15-годишен, пиян, помля опел
15-годишен тийнейджър бе задържан от полицията в Габрово да шофира мъртво пиян и естествено без книжка.
Обратно в новинатаКоментари - 15-годишен, пиян, помля опел | Днес.dir.bg
Коментари
Оттук вече е очевидно че българите са станали много богати. Дори повече, отколкото могат да понесат! Жалка туземска история, уви! С мафията трудно, но поне с тоя род улични терористи не могат ли да се преборят! И с родителите им!
ТАКЪВ ЩЕ Е ПРИМЕРЪТ ОТ ДЕЛОТО СТАВИСКИ. Ако имате пари да се откупите, то пийте смело и карайте още по смело!!!!
егати наглите копелдаци - на нищо не мяза вече-вчерашно лайно ще кара пияно и без книжка- утре ще утрепе някой невинен и ще го осъдят условно като оня дето беше в кампанията за каране без алкохол - боклуци гадни .
Браво на поредния пиян боклук-бъдещето на България. А къде са родителите на този юнак? Или и те са се натряскали и сега ще съдят учителите, а може и полицаите че са задържали пияният им изрод и той сега е много изплашен и стресиран.
Защо се съобщава чак сега, като са го хванали на 19.04 през нощта? За такива трябват жестоки наказания! Иначе всеки ден ще четем за такива случаи и смърт заради това!
Децата пият от преди да учат в гимназия!И никой не се интересува от това!!!Няма реклами против алкохола, а точно напротив...мека топлина,..отивам до съседа,че му се развалил телевизора, свекъра бил еди какъв си-що не му сипеш една ракия..!! Децата гледат телевизия все пак!!!А по магазините им продават алкохол,въпреки че ги виждат ,че са малки!!!Но нали е важно пари да се вземат-пък здравето,ценностите .... това не е важно!!!Положението е страшно!!!!!!
Не че нещо ама я да влезе на топло за около 5-6 години. Вярно че е на 15 ама ... отсегае почнал.
САМО СЕ ЯДОСВАМ С ТАКИВА.ТРЯВВАШЕ ДА КАЖАТ КАКЪВ Е БАЩА ИЛИ МАЙКА МУ И АКО СА ПОРЕДНИТЕ ВРЪЗКАРИ,НЯМА НУЖДА ДА СИ ДАВАМЕ МНЕНИЕТО ПО ФОРУМИТЕ;ДА СИ РЪСИМ АДРЕНАЛИНА
Абе, ти нещо много си сбъркан. Това дете е на 15, т.е. родено 1993 - рожба на прекрасната ДЕМОКРАЦИЯ, богата на НАРКОТИЦИ, ПРОСТИТУЦИЯ,АЛКОХОЛ и глупаци като теб. Чернобил беше още 10 години преди да се роди този хлапак.
Тоя е създаден 1993 година колко са това 8 години след чернобил все пак е на 15 години смятай там..
Ами на тази възраст ЕСТЕСТВЕНО, че няма книжка. Иначе са виновни мама и тате, че са му дали колата. И няма нужда от бой. Взема се решение - ако детето прави проблеми и е изгонено от час, а после и от училище - като в Швейцария - властите го записват в друго училище, но мама и тате плащат около 15000 лв. (приблизително курса) на държавата. У нас нека да плащат три пъти по-малко... но всички тия гаменски прояви ще изчезнат за по-малко от два месеца.
Ne moga da si obiasnia kakvo se sluchva v dneshno vreme... Az sum na 23 godini i vupreki che zvuchi smeshno po moe vreme ( kogato biah na 14-15,16 ) niamashe takova neshto. Togava ne mojeh da si kupia cigari, kamo li puk alkohol. Da ne govorim za tova da se kacha na kola !?!!?! Kude sa roditelite i uchitelite, koito da se zaemat s griji za vuzpitanie ?!