Български самолет кацна аварийно в Истанбул
Пътнически самолет на "България еър" е кацнал вчера принудително на летището в Истанбул поради пвреда на един от двигателите, съобщи турският информационен уебсайт worldbulletin.net, цитиран от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Български самолет кацна аварийно в Истанбул | Днес.dir.bg
Коментари
Докато не върнат ИЛ и Ту в американски самолет не се качвам .Имам чувството че се качвам в Колумбия . Ужас ................ Бр на пилотите............
Които не разбира да не пище глупости!!!! Самоле е нов, пилотите са добри. Винаги може да се случи отказ, важното е екипажа да се справи, както в този случай. А пък за ТИМ - управляват си чудесно и двете авиокомпании, за разлика от всички други досега, които са имали нещо общо с Хемус еър и България еър. И последно еърбаса е на България еър!!! Да не е посмял никой, който няма и най-малката представа от авиация да коментира!!!
Абе мила ти нормална ли си? Ти до Камбоджа ли си летяла? На всяко летище има екипи,ама чак линейки,пожарни,поли май снощи си гледала някъв екшън ми се струва!
Нашите авиолинии са много зле и нямаме никаква организация просто се молете никой да не закъсва в чужбина. Няма никаква организация и никакво съчувствие от никой, държат те в неведение и лъжат през цялото време. Първо казаха, че ще ни настанат в хотел, после след 1час ще дойде самолет, след още два часа няма самолет след 1час пак ще дойде самолет и така от 19.30ч. до 02.00 часа докато дойде самолет да ни прибере.
NE E NA BULGARIA AIR,A NA HEMUS AIR-DA NE ZABRAVJME VSE PAK! VSI4KI VE4E ZNAEM 6TO ZA KOMPANIJ E TOVA I KAKVI PILOTI IMA TAM,A ZA SAMOLETITE IM -SAMI VIJDATE ZA KAKVO STAVA NA VAPROS.......
Bulgarskite piloti sa strashno dobri profesionalisti tova otdavna sam go kazala.Nai mekite prizemjavanija i leki poleti.......za razlika ot BULGARIA air vednaj s Lufthansa ot Sofia do Munich imach chuvstvoto che ni vozjat kato torbi s kartofi.Evala na balgarskite piloti!
Благодаря на капитан Цветков за перфектното кацане в Истанбул. Половината пътници разбрахме, че единия двигател отказа и започна да мирише много особено. Просто сме си имали дни и екипажа беше на ниво. Обаче за авиокомпанията нямам думи 7часа лъжи и стоене на една пейка на летището в Истанбул имаше бебета и предимно семейства с деца. Благодаря че всичко свърши добре.
kakvo obsto imat mutrite ta te ne karat samoleta .vajni sa pilotite tzeluvaite im ratze i gi blagoslaviaite
kam ani kolko pati e letiala ?tova sa palni gluposti.neka da potarsi staistika.Ili stom e bakgarsko znachi e loscho i skapano.
zasto govorite gluposti az sam v sistemata ot 20 godini samoleta e chisto nov ot zavoda v tuluza na 8 mesetza e .vse pak tova e tehnika i novite koli se razvaliat .a za pilotite e istina dobri sa
mi tova e A319 proizvodstvo Noemvri 2007....ako iskash predlogi po-nov....shto ne roverite faktite parvo i posle da pishete
Евала! Едно нещо свързано с България да завърши що годе нормално! Напоследък само катастрофи с тия самолети стават! Да,ама нашите хора са го презимили успешно! Браво на пилотите!
znaete li,4e edinstveno,kogato kaca samolet na bg v 4ujbina,go 4akat lineika,pojarna i policia:)bez maitap-horata si znayt
Командира на самолета Господ ли се казваше? Че ако не беше той, нямаше да има кой да благодари и на тези, дето не са имали участие!
Тц тц... Значи не благодаерние на пилотите , А на господ, а? Що тогава не остави той да ти приземи самолета, а?
Taka e otkakto mutrite ot TIM si imat aviokompania vse pove4e takiva neshta shte se slu4vat.
Беше много страшно, но благодарение на Господ всичко завърши щастливо, пилотите си свършиха професионално работата. Едно голямо благодаря
iskam da vi kaja che nqkoi hora sas svoite izkazvaniq zvuchat neopisuemo smeshno.Do FENKA:momichence ako te sreshna na ulicata she ti smenq glavata she hodish 2-ri pat da se snimash za passport!
TAPO PAR4E SI KAT E ZATVORENO LETISTE SOFIA KVO TI E VINOVNA DR KOMPANIA 4E NE MOSE DA KATZNE ??? DA TE PUSNAT S PARSUT TEB SPETZIALNO STOT BARZAS ? NALI SI BILA V BUDAPESTA - KAV XOTEL V FRANKFUR SA TI OSIGURILI !?¿ NEMTZITE NE SA TI VINOVNI ZA BEZPORIADAKA V BG - STO GARMESE SKLADA PO PORA4KA NA LUF... LI ???? TAPA4KA!!! PISA S GLAVNI BUKVI STOT NA LATINITZA SE 4ETE PO LENO TAA -PATKA S PATKA ZASPALA !
Хора, като Ви е страх, не летете бре, до Анталия с автобус са само 30 часа. А пък пилотите ги оставете на мира, нека те да си вършат работата.
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Недейте да плюете,когато нямате представа от авиация!Благодаря на хората,които са дали обективно и интелигентно мнение тук.Мога да си представя пък какво е било на колегите от екипажа и най вече на тези от летището в София,които са чакали самолета да кацне.Както много хора тук са написали-това е машина и всичко може да се случи-няма значение нова ли е, стара ли е. А за професионализма на българските пилоти мога да гарантирам.Искам да ви кажа,че сме имали закъснения от по 3-4 часа,само и само,защото пилотът отказва да лети със самолет,на който не му се заключва вратата на тоалетната,или не свети някоя от аварийните лампички на пътеката,което не се смята за дефект по правилата за безопасност на полетите.Така,че никой няма да тръгне със счупен самолет още от Анталия!Бъдете малко по умни,вие,които коментирате тимаджиите,които безспорно са мутри със зверски много пари,но ако не бяха те още щяхме да летим със старите бангии,които се чупеха след всяко кацане!И да не би да Марин Митев да е бил командир,че има изказване от сорта Taka e otkakto mutrite ot TIM si imat aviokompania vse pove4e takiva neshta shte se slu4vat.?Но в България си знаем,че хората,които имат най-малка представа за нещата,се изказват най-неподготвени!Вид какво стана на летището в Мадрид преди 3 седмици,така че по-добре закъснение,отколкото другото! Надявам се пътниците да са ок и шокът от станалото скоро да отмине! P.S. А това,че сме мнооого далеч от Lufthansa и BA, повярвайте на повечето от нас е пределно ясно!Засега обаче това е положението!
Недейте да плюете,когато нямате представа от авиация!Благодаря на хората,които са дали обективно и интелигентно мнение тук.Мога да си представя пък какво е било на колегите от екипажа и най вече на тези от летището в София,които са чакали самолета да кацне.Както много хора тук са написали-това е машина и всичко може да се случи-няма значение нова ли е, стара ли е. А за професионализма на българските пилоти мога да гарантирам.Искам да ви кажа,че сме имали закъснения от по 3-4 часа,само и само,защото пилотът отказва да лети със самолет,на който не му се заключва вратата на тоалетната,или не свети някоя от аварийните лампички на пътеката,което не се смята за дефект по правилата за безопасност на полетите.Така,че никой няма да тръгне със счупен самолет още от Анталия!Бъдете малко по умни,вие,които коментирате тимаджиите,които безспорно са мутри със зверски много пари,но ако не бяха те още щяхме да летим със старите бангии,които се чупеха след всяко кацане!И да не би да Марин Митев да е бил командир,че има изказване от сорта Taka e otkakto mutrite ot TIM si imat aviokompania vse pove4e takiva neshta shte se slu4vat.?Но в България си знаем,че хората,които имат най-малка представа за нещата,се изказват най-неподготвени!Вид какво стана на летището в Мадрид преди 3 седмици,така че по-добре закъснение,отколкото другото! Надявам се пътниците да са ок и шокът от станалото скоро да отмине! P.S. А това,че сме мнооого далеч от Lufthansa и BA, повярвайте на повечето от нас е пределно ясно!Засега обаче това е положението!