Георги Стоев не издържа
Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg
Коментари
Лека му памет на момчето комунистите го убиха.Дедите им убиваха по лагерите сега те по улиците гадове мръсни соса ни изпиха.Е робски народец сме мама му мръсна .
На вторият руски бал дойдоха Димитър и Весела Барбукови, Николай и Евгения Баневи, Ветко и Маринела Арабаджиеви, Стефан и Бояна Шарлопови, собственикът на Най клуб Петър Лашов, генерал Любен Гоцев, Иван Киров, кметът на Сливен Йордан Лечков, Димитър Джамов, издателката на списание Premium Lifestyle Ирен Комитова, председателката на надзорния съвет на Инвестбанк и на управителния съвет на Феста холдинг Петя Славова, Докато търпим такива боклуци в БГ ще е така!!!
всички - политици, бизнесмени, институции - отминаваха с ледено мълчание, глухота и презрение неговите разкрития... нищо че ги касаеха... интересно защо... а после му отговориха кратко. с два изстрела. та другите хора да знаят кво става кат се заиграеш... или като се разприказваш... в държавата на ДС, там/тук/ е така.
В каква държава живеем?!? Та той искаше да свидетелства с/у престъпността и го е заявявал нееднократно. БОГ ДА ПРОСТИ БЪЛГАРИЯ другарю Сер(гей) Дмитриевич
Почивай в мир ! Един човек се намери да каже истината в тази мършава и воняща държава и к'во получи - куршум в главата. Това ми напомня на нещо друго, което се е случило преди повече от 100 години - Бай Ганьо обива автора си. Абе, Бай Ганьовци(Гоцевци, Бойковци, Маджовци, Маргиновци) и вашият ред ще дойде. Няма и на Вас да Ви се размине отрепки гнусни. Само едно немога да разбера, как може тази КОРУМПИРАНА И ВОНЯЩА ДЪРЖАВА ДА Е ЧЛЕН НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ. Там такива отрепки не ги търпят много-много.
Бог да прости човека!Всичко това е резултат от безбожието на един народ.Народът,чийто ценности се изчерпват със собственото благополучие на всяка цена.Народът,който не се спира пред никакви морални норми в утоляването на поривите на плътта и суетата.Народът,койт заслужи своите управляващи.Народът, пося комунизъм и сега жъне смърт,страх и мизерия.Аз съм част от този народ,но имам изход.Вярата ми в Бога ме крепи и ме кара да се надявам...Покай се,народе! Бог е добър да приеме всеки блуден син обратно в дома си.Изход има за всеки!!!
Trimata futbolisti sa osadeni. Bravo. na pravosadnata ni sistema. eto tai raboti.6e doide i vremeto za spravedliva prisada za ubiizite.
Чела съм откъси от негови книги за криминалния свят на България, за родния ни бизнес-елит и винаги съм се питала как този човек, който е един от тях, как все още е жив? Най-после отговорът се получи и все пак...светла му памет!
P.P.- Politizi i prestapnizi, raka za raka, ramo do ramo. Balgario, balgari, do koga 6te tarpite razboinizite na politi4eskija vrax, srasnali se s podzemnia prestapen sviat. Gospod da ni e na pomo6t.
Сега е ред на полицията да покрие следите на килърите. Убеден съм, че и това убийство ще остане неразкрито.
Bog da go prosti Iskahse da kaje mnogo neshta, no skapanite ni institucii ne iskaha da go chuyat. ubiha go gadovete.
нвмам думи тази държава всеки си прави каквото му се прииска стреля , краде изнасилва, цигания
Крайно време е да се прибере всичкото оръжие в страната и ако се намери у някого - директно 10 г. затвор. Иначе улиците ще си продължават да бъдат като стрелбищни полигони. А места за тези стрелци - колкото щеш казарми за продан. Ако на някого му трябва охрана - има си Полиция.
Много жалко за момчето, много. Героите убиха писателя си. Затвориха устата на човека, НО на истината немогат, защото Бог всичко вижда и за всичко ще има възмездие. Много жалко и за хубавата ни родина, която превърнаха в полесражение, където всеки ден загиват невинни хора.
Гоше вечна ти памет! След първата книга присъдата ти е била прочетена! Мисля че ти помогна на България за спиране разпада на държавноста!
Тук е така!Който много говори,пише и знае го убиват.Бог да прости човекът,който се опита да отърве народа от престъпниците,които вече толкова години го малтретират и грабят.Оставаме ние да търпим,да мълчим и да се крием в дупките си като плъшоци.БОЖЕ ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!Не останаха ли поне малко честни хора,които наистина да управляват с професионализъм и любов тази винаги тъпкана,но силна и красива страна?Е,това е то!
Почивай в мир брат.Друг ще допише това което си започнал .А ние ще отмъстим за теб.Поклон пред теб./от посветените/
Царство му небесно на Стоев. Май с книгите си все пак е настъпал някой, който не трябва... Д..а и мутренската и бандитска държава, в която живеем...
Бог да го прсти! Поклон пред достойното му поведение! Умря защото не си мълчеше! А ние до кога ще си мълчим?!?!?!?!?!?!?!
МНОГО ЖАЛКО . И ТЕЗИ КОЙТО ПИШЕМ В ТОЗИ ФОРУМ МОЖЕ ДА НИ ПОСЛЕДВА СЪЩОТО НЕ Е ПАРАНОЯ В ТАЗИ ДЪРЖАВА И ТОВА Е НОРМАЛНО .
КАК ДА СЕ БОРИМ СЪС СЪЩЕСТВАТА КОИТО УНИЩОЖАВАТ НАРОДА СИ И КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ С НАШЕ СЪГЛАСИЕ ДА НИ УПРАВЛЯВАТ . КОЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПЪРВАТА НИ ПОСТЪПКА ? ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ ЧЕСТНИ БЪЛГАРИ ДА ОТИДЕМ НА ПОГРЕБЕНИЕТО НА Г.СТОЕВ НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ НАГЛОТО И БЕЗОТГОВОРНО ПРАВИТЕЛСТВО И ДЪРЖАВНА ВЛАСТ. ДА ИЗПОЛЗВАМЕ ПОГРЕБЕНИЕТО НА ГЕОРГИ СТОЕВ И ДА ИЗРАЗИМ НАШЕТО ВЪЗМУЩЕНИЕ. НЕКА ТОЗИ АПЕЛ БЪДЕ РАЗПРОСТРАНЕН ПО ВСИЧКИ МЕДИИ - ВКЛЮЧИТЕЛНО И ДО ТЕЗИ КОИТО ПОДДЪРЖАТ ТАЗИ АНТИНАРОДНА ВЛАСТ. ДА ДОКАЖЕМ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ СМЕ БЪЛГАРИ И ЧОВЕЦИ !!!