Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

e tia pisania verno sa pokartitelni :)nadiavam se, che koito gi e pisal vse pak si pravi maitap, a ne si viarva, shtoto inache ne mu zavijdam na choveka

Нашето време отново идва. А всъщност то никога не си е отивало. Времето винаги е било и ще бъде наше. На земята винаги е имало добро и зло. Но злото винаги изглежда, че е повече, защото сме по-силни и по-агресивни от доброто и е невъзможно да бъдем победени. Ние си сменяме формата и обвивката, табелите и цветовете, приспособяваме се към условията, но оцеляваме и побеждаваме. Нашата цел е само една - да бъдем победители! Вашата участ е да бъдете роби за вечни времена. Ние успяхме да ви присадим гена на робството завинаги. Ще ви дадем още хиляди революции и перестройки, вие вечно ще се борите за справедливост, но никога няма да я получите. Аз ще ви говоря открито не защото съм нагъл, а защото не знам какво е страх. Зад мен стои гигантска непобедима сила. МВР, правителството, прокуратурата. И всякакви върховни инстанции - те са само лостове в нашите ръце. Президентите играят по нашата свирка, те изпълняват нашата воля, правят това, което ние искаме. Ние плюем на вашите депутати-радикали, дори и да са милиони. Върхът винаги ще бъде наш! Вие можете да ни отнемете вилите, привилегиите, колите и прочие, но властта - НИКОГА! Ние не се интересуваме от общественото мнение, за нас то е глас в пустиня. Та нали ние го създаваме, това обществено мнение. Ако искат да си правят стотици референдуми. Важното е народът да изпълнява нашата воля. На всеки ваш щурм ние ще отвърнем мощно и жестоко. За нас е детска игра да унищожаваме продукти, заводи, екологичното равновесие, гласността, изкуството и т.н. За нас е детска игра да прeдизвикаме глад, саботажи, нищета, разруха, епидемии. ... Всичко, което вършим, ние го правим обмислено и гениално ПРОСТО. Вие ще ни съдите чрез чиновниците и номенклатурата. Това е наивно. Да, ние винаги ще поставяме на високи постове алчните, амбициозните и глупаците. Те са нашата броня и защита. Цялата ви енергия се разбива на пяна в техния чугунен монолит. Енергията на вашия робски протест стига до първото робско подаяние. Два хладилника с колбаси са способни да усмирят всичките ви страсти и да приспят мечтите ви за демокрация. Вие унищожихте всичките знания и целия опит на своите предци и повтаряте само техните грешки. Никой от вас не знае какъв е смисълът на живота и предназначението на човека на тази Земя. Погледнете се отстрани, вижте с какво се занимавате и за каква участ сте достойни. Вие сте роби и разрушители. Ние унищожаваме земята с вашите ръце. По наша воля вие опустошавате недрата на планетата, съсипвате моретата, реките, екологията, избивате се един друг. Затова ще носите своя кръст на вечни мъки и страдания ... Ние ви научихме на мързел и отвращение от труда. Ние ви научихме да рушите, а не да градите. Ние ви лишихме от чувство за достойнство, гордост, самоуважение, благородство, съчувствие, милосърдие. Ние отстранихме младежта от политиката, като й подхвърлихме рока и порнографията. Ние пренасочихме вашата ненавист от нас към вас самите. Ние ви лишихме от вяра и религия, погубихме вашата духовност и унищожихме любовта ви към ближния. Ние ви направихме луди, съсипахме ви здравето и ви направихме постоянно зависими от лекарства и лекари. Ние създадохме псевдонаука и опошлихме вашето изкуство. И вие се осмелявате да ни наричате престъпници? Не, истинските престъпници сте вие! Вие ни позволявате да правим каквото си поискаме. (не е луд, който изяжда три зелника, луд е който му ги дава!) Вие си играете на царе, вождове и президенти. Вие имате нужда от козли, които водят стадото овце на заколение. Има класа на робите, има и класа на паразитите. Последните - това сме ние. Ние сме малко, но сме по-умни и по-сплотени от вас. Ние не искаме да произвеждаме. Това е призвание на робите. Но ние искаме да консумираме. Искаме разкош, привилегии, защото ние сме носители на идеите. Разумът управлява ръцете, а не обратното. Ние сме малко, но сме направили много... ... Народът не може да даде никакви гаранции. А ние можем. И ще ги дадем. Вечният ни диалог с народа винаги ще бъде диалог между двама глухи. Всеки ще слуша само себе си. Ние сме убедени, че всичко ще бъде така, както ние искаме... ... Вече започна да ни омръзва този хаос, и скоро ще видите, как ще приведем всичко в ред. Ние нямаме намерение да изостряме обстановката и да се занимаваме с репресии. Ще действаме в пределите на закона, но тоягата няма да ви се размине. Вие сте си я заслужили. А тя върви заедно с моркова. Ние имаме нужда от свежи кадри. Трябва да се освободим от боклука и вехториите. Ще вземем на служба умните, съобразителните, младите и енергичните и ще ги превърнем в наши предани слуги - това е само въпрос на техника. Аз смятам, че най-важното, което успяхме да направим, бе да присадим завинаги гена на страха във вашия народ. Вие вече никога няма да се избавите от него. Съществува естествен страх - той е необходим за съхранението на вида. Но същесвува и страх от наказанието на властта. И докато има власт, ще има и страх. Вие сте смели само на митингите, когато сте в тълпата, всички заедно. Но нали всеки от вас си има своя коптора. Следователно, вие винаги сте наши. Бързо ще ви омръзне да стърчите по митингите и да си дерете гърлата напразно. Нали виждате, че просто ви даваме възможност да изпуснете парата. Нали след вашите викове в действителност нищо не се променя. Викайте си! Така е замислено, така е планирано. Има само един начин да бъдем победени завинаги. Но вие никога няма да можете да се възползвате от него, защото само злият гений може да го измисли. Доброто не е способно да направи такова нещо. Добре се получи поредната ни игра с вас на преустройство, гласност и демокрация. Каквото иска тълпата - моля, ще й го дадем. Но дотолкова, доколкото е целесъобразно за нас. Колко смешна и наивна е вашата вяра, че може да има сериозни промени. Изкуството да се говори всичко и да не се казва нищо е също наше оръжие. Ще ви удавим в словоблудство. Досега не е просъществувала нито една ваша прогресивна идея. Осъществиха се тези идеи, които ние искахме, като им давахме вид, че произхождат от вас. Ние имаме много силно оръжие - голямата, чудовищна лъжа, търпение, способност да се приспособяваме, да реагираме мигновено и - преди всичко - способност да действаме, нещо, което не умеят борците за справедливост. Освен това, ние разполагаме с отлични методи да изваждаме от строя такива борци с помощта на същата тази тълпа. А ние винаги оставаме в сянка... Робите не са способни да действат. Вие можете само да се примирявате и да изпълнявате нашата воля. Всичките ви напъни да промените нещо към по-добро (както си мислите), няма да ви донесат нищо друго, освен страдания, разочарования и безизходица. Но аз не искам да ви разубеждавам и не ви призовавам да отпуснете ръце и да се откажете от съпротивата. Действайте, борете се, побеждавайте, наслаждавайте се на победата - с това вие само се залъгвате. Ние имаме нужда от противник. Нашите знания, ум и опит трябва винаги да се поддържат в добра форма. ... Необходима е нова вяра в светлото бъдеще. Ние никога не сме ви позволявали да живеете в настоящето, а само в бъдещето, а понякога и в миналото. Но допуснахме една грешка - много удължихме паузата. 70 години все едно и също - даже и на нас ни омръзна. Народът вече не вярва на нашите стари лозунги. Затова създадохме нов вид революция - отгоре. Демокрация, гласност, перестройка! Ами я погледнете историята - кога народът е имал полза от всичко това? Никога! Ние разчитахме на вашето невежество. А то е удивително! ... Ние решихме да ви превърнем във вечни просяци. Вие винаги всичко ще просите от нас: дом, храна, коли, земя, вода, та дори и въздух! А ние ще ви даваме само толкова, колкото считаме за необходимо. Вие самите, заедно с всичките ви джунджурии, ще бъдете винаги и само наша частна собственост. Тази изповед е плесница за робите, за да си знаят те мястото, предназначението и кои са им господарите. Ние ви превърнахме в роби и вие привикнахте с това робство. То е станало за вас насъщна необходимост. Именно ние ви научихме да лъжете и нашата страна стана най-лъжливата страна в света. Ние ви научихме да крадете и вие станахте най-крадливия народ. Направихме престъпността норма във вашия живот. Сега ние спокойно ви ограбваме и ви превърнахме в животни с вечен инстинкт за потребление и разрушение. Ние никога не се разкайваме. Такова чувство не ни е познато. Аз ви пиша това писмо за да разберете, че политиката може всичко. А политиката е в нашите ръце. Сега ние ви отвлякохме от нея, като създадохме хаос в икономиката. Господи, колко сте глупави! Вие си мислите, че ние се грижим за вас, да бъдете сити, облечени, обути. А ние пет пари не даваме за вас! Трябва да сте истински идиоти, за да не разбирате, че без политика всяка икономика е празна работа. Но икономиката е необходима на нас. Ние я градим за себе си. А не за вас. Затова тя е такава, каквато на нас ни се иска, а не на вас. Така че бъдете послушни и търпеливи и не ни пречете. Всичко, което ние правим за наше собствено благо, го правим винаги от ваше име и по ваше поръчение (на народа). Въобще не ни е грижа за изтичането на мозъци зад граница. Колкото по-малко такива мозъци има тук, толкова по-добре за нас: най-лесно се управлява страна от глупаци. Докато държавата използва насилие, ние ще бъдем непобедими. А тя винаги ще го използва. Ще унищожим вашата бунтовническа енергия. Ще ви създадем хиляди житейски проблеми и вие ще бъдете винаги смъртно уморени и духовно опустошени. Постепенно ще свием примката на вашата гласност. Ще я размием със своята идеология, като ви натрапваме всеки ден нашите догми. Ще унищожим езика ви, като го замърсим с измислени думи. Вие вече не се разбирате помежду си; не разбирате нито нас, нито дори самите себе си. Ние винаги ще обезсмисляме всички ваши прогресивни идеи и ще ги превръщаме в пълен абсурд. За вас няма да остане нищо светло. Вие ще изгубите способността си да се ориентирате в обстановката, ще се изморите да се озъртате и да не знаете накъде да се обърнете и на какво да вярвате. Ние ще намерим хиляди парцали с които да запушим вашите вечно недоволни гърла. Освен това ще мобилизираме срещу вас целият престъпен свят и в страната ще цари разбойничество и терор. Ние не се страхуваме за себе си. За нас винаги ще се намери оазис на тази планета, в който да живеем. Мога да предвидя поредната ви глупост. След като прочетете моята изповед, вие няма да се замислите над нейния смисъл. Ще се хвърлите да дирите автора й. Вашето любопитство ще се окаже по-силно от човешката мъдрост. Вие в хор или един по един ще вдигате шум по страниците на пресата. Смисъла ще узнаете когато му дойде времето. Впрочем скоро ще го почувствате. Накратко, ние прекратяваме вашата перестройка. А нашата продължаваме. Как ще изглежда това? Ето как: Всичко ще става поетапно. Най-напред ще започнем с военните. На втори етап ще бъдат престъпният свят, прокуратурата и МВР. На третия етап ще заработят всички юридически служби, печатни органи, радио и телевизия. На четвъртия етап ще се включат търговията, финансите, икономиката. Петият и шестият етап са резервни лостове на властта. Седмият етап е идеологически и политически. Ние режисираме събитията, а вие само гледате. Така ще бъде винаги. Аз съм на 82 години и напускам сцената с чувство на мир и удовлетвореност. Ние оставяме след себе си достойни приемници на нашето дело. Ние ще си останем господари завинаги.

Ако някой знае кога ще е погребението да каже. Независимо от това дали харесвате творчеството му, не забравяйте че от смъртта на Георги Марков досега,това е първото убийство на българин, заради това което пише. Ако не съм на работа бих отишъл на погребението си за да покажа, че не трябва да допускаме такива неща, като убийства на писатели.

бивша мутра, бивш 'килър', бивш митоман, а вече и бивш графоман... какво очаквахте? че ще му търпят гевезелъците? лека му пръст на борчето, ма доста помия изля... може и да има голяма доза истина в писанията му, но не бива всичко да се приема за чиста монета... пък едва ли нещата , които 'осветлява' от 'кухната' на ъндърграунда са кой знае каква тайна в тия среди- предполагам , че не са тайна и за 'органите'... все пак съм съгласен, че правителството и обществото трябва да реагират по адекватен начин... разследване, проверка на изнесенита в 'книгите' му факти, граждански протест ако щете... но да не забравяме, че и самия г.стоев е субект с 'тъмно' минало и героизирането на подобена личност е малко неуместно, сиреч сравненията с ВЕРОНИКА ГЕРЕН са шит... съгласен съм че трябва да има повече подобни (претендиращи за автентичност) книги, статии и прочие за да си дадем сметка в какви лайна живеем... в днешно време за да преуспееш трябва да си обвързан с групировки, политици... да целуваш гъзовете на силните на деня... малцина са забогателите по честен път... идеята за 'народен съд' хич не е бълнуване на болен мозък... маса клишета и всеизвестни истини написах.... какво да направя, че съм склонен към баналности??

бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!

ПЕТКОВ май ти е време да си ходиш.ЧАКАМ.БОГ да прости човека.МАЙ настъпа някой.

V traur sme!!!Gospodi,dai pokoi na du6ata mu!Toi e revolutzioner,geroy, na savremenna Bulgaria i Superzvezda!!!Iskren saboleznovaniya!!!U4 na Vassil Levski sega e v Raya.

DO NABLIUDATEL...TI HUBAVO IM GI KAKANIJE6,AMA NIAMA KOI DA TE SLU6A..OSTAVI GI DA SE OPU6KAT..OSTAVI GI NA SADBATA IM...TIA IM DAVA 4ESTO SIGNALI KAKVO GI 4AKA...AMA KATO SA SLEPI I GLUHI..NEMA DEDO GOSPOD OT NEBETO DA SLEZE IA...NADEJDA VSIAKA OSTAVI...ZA TIAH...TI...SI VE4E SPASEN...I TOVA E,DET IMA ZNA4ENIE!!!!

bog dago prosti..boklucite shte si poluchat zaslujenoto..AZ VIARVAM V BALGARIA.

Гражданска война (07.04.2008 г. 22:33ч.) Има един много показен случай с една ирландска журналистка, която преди 10 години разкри доста от схемата на работещата тогава ирландска мафия. Убиха я и какво стана - ирландците излезнаха по улиците и почти линчуваха мафиотите! Осъдиха ги на доживотно, конфискуваха им богатствата до девето коляно и ликвидираха цялата мафия срасната с държавата до дупка! И къде са сега - наричат ги Ирландския тигър! Най-бързо развиващата икономически държава в ЕС!

Като, че ли е угодно да се публикуват вече негативните мнения, т.е. тези които обвиняват Георги Стоев.

Или е за дължими от него пари, или е за шантаж от негова страна (пак за пари), или е лично отмъщение...Изобщо, не виждам как е възможно да се възхищавате на някаква гнусна мутра, на която животът завършва съвсем логично! Още малко и борец за свобода ще го изкарате! А, ако все пак се окаже вярна версията, че е заради бълвочите му, то да се готви В. Даверов (точно лика-прилика са си)! Аман от нечистоплътни личности!

НЕПРЕДСКАЗУЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ НАРОД МЪЛЧЕШЕ КОГАТО РАЗСТРЕЛЯХА ВАПЦАРОВ. ДНЕС ПАК МЪЛЧИ ,КОГАТО УБИВАТ ПИСАТЕЛ...

Стоев е актьор, използван от определена политическа сила след смъртта му всички художествени измислици автоматично стават истина....налага се прост(прекалено прост) извод:властта не прави нищо срещу мафията защото тя е мафия......този удар е много точно премерен пропаганден ход , който ще удари силно по Румен Петков-много по-силно отколкото заглъхващото скандалче в МВР ВИНАГИ СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....

Какво е истината? Ще ни светнеш ли?

Да прочетем книгите му. Да гледаме интервютата му. Да си съставим списък с имената на все още живите и да започенм да ги избиваме. Това ще е чистката, от която има нужда българия. Тогава ще се появят и новите политици на българия.

А КАКВО ХУБАВО БЕШЕ ПРИ КОСТОФФФ......И НЯМАШЕ ОСТАВКИ!!!!!!!! Ц 2001 г. Джипът на Георги Пехливанов е обстрелван с гранатомет близо до басейна Мария Луиза . 9 март 2001 г. Поли Пантев е убит във фоайето на хотел на остров Аруба. 22 януари 2001 г. При бомбен атентат в бургаско заведение е ранен бургаският сикаджия Пламен Дишков-Кела. Убити са Добрин Кафеджиев и Димо Колев. 28 декември 2000 г. Взривен е джипът на Дмитрий Минев-Руснака. Бомбата е задействана с дистанционно. Няма пострадали. 16 ноември 2000 г. Момчил Бенев е взривен на в столичния кв. Бояна на ул. Беловодски път. Той е съсобственик на хазартната фирма Лимкъмпани ООД. 15 ноември 2000 г. Бомба избухва в хотел Амбасадор на Симеоновско шосе, който е собственост на веригата Ти Би Ес хотели. Взривът избухва в стая 103, която е регистрирана на името на арменеца Арташес Тер-Овсепян. При експлозията загиват двама човека- арменеца Арташес Тер Овсепян и руснака Александър Романов. 18 юли 2000 г. На бул. Симеоновско шосе неизвестни лица обстрелват с гранатомет Мерцедеса на Поли Пантев. Няма пострадали. 20 декември 1998 г. Във вила в квартал Симеоново е убит Иво Карамански и бодигардът му Драго Драгнев.Карамански е застрелян с два куршума в главата. Убиецът е Стефан Въжарски, който е осъден на доживотен затвор на 28.03.2003 г.

Трябва да си дадем сметка какъв човек си отиде!! Георги Стоев ще остане в историята,но ще бъде оценен след години когато истините от книгите му ще бъдат доказани.Отиде си един велик българин.В наше време когато всеки се скрил в черупката си и робува на битовизмите и жалките си нужди този млад човек тръгна срещу мафията най открито.Такива хора няма вече,не останаха! Поклон пред героизма на Стоев! Искаше да ни отвори очите за сценария на който сме жертви всички ние,честните българи.Аз мисля че успя,поне донякъде да ни накара да разберем колко жалки пионки сме били и сме в една игра на мафията в Бг.Поклон!

Ако някой си мисли, че това убийство ще бъде разкрито, се лъже. Стрелците няма да бъдат открити, дори ако висят денонощно пред някое полицейско управление. Или ще бъдан открити, но... мъртви. Гарван гарвану око не вади.

Дълбок поклон пред смелостта и геройството му, истински и достоен българин, за да пишеш тези неща трябва да си наясно че си с един крак в гроба... мисля че заслужава паметник за да се види че поне 1 от 8 милиона не е страхливец и се е упълчил на жестоката престъпна машина в България, дълбоко сраснала се с управниците ни, как може шибаните управляващи да не предприеха никакво разследване след толкова посочени факти - те са за разстрел, това е възможно само в държава където хората са овце и търпят, призовавам от днес да започнат митинги и стачки пред парламента до сваляне на престъпниците от БСП и ДПС

bog da go prosti milijat pone rasbrahme mnogo istini ot knigite mu mvr sascho ne go e pasil a past poturnizite i tschengetata kmetove boiko pojarnikara kakvo sche kaje po slutschaja negovata firma ohranava doma na marginite taka pisaha edno vreme mrasni ubiizi mutri i novobogataschi sasipahte imitscha na bg.i naroda

ей, тОва е най якия пример на цензура който съм виждала , едно куршумче и чиста работа , мълчи като гроб, дет се вика,но какво правим с книгите те ще продължават ДА ГОВОРЯТ ВМЕСТО НЕГО

Който нож вади, от нож умира! Едва ли заради глупавите му книги е убит! Вероятно са в стил помиите на Хр. Калчев, които са писани за пари и са чалгата в литературата. Уважавам много писанията му от преддемократичния период, но всичко, написано след това, е един гаден кич и никой няма да тръгне да убива заради фантасмагориите на някой си! Ако беше така, ГС нямаше да успее и една книга да издаде, камо ли да дава интервюта и т.н. Истината е съвсем друга, но общественото мнение се манипулира много лесно...

Bog da go prosti! kolkot i da si gracame vav forum4etata ni6to nqma da se promeni!nqma da se promeni, za6toto ni6to ne pravim realno!ni6to ne pravim realno za6toto ni e strah, no ne 4e 6te ni ubiqt, a 4e tezi, s koito bihme se sauzili 6te ni predadat!za6toto ni e takav mantaliteta i za6toto sme dupedavci!zatova ciganite i turcite sa ok 6toto sa zaedno vav vsi4ko!ne si gubqt vremeto vav forum4eta po vreme na rabota/6toto ne hodqt i na takava/, ami naprao ska4at na boi i nqma labavo s kirki i lopati i vili se za6titavat! a nie 6tot sme evropeici za tva sme na tui dereje!da vi pluia i na evropata i na rusiqta i 6tatite i nai-ve4e/6toto gornite ne sa 4ak tolkova vinovni/ na politikata i vsi4ki mijiturki s malki pi6ki, pedofili i pederasti i gadni nedoebani lelki i biv6i manekenki!pluia na 4algadjiiskata darjava i na 4algadjiiskoto mislene! A puk toz sergei kak se gleda v ogledaloto!ot de q izkarvat taq naglost be!kak vaob6te se ponasqt!i super naglo si stoiat po mestata i ne mardat sqka6 na tezi stolove v tezi kabineti pi6e tehnite podlizurski imena! I kolkoto i da glasuvame i da ne izbirame tqh, te vse otnqkade darpat koncite s drugi imena!da ne davam primeri 4e se otklonih ot temata! iska6e pomo6t 4oveka, nadqva6e se, ama zabravi kade jivee!zabravi, 4e tuka pro6ka nqma!

ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДО ПРАВИТЕЛСТВОТО- КНИГИТЕ СЕ ОБЯВЯВАТ ЗА НЕЗАКОННИ (К'ВО ТОЛКОВА-ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ОТ ПРЕТРЪПНАЛОТО СТАДО ЩЕ РЕАГИРА)

СМЕЛ ЧОВЕК. ЖАЛКО ЗА БЪЛГАРИЯ.

Аз съм бил обречен, живях с оброчище, знаех за финала и затова прегтръпнах. Г.СТОЕВ БЕШЕ ОБРЕЧЕН! И ТОЙ ГО ЗНАЕШЕ ОТ ЕДНА-ДВЕ ГОДИНИ. тОЙ НЯМАШЕ ПЪТ НАЗАД. И ДОВЪРШИ СВОЯ ПЪТ ДО ПОСЛЕДНИЯ ДЪХ. НИЩОЖНО МАЛКО СА ТЕЗИ КАТО НЕГО! ПОКЛОН!!!

Поне едно убийство разкриха ли Петковците? А вие които пишете тука какво си мислите че правите. Нещастници. Погрижете се за себе си и децата си.

ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ ЧЕСТЕН БЪЛГАРИН НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ НАГЛОТО И БЕЗОТГОВОРНО ПРАВИТЕЛСТВО И ДЪРЖАВНА ВЛАСТ. ДА ИЗПОЛЗВАМЕ ПОГРЕБЕНИЕТО НА ГЕОРГИ СТОЕВ И ДА ИЗРАЗИМ НАШЕТО ВЪЗМУЩЕНИЕ. ПРИЗОВАВАМ ДА СЕ РАЗПРОСТРАНИ ТОЗИ АПЕЛ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ КАНАЛИ. ДА ДОКАЖЕМ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ СМЕ ЧОВЕЦИ!!!

Бог да го прости.Много го харесвах за смелостта му да нарече нещата с истинските им имена.Но....... незнам просто нямам думи много ми е мъчно .Дано да е на ро-хубаво място.

Бог да го прости !!! Жалко за един много смел човек .......

мишоци стойте си в дупките !

както казваше Висоцки Не одобрявам да застрелват в гръб, но презирам и разстрела в упор. Но все пак това тук звучи като за наивници: Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Такива балъци-генерали в природата няма.

Който говори не знае, който знае не говори. Бог да прости греховете му.

PONIAKOGA SE NALAGA SPRAVEDLIVOSTTA DA DADE PAT NA RAZUMA, ZASHTOTO NE VINAGI SACHETANIETO MEJDU DVETE E OSASHTESTVIMO. - VEROIATNO E BIL SPRAVEDLIV, NO NEDOSTATACHNO RAZUMEN NAVREME DA RAZBERE KADE SE NAMIRA.BOG DA GO PROSTI. POREDNATAJERTVA NA PRAVITELSTVOTO.KAZVA PRAVITELSTVOTO ZASHTOTO V BG. PRAVITELSTVO I MAFIA STOIAT POD OBSHT ZNAMENATEL I IMAT EDIN OBSHT POCHERK-MANTALITETA NA VISOKO STOIASHTATA UTAIKA OSTANALA V BG.BOG DA PROSTI GO CHOVEKA.

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

Веки който казва истината... при Г. Стоев !

Мир на праха на човека, но какво очакваме като ако сте забелязали какви книги се издават в днешно време. Само за групировки, мутри, конспирация и т.н. Това ли заслужава българския народ, народ с такова велико минало, народ с велика история? Това ли е новата история, която ще изучават нашите деца? Срамота!!!!

Бог да го прости. Държавата ни е бащиния за едни и мащеха за други. Но никой не може да лъже един народ през цялото време.

Нека неговото погребение стане нашият протест срещу държаватамафия и нейните сиви кардинали

мишоци стойте си в дупките !

Един мръсник по-малко, добре действа ДС

i vse pak,nqkoi mai ima interes da si mislim 4e rumen i sega6noto pravitelstvo ima prust v ubiistvoto..ne sa tolkova glupavi ,mislq..jalko za mladiqt 4ovek koito si otide,no koito go e strax ot me4ki,da ne xodi v gorata..

Алоо, има ли премиери и президенти? Кого трябва да убият в България, за да си тръгне от министерското кресло Пикаещия във фонтани?

ПОРЪЧИТЕЛЯ ДАЛИ НЕ Е НА ПОСЕЩЕНИЕ НЯКЪДЕ ПО ЕВРОПА.......!!!!!!! СЕ ПИТАЙТЕ КОЙ ИМА МОТИВ ЗА ИЗВЪРШЕНОТО.....И КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ОТ ТОВА....И ДАЛИ ЦЕЛИТЕ НЕ СА МУ ВИСОКО ВЛАСТОВИ........!!!! ДАЛИ НЕ БЪРЗА ЗА ИЗБОРИ.......!!!!!!!

знае ли някой откъде да поискаме помощ да ни защити от полицията и държавата?защото убйството това и другите грабежи са дела подкрепяни от държавата.

В БЪЛГАРИЯ МАФИЯТА СИ ИМА ДЪРЖАВА