Коментари - 15-годишен, пиян, помля опел | dnes.dir.bg
назад

15-годишен, пиян, помля опел

15-годишен тийнейджър бе задържан от полицията в Габрово да шофира мъртво пиян и естествено без книжка.

Обратно в новината

Коментари - 15-годишен, пиян, помля опел | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Оттук вече е очевидно че българите са станали много богати. Дори повече, отколкото могат да понесат! Жалка туземска история, уви! С мафията трудно, но поне с тоя род улични терористи не могат ли да се преборят! И с родителите им!

ТАКЪВ ЩЕ Е ПРИМЕРЪТ ОТ ДЕЛОТО СТАВИСКИ. Ако имате пари да се откупите, то пийте смело и карайте още по смело!!!!

...мъртво пиян и естествено без книжка.... Какво му е естествено?

егати наглите копелдаци - на нищо не мяза вече-вчерашно лайно ще кара пияно и без книжка- утре ще утрепе някой невинен и ще го осъдят условно като оня дето беше в кампанията за каране без алкохол - боклуци гадни .

И после защо не върви футбола в БГ.Дали са му дали бонбонки за награда.

Браво на поредния пиян боклук-бъдещето на България. А къде са родителите на този юнак? Или и те са се натряскали и сега ще съдят учителите, а може и полицаите че са задържали пияният им изрод и той сега е много изплашен и стресиран.

Синдромът СТАВИСКИ

Защо се съобщава чак сега, като са го хванали на 19.04 през нощта? За такива трябват жестоки наказания! Иначе всеки ден ще четем за такива случаи и смърт заради това!

Хвала на такива граждани и техните родители! Добре поне, че няма жертви.

Децата пият от преди да учат в гимназия!И никой не се интересува от това!!!Няма реклами против алкохола, а точно напротив...мека топлина,..отивам до съседа,че му се развалил телевизора, свекъра бил еди какъв си-що не му сипеш една ракия..!! Децата гледат телевизия все пак!!!А по магазините им продават алкохол,въпреки че ги виждат ,че са малки!!!Но нали е важно пари да се вземат-пък здравето,ценностите .... това не е важно!!!Положението е страшно!!!!!!

Пияните пубери зачестиха, така че е крайно време да се вземат сериозни мерки.

Защо да дава проба, нали тати така му е казал да прави.

едно време имаше ТВУ

Не че нещо ама я да влезе на топло за около 5-6 години. Вярно че е на 15 ама ... отсегае почнал.

Брраввооо!!! Това и аз не го мога ,бе!!!

Жалко че е оживял.

САМО СЕ ЯДОСВАМ С ТАКИВА.ТРЯВВАШЕ ДА КАЖАТ КАКЪВ Е БАЩА ИЛИ МАЙКА МУ И АКО СА ПОРЕДНИТЕ ВРЪЗКАРИ,НЯМА НУЖДА ДА СИ ДАВАМЕ МНЕНИЕТО ПО ФОРУМИТЕ;ДА СИ РЪСИМ АДРЕНАЛИНА

Абе, ти нещо много си сбъркан. Това дете е на 15, т.е. родено 1993 - рожба на прекрасната ДЕМОКРАЦИЯ, богата на НАРКОТИЦИ, ПРОСТИТУЦИЯ,АЛКОХОЛ и глупаци като теб. Чернобил беше още 10 години преди да се роди този хлапак.

Тоя е създаден 1993 година колко са това 8 години след чернобил все пак е на 15 години смятай там..

Ами на тази възраст ЕСТЕСТВЕНО, че няма книжка. Иначе са виновни мама и тате, че са му дали колата. И няма нужда от бой. Взема се решение - ако детето прави проблеми и е изгонено от час, а после и от училище - като в Швейцария - властите го записват в друго училище, но мама и тате плащат около 15000 лв. (приблизително курса) на държавата. У нас нека да плащат три пъти по-малко... но всички тия гаменски прояви ще изчезнат за по-малко от два месеца.

Ne moga da si obiasnia kakvo se sluchva v dneshno vreme... Az sum na 23 godini i vupreki che zvuchi smeshno po moe vreme ( kogato biah na 14-15,16 ) niamashe takova neshto. Togava ne mojeh da si kupia cigari, kamo li puk alkohol. Da ne govorim za tova da se kacha na kola !?!!?! Kude sa roditelite i uchitelite, koito da se zaemat s griji za vuzpitanie ?!

В Белене за един месец.

хайде сега на топло, да си играе с някой чичко-рецидивист на мама и тати.

Ейтакива убитаци да умират

Жалко, че не е се е хвърлило с колата в Янтра.