Коментари - 15-годишен, пиян, помля опел | dnes.dir.bg
назад

15-годишен, пиян, помля опел

15-годишен тийнейджър бе задържан от полицията в Габрово да шофира мъртво пиян и естествено без книжка.

Обратно в новината

Коментари - 15-годишен, пиян, помля опел | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Жалко, че не е се е хвърлило с колата в Янтра.

Ейтакива убитаци да умират

хайде сега на топло, да си играе с някой чичко-рецидивист на мама и тати.

В Белене за един месец.

Ne moga da si obiasnia kakvo se sluchva v dneshno vreme... Az sum na 23 godini i vupreki che zvuchi smeshno po moe vreme ( kogato biah na 14-15,16 ) niamashe takova neshto. Togava ne mojeh da si kupia cigari, kamo li puk alkohol. Da ne govorim za tova da se kacha na kola !?!!?! Kude sa roditelite i uchitelite, koito da se zaemat s griji za vuzpitanie ?!

Ами на тази възраст ЕСТЕСТВЕНО, че няма книжка. Иначе са виновни мама и тате, че са му дали колата. И няма нужда от бой. Взема се решение - ако детето прави проблеми и е изгонено от час, а после и от училище - като в Швейцария - властите го записват в друго училище, но мама и тате плащат около 15000 лв. (приблизително курса) на държавата. У нас нека да плащат три пъти по-малко... но всички тия гаменски прояви ще изчезнат за по-малко от два месеца.

Тоя е създаден 1993 година колко са това 8 години след чернобил все пак е на 15 години смятай там..

Абе, ти нещо много си сбъркан. Това дете е на 15, т.е. родено 1993 - рожба на прекрасната ДЕМОКРАЦИЯ, богата на НАРКОТИЦИ, ПРОСТИТУЦИЯ,АЛКОХОЛ и глупаци като теб. Чернобил беше още 10 години преди да се роди този хлапак.

САМО СЕ ЯДОСВАМ С ТАКИВА.ТРЯВВАШЕ ДА КАЖАТ КАКЪВ Е БАЩА ИЛИ МАЙКА МУ И АКО СА ПОРЕДНИТЕ ВРЪЗКАРИ,НЯМА НУЖДА ДА СИ ДАВАМЕ МНЕНИЕТО ПО ФОРУМИТЕ;ДА СИ РЪСИМ АДРЕНАЛИНА

Жалко че е оживял.

Брраввооо!!! Това и аз не го мога ,бе!!!

Не че нещо ама я да влезе на топло за около 5-6 години. Вярно че е на 15 ама ... отсегае почнал.

едно време имаше ТВУ

Защо да дава проба, нали тати така му е казал да прави.

Пияните пубери зачестиха, така че е крайно време да се вземат сериозни мерки.

Децата пият от преди да учат в гимназия!И никой не се интересува от това!!!Няма реклами против алкохола, а точно напротив...мека топлина,..отивам до съседа,че му се развалил телевизора, свекъра бил еди какъв си-що не му сипеш една ракия..!! Децата гледат телевизия все пак!!!А по магазините им продават алкохол,въпреки че ги виждат ,че са малки!!!Но нали е важно пари да се вземат-пък здравето,ценностите .... това не е важно!!!Положението е страшно!!!!!!

Хвала на такива граждани и техните родители! Добре поне, че няма жертви.

Защо се съобщава чак сега, като са го хванали на 19.04 през нощта? За такива трябват жестоки наказания! Иначе всеки ден ще четем за такива случаи и смърт заради това!

Синдромът СТАВИСКИ

Браво на поредния пиян боклук-бъдещето на България. А къде са родителите на този юнак? Или и те са се натряскали и сега ще съдят учителите, а може и полицаите че са задържали пияният им изрод и той сега е много изплашен и стресиран.

И после защо не върви футбола в БГ.Дали са му дали бонбонки за награда.

егати наглите копелдаци - на нищо не мяза вече-вчерашно лайно ще кара пияно и без книжка- утре ще утрепе някой невинен и ще го осъдят условно като оня дето беше в кампанията за каране без алкохол - боклуци гадни .

...мъртво пиян и естествено без книжка.... Какво му е естествено?

ТАКЪВ ЩЕ Е ПРИМЕРЪТ ОТ ДЕЛОТО СТАВИСКИ. Ако имате пари да се откупите, то пийте смело и карайте още по смело!!!!

Оттук вече е очевидно че българите са станали много богати. Дори повече, отколкото могат да понесат! Жалка туземска история, уви! С мафията трудно, но поне с тоя род улични терористи не могат ли да се преборят! И с родителите им!

!5 godishen ? ima li shefiorska knijka? KOI go e u4il da shefira? Za alkohola- u4at gi v u4ili6e. E zna4i tova koeto e napravil e normalno.

Отказал да даде проба, пикльото му с пикльо. Сигурно и на адвоката си е звъннал или е извадил 200 кинта рушвет. Въобще малкият е напред с материала, разбира ги тия работи.

лошото в цялата работа е, че ще го пуснат. тати сигурно ще кихне някъде някой лев и всичко ще бъде забравено. Иначе подкрепям идеята да има пак ТВУ.

Trea se kastrira, obrasne, otreje krainik, iznasili, s4upiat kosti, i ne na posledno miasto - ubie...Deeba i bezmislenite novini i oshte po-tolko bezmisleni komentari

Сега го пратете на психолог като сополанкото Боевски.Да му обяснява как така е доказвал мъжествеността си и колко неразбран се чувства.

Родители, къде сте, защо не наблюдавате децата си? В училище щом им направим забележка, те отговарят, че не ние им даваме парите. Нямаме право да ги мъмрим, да ги гоним, а не дай боже да ги ударим леко - всички са срещу учителите. Къде са родителите? Или заети да печелят много пари и да ругаят учителите нямат време за децата си. А може би от тях виждат и за това пият?

Това с пиенето на учениците трябва да се изкорени навреме, еначе България загива.Ще надминем руснаците по брой на алкохолици.Пияна глава-нищо не ражда.

Родители, къде сте, защо не наблюдавате децата си? В училище щом им направим забележка, те отговарят, че не ние им даваме парите. Нямаме право да ги мъмрим, да ги гоним, а не дай боже да ги ударим леко - всички са срещу учителите. Къде са родителите? Или заети да печелят много пари и да ругаят учителите нямат време за децата си. А може би от тях виждат и за това пият?

Леле майко!!!

Статистика! Българите ставаме адските шофери от малки.... всички сме пили и правел глупости като малки, но да се качиш в кола така е мека казано рисково. Резултата е статистика.

Синдромът ЧАЛГА - не само музикалният аспект.

Малииии!!! То толкова е бияно. Как е успял в колата да влезне и да завърти ключа незнам.Ужас!!!

до !!! :лумпен,до кога ще са виновни всичко и вся,само не и родителите,за моралното поведение и дисциплина на тези глезанчовци,комплекс и каквото се сетиш още .не мога да разбера що за родители са това.СРАМ ЗА БЪЛГАРИЯ

Това хлапе сигурно си има родители. Те знаят ли какви ги върши? Добре поне, че не е утрепало някого. Ако само се беше утрепало, родителите му щяха да си скубят косите. Щом сега не могат да озаптят момчето си, как ще могат след 2-3 години?!

neka sega mama i tate da platqt edna globa ot 10 000lv i da vidim dali tova 6te se povtori pak.Ako se povtori 100 000lv i zatvor.

Те и на училище ходят пияни, бият учители.Що не са при някой от моите учители да ги видим дали ще са толкова велики Доньо Тока удряше само по веднъж.Тошо нинджата пък прескачаше през 3 чина и те изхвърля през вратата като мръсно коте ако си гъкнал.. За Рамбо няма да споменавам.метър на метър и петдесет.100 кила.Само викаше падни сам за да не паднем заедно и ти да си отдолу

Те и на училище ходят пияни, бият учители.Що не са при някой от моите учители да ги видим дали ще са толкова велики Доньо Тока удряше само по веднъж.Тошо нинджата пък прескачаше през 3 чина и те изхвърля през вратата като мръсно коте ако си гъкнал.. За Рамбо няма да споменавам.метър на метър и петдесет.100 кила.Само викаше падни сам за да не паднем заедно и ти да си отдолу

В Белене за един месец.

Сега трябва тоя сопол да мете един месец най оживеното място в града а на родителите една солена глоба да видим тогава дали ще кара пак !!!!

Калпазанин от ул.... Калпазанов...

Къде са му даскалите на тоя синковец, бе.Мамка им, покрили са се след като са гушнали с нищо незаслужените заплати. А момчето заради тях взело че си пийнало. Ми кво да прай като нема даскали да се грижат за него. Всички даскали под строй в Белене!

Къде са му даскалите на тоя синковец, бе.Мамка им, покрили са се след като са гушнали с нищо незаслужените заплати. А момчето заради тях взело че си пийнало. Ми кво да прай като нема даскали да се грижат за него. Всички даскали под строй в Белене!

10 GODINI;DONAVAR6VANE NA 18g -VATRE TATI,A POSLE GO SMENIA SINKOVEZA MAMIN

Далече ще стигне това момче!

Те и на училище ходят пияни, бият учители.Що не са при някой от моите учители да ги видим дали ще са толкова велики Доньо Тока удряше само по веднъж.Тошо нинджата пък прескачаше през 3 чина и те изхвърля през вратата като мръсно коте ако си гъкнал.. За Рамбо няма да споменавам.метър на метър и петдесет.100 кила.Само викаше падни сам за да не паднем заедно и ти да си отдолу