И картички и пари ро 10,или 20 евро от писмата.Никой да не ползвауслуги -те им!!!!!!!!клон 1224

за по-големите суми няма спешни реакции на органите?

вие сте големи малоумници коментиращите, вие четете ли, че става дума за ценна пратка, някой има ли представа за какво става дума?

Гьотверен Маринков, колко трябва да открадне за де не се квалифицира като кокошкарство?

В пощите цари примитивизъм и безумие.Краде се поголовно.Рядко пристигат пратки от чужчина с документи или снимки или книги.Изчезват и не се получават,ака не са пратени препоръчано.Колетите се претърсват основателно и като им кажеш,че е отварян почват да ти говорят,че така е дошъл ит.н.Моят съвет избягвайте пощите когато можете.Ползувайте куриерските служби и нтернет.Тези пощи са отживял вид!

Какви са доказателствата че са 20000 а не 18000. И що дирят тези пари в колет? Някой ще търси ли произход на парите? Самият факт, че парите са в колет и че са се задействали ченгетата да ги търсят и намерят ме кара да мисля, че са на някой дето не ги е изкарал по честен начин.

напълно одобрявам действията на въпросната служителка.Похвално! Бравос! Браво и на органите на МВР...чудесно,неверо и акуратно са действали,тц тц тц...как ли са го разкрили това огромно престъпление? Навярно се е родил новият Шерлок Холмс....А да попитам само...защо разкриват дребните кокошкари и ги съдят естествено, а големите айдуци от властта не попадат под ударите на закона? Защо другарю Цветанов?

spored zakona na po6tite nqma pravo da se pra6tat pari v pratki.Za6to ne sa pitali liceto koeto trqbvalo da poluchiu pratkata za6to ima pri v neq.21 vek sme ima banki,mnogo po sigorno e vqrno 4e tam se pla6ta za tazi usluga no taka se znae kakva e sumata.A za jenata koqto e otkradnala sumata trqbva da se nakaje.

А този, който ги е пратил в колет, за да спести таксата, с колко ще бъде глобен??Ценна пратка е колет с обявена стойност на стоката, която изпраща. Как се доказва колко са били парите в колета, да не говорим, че това е законово нарушение.Моля dir.bg да дава ясна информация.

Кой луд праща толкова пари в колет,това да не са били пари на някой масларов пенсионер?

Да работиш в поща са нужни връзки, а да крадеш от хората е нужно да си безмозъчен.Не и е за първи път, тя може да дойда да работи при някой от вас. ВНИМАНИЕ

Женага е млада,има сигурно съпруг,деца,гадже... и тя малко да поживее като бял човек.Нито е нападала,нито е използвала маска,оръжие...Риск печели,риск губи.

Не могат да я осъдят защото има правилник който казва : 1) не е законно да се пращат пари в колетни пратки- има си банки -примитиви и мафиоти могат да се разплащат така, 2)жената просто е прибрала ЗАКОННО незаконното ... толкоз!

Какви са тези дето пращат 20 бона като колетна пратка? Смях...

А кой е тоя луд дето праща толкова пари по пощата.За тази цел нямали банки?

Само това е могла да открадне, нямало повече в пратката. Ако работеше по високите етажи на властта,сумата щеше да е много по голяма.

Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!

Добре че са я хванали навреме, защото след няколко дни нямаше да остане нищо. То 20К колко е? :) А тея пък какви са съмнителни пращат 20 бона по пощата - странно май

След уволнението и да бъде съдена! Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!

Изказвате се доста свободно и без познаване на нормативните документи. Цитират се законови постановки отнасящи се за клиентите на пощите, а не за служебна доставка на парични суми за извършване на разплащания. Паричните потоци се доставятр чрез специализиран транспорт, опаковани по регламентиран начин - ценни пратки. Все пак физически парите трябва да стигнат до пенсионерите. Такава ценна пратка е открадната и няма как да е от външен крадец!?

На тая тъпа шматка госпожа Наталия, само затвор и се пада, за дето срами името на пощите, защото там се трудят много служителки, които съвестно изпълняват служебните си задължения за минимално заплащане.

Тя Госпожата е роднина на Станишев,но е забравила,че той приключи с властта!Вече не е премиер!Защо още крадете!Да не сте клептомани!Тия пенсионери понеже забогатяха и решихте ,че може и от тях да крадете!Ами то какво се чудя,като гледат управляващите и хората решиха,че и те могат да крадат без да ги хванат!Осъзнайте се !

Ако си убеден в това, което казваш, то аз ще изпратя по пощата в полупрозрачен плик 1 пачка изпринтирани, фалшименто доларе, напрашени с бяла субстанция от неизвестен произход и предизвикваща висока температура, мускулни гърчове и смърт в рамките на 36 часа. Да ги видим тогава!

Mashalah, no zashto samo 20 hiliadi, ta tova sa dzobni pari

Аз предлагам 100 тояги на голо на мегдана.. При строг контрол на публиката.. Или да се следи да са със широко отворени очи всички зяпачи.

Neka ima i nakazani! Brat mi mi izprati electronen Frensko Bulgarski rechnik (30 Lv) v edin kolet no pri men stigna samo oblecloto nqa diska. Kogato govorih s slujitel ot kanadskite posht kaza da podadem oplakvane v Bulgaria. Bratmi napravi oplakvane no nikoi ne mu obarna vnimanie! Kato fvanat edin dva i gi nakajat moje bi drugite shte se spart, zashtoto vsichki znaem che poshtite sa po-dobre plateni i osigureni.

Парите са за пенсийте а госпожа Наталия е от стар ЧЕРВЕН род

Таксите на банките за превод на пари са чифутски, т.е. огромни!

Кражбата е направена от пратка от централния офис на териториалната дирекция Български пощи в града, предназначена за една от районните пощенски станции - това си е пратка на пари от един клон на пощите в друг, няма нищо общо с това бай мангал да изпрати пари в колет на бат пеньо

Явно незнаем какво значи ценна пратка.Моля светни ни, човек се учи цял живот :(

И в София се краде поголовно затова и не ползваме вече крадливите им услуги!На мен откраднаха 2 малки колета, за рождения ден на детето ми изпратени от кака и която живее в Германия!И картички и пари ро 10,или 20 евро от писмата.Никой да не ползвауслуги -те им!!!!!!!!клон 1224

за по-големите суми няма спешни реакции на органите?

вие сте големи малоумници коментиращите, вие четете ли, че става дума за ценна пратка, някой има ли представа за какво става дума?

Гьотверен Маринков, колко трябва да открадне за де не се квалифицира като кокошкарство?

В пощите цари примитивизъм и безумие.Краде се поголовно.Рядко пристигат пратки от чужчина с документи или снимки или книги.Изчезват и не се получават,ака не са пратени препоръчано.Колетите се претърсват основателно и като им кажеш,че е отварян почват да ти говорят,че така е дошъл ит.н.Моят съвет избягвайте пощите когато можете.Ползувайте куриерските служби и нтернет.Тези пощи са отживял вид!

Какви са доказателствата че са 20000 а не 18000. И що дирят тези пари в колет? Някой ще търси ли произход на парите? Самият факт, че парите са в колет и че са се задействали ченгетата да ги търсят и намерят ме кара да мисля, че са на някой дето не ги е изкарал по честен начин.

напълно одобрявам действията на въпросната служителка.Похвално! Бравос! Браво и на органите на МВР...чудесно,неверо и акуратно са действали,тц тц тц...как ли са го разкрили това огромно престъпление? Навярно се е родил новият Шерлок Холмс....А да попитам само...защо разкриват дребните кокошкари и ги съдят естествено, а големите айдуци от властта не попадат под ударите на закона? Защо другарю Цветанов?

spored zakona na po6tite nqma pravo da se pra6tat pari v pratki.Za6to ne sa pitali liceto koeto trqbvalo da poluchiu pratkata za6to ima pri v neq.21 vek sme ima banki,mnogo po sigorno e vqrno 4e tam se pla6ta za tazi usluga no taka se znae kakva e sumata.A za jenata koqto e otkradnala sumata trqbva da se nakaje.

А този, който ги е пратил в колет, за да спести таксата, с колко ще бъде глобен??Ценна пратка е колет с обявена стойност на стоката, която изпраща. Как се доказва колко са били парите в колета, да не говорим, че това е законово нарушение.Моля dir.bg да дава ясна информация.