Български самолет кацна аварийно в Истанбул
Пътнически самолет на "България еър" е кацнал вчера принудително на летището в Истанбул поради пвреда на един от двигателите, съобщи турският информационен уебсайт worldbulletin.net, цитиран от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Български самолет кацна аварийно в Истанбул | Днес.dir.bg
Коментари
iskam da vi kaja che nqkoi hora sas svoite izkazvaniq zvuchat neopisuemo smeshno.Do FENKA:momichence ako te sreshna na ulicata she ti smenq glavata she hodish 2-ri pat da se snimash za passport!
TAPO PAR4E SI KAT E ZATVORENO LETISTE SOFIA KVO TI E VINOVNA DR KOMPANIA 4E NE MOSE DA KATZNE ??? DA TE PUSNAT S PARSUT TEB SPETZIALNO STOT BARZAS ? NALI SI BILA V BUDAPESTA - KAV XOTEL V FRANKFUR SA TI OSIGURILI !?¿ NEMTZITE NE SA TI VINOVNI ZA BEZPORIADAKA V BG - STO GARMESE SKLADA PO PORA4KA NA LUF... LI ???? TAPA4KA!!! PISA S GLAVNI BUKVI STOT NA LATINITZA SE 4ETE PO LENO TAA -PATKA S PATKA ZASPALA !
Хора, като Ви е страх, не летете бре, до Анталия с автобус са само 30 часа. А пък пилотите ги оставете на мира, нека те да си вършат работата.
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Браво на пилотите! Това че само българските самолети са чакани от линейки и пожарни не е вярно! В UK при всяко кацане по посока на вятъра или при страничен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пожарна и линейка КААРАТ успоредно на самолета. И ПАК БРАВО НА ПИЛОТИТЕ!
Недейте да плюете,когато нямате представа от авиация!Благодаря на хората,които са дали обективно и интелигентно мнение тук.Мога да си представя пък какво е било на колегите от екипажа и най вече на тези от летището в София,които са чакали самолета да кацне.Както много хора тук са написали-това е машина и всичко може да се случи-няма значение нова ли е, стара ли е. А за професионализма на българските пилоти мога да гарантирам.Искам да ви кажа,че сме имали закъснения от по 3-4 часа,само и само,защото пилотът отказва да лети със самолет,на който не му се заключва вратата на тоалетната,или не свети някоя от аварийните лампички на пътеката,което не се смята за дефект по правилата за безопасност на полетите.Така,че никой няма да тръгне със счупен самолет още от Анталия!Бъдете малко по умни,вие,които коментирате тимаджиите,които безспорно са мутри със зверски много пари,но ако не бяха те още щяхме да летим със старите бангии,които се чупеха след всяко кацане!И да не би да Марин Митев да е бил командир,че има изказване от сорта Taka e otkakto mutrite ot TIM si imat aviokompania vse pove4e takiva neshta shte se slu4vat.?Но в България си знаем,че хората,които имат най-малка представа за нещата,се изказват най-неподготвени!Вид какво стана на летището в Мадрид преди 3 седмици,така че по-добре закъснение,отколкото другото! Надявам се пътниците да са ок и шокът от станалото скоро да отмине! P.S. А това,че сме мнооого далеч от Lufthansa и BA, повярвайте на повечето от нас е пределно ясно!Засега обаче това е положението!
Недейте да плюете,когато нямате представа от авиация!Благодаря на хората,които са дали обективно и интелигентно мнение тук.Мога да си представя пък какво е било на колегите от екипажа и най вече на тези от летището в София,които са чакали самолета да кацне.Както много хора тук са написали-това е машина и всичко може да се случи-няма значение нова ли е, стара ли е. А за професионализма на българските пилоти мога да гарантирам.Искам да ви кажа,че сме имали закъснения от по 3-4 часа,само и само,защото пилотът отказва да лети със самолет,на който не му се заключва вратата на тоалетната,или не свети някоя от аварийните лампички на пътеката,което не се смята за дефект по правилата за безопасност на полетите.Така,че никой няма да тръгне със счупен самолет още от Анталия!Бъдете малко по умни,вие,които коментирате тимаджиите,които безспорно са мутри със зверски много пари,но ако не бяха те още щяхме да летим със старите бангии,които се чупеха след всяко кацане!И да не би да Марин Митев да е бил командир,че има изказване от сорта Taka e otkakto mutrite ot TIM si imat aviokompania vse pove4e takiva neshta shte se slu4vat.?Но в България си знаем,че хората,които имат най-малка представа за нещата,се изказват най-неподготвени!Вид какво стана на летището в Мадрид преди 3 седмици,така че по-добре закъснение,отколкото другото! Надявам се пътниците да са ок и шокът от станалото скоро да отмине! P.S. А това,че сме мнооого далеч от Lufthansa и BA, повярвайте на повечето от нас е пределно ясно!Засега обаче това е положението!