Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии
Задържана е пощенска служителка, уличена в кражбата на 20 000 лева от ценна пощенска пратка във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Пощаджийка открадна 20 000 лева за пенсии | Днес.dir.bg
Коментари
След уволнението и да бъде съдена! Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!
Добре че са я хванали навреме, защото след няколко дни нямаше да остане нищо. То 20К колко е? :) А тея пък какви са съмнителни пращат 20 бона по пощата - странно май
Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!
Само това е могла да открадне, нямало повече в пратката. Ако работеше по високите етажи на властта,сумата щеше да е много по голяма.
Не могат да я осъдят защото има правилник който казва : 1) не е законно да се пращат пари в колетни пратки- има си банки -примитиви и мафиоти могат да се разплащат така, 2)жената просто е прибрала ЗАКОННО незаконното ... толкоз!
Женага е млада,има сигурно съпруг,деца,гадже... и тя малко да поживее като бял човек.Нито е нападала,нито е използвала маска,оръжие...Риск печели,риск губи.
Да работиш в поща са нужни връзки, а да крадеш от хората е нужно да си безмозъчен.Не и е за първи път, тя може да дойда да работи при някой от вас. ВНИМАНИЕ
Кой луд праща толкова пари в колет,това да не са били пари на някой масларов пенсионер?
А този, който ги е пратил в колет, за да спести таксата, с колко ще бъде глобен??Ценна пратка е колет с обявена стойност на стоката, която изпраща. Как се доказва колко са били парите в колета, да не говорим, че това е законово нарушение.Моля dir.bg да дава ясна информация.
spored zakona na po6tite nqma pravo da se pra6tat pari v pratki.Za6to ne sa pitali liceto koeto trqbvalo da poluchiu pratkata za6to ima pri v neq.21 vek sme ima banki,mnogo po sigorno e vqrno 4e tam se pla6ta za tazi usluga no taka se znae kakva e sumata.A za jenata koqto e otkradnala sumata trqbva da se nakaje.
напълно одобрявам действията на въпросната служителка.Похвално! Бравос! Браво и на органите на МВР...чудесно,неверо и акуратно са действали,тц тц тц...как ли са го разкрили това огромно престъпление? Навярно се е родил новият Шерлок Холмс....А да попитам само...защо разкриват дребните кокошкари и ги съдят естествено, а големите айдуци от властта не попадат под ударите на закона? Защо другарю Цветанов?
Какви са доказателствата че са 20000 а не 18000. И що дирят тези пари в колет? Някой ще търси ли произход на парите? Самият факт, че парите са в колет и че са се задействали ченгетата да ги търсят и намерят ме кара да мисля, че са на някой дето не ги е изкарал по честен начин.
В пощите цари примитивизъм и безумие.Краде се поголовно.Рядко пристигат пратки от чужчина с документи или снимки или книги.Изчезват и не се получават,ака не са пратени препоръчано.Колетите се претърсват основателно и като им кажеш,че е отварян почват да ти говорят,че така е дошъл ит.н.Моят съвет избягвайте пощите когато можете.Ползувайте куриерските служби и нтернет.Тези пощи са отживял вид!
Гьотверен Маринков, колко трябва да открадне за де не се квалифицира като кокошкарство?
вие сте големи малоумници коментиращите, вие четете ли, че става дума за ценна пратка, някой има ли представа за какво става дума?
И в София се краде поголовно затова и не ползваме вече крадливите им услуги!На мен откраднаха 2 малки колета, за рождения ден на детето ми изпратени от кака и която живее в Германия!И картички и пари ро 10,или 20 евро от писмата.Никой да не ползвауслуги -те им!!!!!!!!клон 1224
Кражбата е направена от пратка от централния офис на териториалната дирекция Български пощи в града, предназначена за една от районните пощенски станции - това си е пратка на пари от един клон на пощите в друг, няма нищо общо с това бай мангал да изпрати пари в колет на бат пеньо
Neka ima i nakazani! Brat mi mi izprati electronen Frensko Bulgarski rechnik (30 Lv) v edin kolet no pri men stigna samo oblecloto nqa diska. Kogato govorih s slujitel ot kanadskite posht kaza da podadem oplakvane v Bulgaria. Bratmi napravi oplakvane no nikoi ne mu obarna vnimanie! Kato fvanat edin dva i gi nakajat moje bi drugite shte se spart, zashtoto vsichki znaem che poshtite sa po-dobre plateni i osigureni.
Аз предлагам 100 тояги на голо на мегдана.. При строг контрол на публиката.. Или да се следи да са със широко отворени очи всички зяпачи.
Ако си убеден в това, което казваш, то аз ще изпратя по пощата в полупрозрачен плик 1 пачка изпринтирани, фалшименто доларе, напрашени с бяла субстанция от неизвестен произход и предизвикваща висока температура, мускулни гърчове и смърт в рамките на 36 часа. Да ги видим тогава!
Тя Госпожата е роднина на Станишев,но е забравила,че той приключи с властта!Вече не е премиер!Защо още крадете!Да не сте клептомани!Тия пенсионери понеже забогатяха и решихте ,че може и от тях да крадете!Ами то какво се чудя,като гледат управляващите и хората решиха,че и те могат да крадат без да ги хванат!Осъзнайте се !
На тая тъпа шматка госпожа Наталия, само затвор и се пада, за дето срами името на пощите, защото там се трудят много служителки, които съвестно изпълняват служебните си задължения за минимално заплащане.
Изказвате се доста свободно и без познаване на нормативните документи. Цитират се законови постановки отнасящи се за клиентите на пощите, а не за служебна доставка на парични суми за извършване на разплащания. Паричните потоци се доставятр чрез специализиран транспорт, опаковани по регламентиран начин - ценни пратки. Все пак физически парите трябва да стигнат до пенсионерите. Такава ценна пратка е открадната и няма как да е от външен крадец!?
След уволнението и да бъде съдена! Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!
Добре че са я хванали навреме, защото след няколко дни нямаше да остане нищо. То 20К колко е? :) А тея пък какви са съмнителни пращат 20 бона по пощата - странно май
Ситига с тази снизходителност, която довежда дадено наказание на престъпление само до уволнение!
Само това е могла да открадне, нямало повече в пратката. Ако работеше по високите етажи на властта,сумата щеше да е много по голяма.
Не могат да я осъдят защото има правилник който казва : 1) не е законно да се пращат пари в колетни пратки- има си банки -примитиви и мафиоти могат да се разплащат така, 2)жената просто е прибрала ЗАКОННО незаконното ... толкоз!
Женага е млада,има сигурно съпруг,деца,гадже... и тя малко да поживее като бял човек.Нито е нападала,нито е използвала маска,оръжие...Риск печели,риск губи.
Да работиш в поща са нужни връзки, а да крадеш от хората е нужно да си безмозъчен.Не и е за първи път, тя може да дойда да работи при някой от вас. ВНИМАНИЕ
Кой луд праща толкова пари в колет,това да не са били пари на някой масларов пенсионер?
А този, който ги е пратил в колет, за да спести таксата, с колко ще бъде глобен??Ценна пратка е колет с обявена стойност на стоката, която изпраща. Как се доказва колко са били парите в колета, да не говорим, че това е законово нарушение.Моля dir.bg да дава ясна информация.
spored zakona na po6tite nqma pravo da se pra6tat pari v pratki.Za6to ne sa pitali liceto koeto trqbvalo da poluchiu pratkata za6to ima pri v neq.21 vek sme ima banki,mnogo po sigorno e vqrno 4e tam se pla6ta za tazi usluga no taka se znae kakva e sumata.A za jenata koqto e otkradnala sumata trqbva da se nakaje.
напълно одобрявам действията на въпросната служителка.Похвално! Бравос! Браво и на органите на МВР...чудесно,неверо и акуратно са действали,тц тц тц...как ли са го разкрили това огромно престъпление? Навярно се е родил новият Шерлок Холмс....А да попитам само...защо разкриват дребните кокошкари и ги съдят естествено, а големите айдуци от властта не попадат под ударите на закона? Защо другарю Цветанов?
Какви са доказателствата че са 20000 а не 18000. И що дирят тези пари в колет? Някой ще търси ли произход на парите? Самият факт, че парите са в колет и че са се задействали ченгетата да ги търсят и намерят ме кара да мисля, че са на някой дето не ги е изкарал по честен начин.
В пощите цари примитивизъм и безумие.Краде се поголовно.Рядко пристигат пратки от чужчина с документи или снимки или книги.Изчезват и не се получават,ака не са пратени препоръчано.Колетите се претърсват основателно и като им кажеш,че е отварян почват да ти говорят,че така е дошъл ит.н.Моят съвет избягвайте пощите когато можете.Ползувайте куриерските служби и нтернет.Тези пощи са отживял вид!
Гьотверен Маринков, колко трябва да открадне за де не се квалифицира като кокошкарство?
вие сте големи малоумници коментиращите, вие четете ли, че става дума за ценна пратка, някой има ли представа за какво става дума?
И в София се краде поголовно затова и не ползваме вече крадливите им услуги!На мен откраднаха 2 малки колета, за рождения ден на детето ми изпратени от кака и която живее в Германия!И картички и пари ро 10,или 20 евро от писмата.Никой да не ползвауслуги -те им!!!!!!!!клон 1224