Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Той разкри не само отвратителни механизми за убийства в престъпният свят а и ценоразписа на всички сегашни мега чалга звезди/как са ги смъквали от пилоните ,за да се събудят на другият ден като певици с големи хитове,колко им е била тарифата за една нощ,на какви долни ,мерзки,курвенски номера са били готови само да се намери спонсор за поредният клип и много други неща.

БОГ ДА ГО ПРОСТИ! Георги Стоев беше истински мъж! Прекланям се пред неговата смелост! Хора, НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОЗИ ДОСТОЕН ЧОВЕК! Предлагам утре всеки българин да направи нещо в знак за уважение към този мъж - клаксони, да запали свещ в църква, и дори да напсува на глас това мафиотско правителство!

Sistemata raboti i to prfektno ! Samo 4e koja sistema ?!?

Durjavata e MAfiqta tva e,Sf e sichko !!!1 neudoben 1 murtuv !!!

лека му пръст на момчето.единстваният моге би,който се усмели,да разкрие истината за част от престъпленията в нашата скапана държава.РУМЕН ПЕТКОВ-вън от мвр,престъпник такъв!

Стоев беше изключителен боклук: подлец, извратеняк, комбинатор, много злобно копеле, със сериозни психически отклонения. Враждуваше с братовчед си и беше поръчал да го изнасилят. Обичаше да унижва хората. Живееше в измислен свят. Никога не е бил и на средно ниво. Приказваше неща за които всеки е чувал. Гарнирани с много измислици.

Аз отдавна не се наричам - БЪЛГАРИН.Българин да се наричам,срамна дума е за мене.Гоце,Боце и Сергейчо,вас ще ви оправят.Не е виновна властта. Алеко Константинов го е казал-Не народ,а мърша.Безмислени коментари е една песен - Водка с утеха.Да живее ракията и чалгата.Няма България.А утре ходете и пак гласувайте.ОВЦЕ! Вие нямате никакво гражданско и национално самосъзнание.Цъкате с език.Вместо да се вдигнете десетки хиляди и да свалите тая паплач от власт.Вие сте виновни.Не се оплаквайте.Цяла Европа ви се смее.Паразити,който пишат безмислени коментари.После хапват и лягат пред ТВ-то.Айде лека,Булгаристан.Аз отдавна не сам Българин,иникога повече няма да бъда.

Ако това е страна,то ние сме аборигени!Сами сме си виновни за битието,и управниците!

НА МЕГЛЕНА КУНЕВА ВЕДНАГА НАМЕРИХА ОТКРАДНАТАТА ЧАНТА, НО УБИЕЦА НЯМА ДА ГО ОТКРИЯТ-ЗАЩОТО БИ ТРЯБВАЛО ТОЙ ДА Е ЕДИН ОТ ТЯН СЪС СИГУРНОСТ ???- СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ, БРАТЯ ДРЪЖТЕ СЕ !!!

Ако това е страна,то ние сме аборигени!Сами сме си виновни за битието,и управниците!

EH,AKO IMA BUDNI, JELEZNI HORA V BG da da se napravi IRLANDSKIA MODEL..TOVA E MOIATA MECHTA..TRIABVA DA SE SUBUDIM HORA I DA GI IZCHISTIM VSICHKITE..NIAMA LI SMELI, DOBLESTNI HORA?!?!DA SE ZASHTITIM NARODEE..SRESHTU KOSVENITE I PREKITE UBIITSI, SUSIPAHA NI! POCHIVAI V MIR GEORGI!!!

Ако това е страна,то ние сме аборигени!Сами сме си виновни за битието,и управниците!

дявола не си поплюва като го разобличаваш

Вижте, всички, дето сте зажалили: - не е писател; - не е мутра; - не е и с почтените... Нещо като нищо, мир на праха му! А вие - държите се като примати... Опявате като дрогирани, без да се замислите малко кое какво е...

комунистите погребаха България

жалко-ебати вонящата държавица

На лъжата краката са къси. Кого не оплю тази мутра ? От писанията му лъха злоба и воня. Нали е бил наемен убиец ама не убивал. Айде бе. Защо не е връщал парите дето лъже ,че му били давани за да върши убийства. Фантазьор. Другите били прости, а той с пилешкия си мозък ги бил надхитрил.Като е толкова умен и най умен от всичите си другари защо и той не правеше бизнес а се занимаваше с писане на пасквили без нито едно доказателство. Глупости. Да ги разправя на старата ми шапка. Гнусен лъжец. Другите били педали, а той само истински мъж. Какво правеше с измишльотините си? - убиваше с думи и то маса народ. За колко мъртавци изговори и написа маса гадости. Не се посвени да стане морален съдник дори на мъртвите, които и каквито и да са те. Че даже и прокуратурата му била виновна ,щото не му проверявала глупостите. А може би е писал за да прикрие и измие мръсната си съвест и то за сметка на други. Така,че Който копае гроб другиму сам пада в него. Всяко нещо има две страни. Аз обаче на писатели мутри не вярвам защото, както лъжеца си остава лъжец така и мутрата си остава мутра. С лъжа можеш да пишеш какви ли не пасквили но с лъжа бизнес не можеш да правиш. Така ,че нито е герой нито е честен ! Хляба дето го ядеше с парите от пасквилите се нарича срамен хляб, така както е ял и срамен хляб с парите дето уж му били давани да убие този или онзи. Бог да го прости !

това е в БГ за съжаление, Бог да го прости, мир да има, аз не съм от БГ, но доста години съм живяла тук и съм го гледала по медиите, местим се с децата и съпруга ми от тук, опитахме тук със сапруг от бг не става живот иначе в хубавата страна, прибираме се обратно към мойте в германия, боже жалко за човека

Гледайте(ако не сте) интервюто му дадено за Сеизмограф в сайта на Бтв. Има потресаващи неща! Имам чувството, че човека е очаквал това да му се случи и е искал да даде публичност на всичко това, надявайки се това да го спаси! Уви!

Време е Румен Петков да си подава оставката...мисля ,че се забави прекалено!!!!

кучетата си лаят, керванът си върви......

evala 4e mi pusna komentara.njama6e tam psuvni samo edno ''kopelenca''

leka mu prast . saboleznovania kam semeistvoto mu . jalko za edin dostoen i smel balgarin . a gospodata upravliava6ti da se zamisliat v kakva darjava jiveem ....

Kato govori6 mnogo si chao ot tozi svqt.Mnogo losho za momcheto iskashe da pomogne da na tazi shibana darjava i si plati po nai-skapiq nachi- s jivota si.Bog da go prosti!

Мир на праха му.Бьлгариа е страната на идиоти ,искам да се зали4и откартата на света.Разберете истината е 4е е срамно да се наре4е6 Бьлгарин

No comment...

с тези книги - ясно, че беше пътник

Бог да го прости! Има броени на пръсти смели и можещи публично да се разкаят за делата си. Къде сте бре, патриотари? Още ли сте горди, че сте булгаристанци? Тази пародия на държава ли ви дава самочувствие? А, жалки умствено ограничени балкански комуноиди? Отнасят се с вас като с добитък собствените ви любими партийни другари, а вие ппретендирате да бъдете уважавани от напредналите народи, по които ежечасно плюете, защото разбирате колко сте малозначителни. Население без достойнство.

Само Иван Костов ще ги оправи тези комунисти. 8 год България се движи по енерцията която той и даде...

Аз отдавна не се наричам - БЪЛГАРИН.Българин да се наричам,срамна дума е за мене.Гоце,Боце и Сергейчо,вас ще ви оправят.Не е виновна властта. Алеко Константинов го е казал-Не народ,а мърша.Безмислени коментари е една песен - Водка с утеха.Да живее ракията и чалгата.Няма България.А утре ходете и пак гласувайте.ОВЦЕ! Вие нямате никакво гражданско и национално самосъзнание.Цъкате с език.Вместо да се вдигнете десетки хиляди и да свалите тая паплач от власт.Вие сте виновни.Не се оплаквайте.Цяла Европа ви се смее.Паразити,който пишат безмислени коментари.После хапват и лягат пред ТВ-то.Айде лека,Булгаристан.Аз отдавна не сам Българин,иникога повече няма да бъда.

mir na praha mu

mir na praha mu

leka mu prust na 4oveka...

Бог да го прости и мир на праха му! За смъртта му е виновна една единствена групиравка наречена МВР. Нееднократно Г. Стоев заявяваше че е готов да свидетелства за мутрите от подземният свят, И? В нормалните държави подобни свидетели са със специална юрисдикция и са защитени от закона. А в България?- Освен че съответните органи не му обърнаха внимание, даже му устройха и капан в лицето на градският прокурор Кокинов. Убийците са ясни, те са описани в книгите му - мутри и властимащи.

УБИЙЦИТЕ ДА ГОРЯТ В АДА :)

Убитият писател Георги Стоев: Маджо поръчваше убийствата пред Любен Гоцев Четох и слушах няколко интервюта на Любен Гоцев. Направи ми впечатление, че е много изнервен. Заради Куйович ли е? Безспорно Будимир Куйович е наследник на каналите на Фатик, но трудно някой би могъл да докаже, че Любен Гоцев го покровителства директно. Затова и Гоцев не се притеснява много-много от тази история. Скандалът с Куйович е проблем на Ангел Стойчев, дългогодишен член на кръга Монтерей. Тук обаче трябва да направим едно уточнение - Ангел Стойчев отдавна е отритнат финансово от старите си приятели. Той се е компроментирал още от времето, когато синът му Стоян се занимаваше с цигари заедно с Евелин Банев - Брендо. Кръгът Монтерей ще остави Ангел Стойчев сам да се оправя, така ли? Те имаха желание да му помогнат, но историята много се разшумя и този път медиите не останаха безучастни. Когато хванаха Стоян, сина на Ангел Стойчев с дрога, го направиха от обвиняем свидетел. Безспорен факт е, че Стоян работи с Будимир Куйович и според мен този път трудно ще се измъкне. Но баща му Ангел Стойчев е дългогодишен шеф в МВР, Румен Вълка му е бил шофьор Ангел Стойчев от години има финансови проблеми. Той отдавна се е компрометирал пред старите си приятели. Дължеше пари на Фатик и близо две години не ги връщаше, още тогава Любен Гоцев и останалите се разграничиха от него. Ангел Стойчев не можеше да се оправи много време със снаха си Весела, дъщерята на Жоро Старчев, който държеше преди Монтерей. Та тогава за последно Любен Гоцев и компания му помогнаха и принудиха Старчев да продаде ресторанта си на друг човек. Кръгът Монтерей мит ли е, или реалност? Това ли са кукловодите на мафията? Никакъв мит няма, колкото и Любен Гоцев да се опитва да го обърне на-шега и на едва ли не на пенсионер-ска сбирка. Това символно появяване миналия вторник в Монтерей пред медиите целеше нещо друго - Любен Гоцев да покаже на всичките си врагове кои са ортаците и съратниците му. Компанията наистина беше впечатляваща. А Гоцев стоеше като Кръстник в ресторанта и всеки, който влизаше, първо се здрависваше с него и след това заемаше мястото си. Чавдар Чернев - бивш шеф на МВР и изключително близък до Младен Михалев - Маджо, Виктор Вълков - ятак на Маджо. Любо Левичаров, бившият шеф на ЦСБОП. Допреди години всички тези хора се събираха в Монтерей, оттам идва и името на кръга. От доста време те вече не се срещат там, а в ресторант Кипарис. Там Любен Гоцев се среща тайно с Младен Михалев - Маджо, във ВИЛ стаята в ресторанта. Има ли реална власт Любен Гоцев? Да. Макар да е на години, той все още е в играта и няма намерение да я напуска. Гоцев е свикнал не да се говори за него, а да се шушука той се изнерви, защото го осветлих. Тези, които трябва, знаят, че Любен Гоцев е създателят на Маджо. Преди време Георги Пехливанов се изказа за Младен Михалев, че е кукла на конци. Аз предадох на Маджо думите на Пехливанов. И той каза: Да, така е. Но знае ли кои стоят зад мен?. Ако си мислите, че Младен Михалев има стотици милиони, бъркате жестоко. Маджо сам е признавал, че има 16 съдружници, все генерали от БСП. Той ги наричаше червени брамии. Парите за БСП се разпределят от Любен Гоцев. Той е покровителят, съветникът и лобистът на Маджо. Веднъж Михалев ми разказа през какви унижения е минавал в началото. Чавдар Чернев, когато се напиел, карал Маджо и Маргина да лазят под масата. Любен Гоцев твърди, че не те познава? Познава ме. Готов съм да бъда разпитан от следователи и да разкажа това, което знам за Любен Гоцев. Ще му припомня само едно място, където сме се засичали - на една пресечка на Витошка, където се помещаваше офисът на стария Фатик Там Любен Гоцев се появяваше често. Имаме и други засечки с него, които ще разкажа някой друг път. Фатик и Младен Михалев ходили ли са в Монтерей ? Да, много пъти. Фатик имаше навика да стреля в ресторанта. Вадеше пистолета и правеше на решето тавана. Няколко пъти правиха ремонт на Монтерей заради Фатик Маджо също се явяваше, и то не само във вторник, а всеки ден. Охраната му и колите му блокираха движението пред Монтерей. После започна да се среща с Любен Гоцев в Кипарис. Пращаше колата си, за да вземе генерала. Виктор Вълков също ли е близък с Младен Михалев? Да. Когато бях в полицията за една разработка срещу Маджо, полицаите ми разказаха интересни неща. Те го бяха прихванали в Хърватска. Михалев се обаждал по телефона до България, използвал е хърватска СИМ карта. Оказа се, че Маджо е живял доста време в посолството на България в Хърватска. Там негов домакин е бил Виктор Вълков. След това Вълков е посредничил и за една среща на Младен Михалев с МВР шеф във Виена. Това също е според оперативна информация на служителите на МВР. Естествено, разработката срещу Маджо потъна. Сега Любен Гоцев призовава прокуратурата да го разпита Интересен ще е този разпит, но няма как да се получи. Илюзия е да се вярва, че има сила в България, която да бутне Любен Гоцев. Генералът се саморазправи с Маргините за няколко минути. Когато научи, че е в списъка им за ликвидиране, разпореди те да бъдат тикнати в затвора. Публична тайна е, че арестуваха Маргините заради Любен Гоцев, а не защото от МВР са събрали данни за престъпната им организация. Когато беше взривен Стоил Славов, уликите пак водеха към братя Маргини. Тогава не ги прибраха, не ги прибраха и след убийството на Жоро Илиев. Но когато Маргините се прицелиха в Любен Гоцев, цялата сила на МВР и прокуратурата се стовари върху тях. Това е показателно за влиянието, което Гоцев има в държавата. Любен Гоцев страхува ли се от Маргините? По-скоро Маргините се страхуват от Любен Гоцев. Неговото убийство неслучайно е трябвало да изглежда като случаен обир. Маргините знаеха, че без Любен Гоцев влиянието на Маджо в държавата ще спадне и така по-лесно ще могат да се преборят с него. Но същевременно не смееха да му пратят килър, защото осъзнаваха какво може да се случи с тях. Искаха убийството на Любен Гоцев да бъде извършено по такъв начин, че да заблуди МВР. Всички видяха какви са последствията за братя Маргини. Е, вече са на свобода. Делото срещу тях още не е приключило. И няма да приключи скоро. Това, че не са в ареста, не значи, че не са натикани в миша дупка. В книгите си описваш как Младен Михалев - Маджо поръчва убийства. Любен Гоцев поръчвал ли е покушения? Със сигурност е присъствал на заповеди за отстраняването на хора, изречени от Младен Михалев

Почивай в мир младо и смело момче.Ти изпълни дълга си пред България и българския народ. Убийците от държавна сигурностще ги стигне божието наказание.Какво чакаме народе български да избият децата ни ли. Време е да се дигнем и да пометем тая управляваща паплач. Господа управляващи , гниди мръсни вървете си , не ви ли стигна кръвта на нашите деца.

Ти живееш в сърцата ни, Жоре!

Мир на праха му! Оставка!

Как ще заспите тази нощ Гоце Първанов ,Станишев,Велчев,Кок За РУМЕН ПЕТКОВ е ясно той няма проблеми със съня,очите му са дебели като вратовете на приятелите му !!! БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!

НЕКА ПОГРЕБЕНИЕТО МУ СТАНЕ НАШИЯ ПРОТЕСТ!!!!!!!!!!!!! neka badem vsichki tam

Трябва да гледаме по един по-трезв начин на нещата, по отговорно, като цивилизовани хора, да мислим позитивно и да не се подаваме на емоции, те не винаги са добар съветник.Мисля, че в анала на българина винаги има място за още един член - щом търпи три, защо да не са и повече???

Aide stiga ve4e , vzemete im urazieto na vsi4ki v taja darzava . IMA LI KOI ????????? naroda strada atija v parlamenta debelejat. kato zar veliki , napalni gu6kata i v 4uzbina.

драйфа ми се направо от всичко което се случва в тая шибана даржава!!!! изроди мръсни знайте че господ ще ви накаже!!!!!

Продължавайте да си пишете по форумите и гледайте отстрани какво става в държавата - така нешата ще се оправят. Вярвайте ми! А Георги Бог да го прости и дано има и други като него за да можем някой ден да прогледнем

ТАКА ЗАТВОРИХА УСТАТА И НА ПОЛИТКОВСКАЯ... КГБ, ДС, МВР, БСП, НДСВ, ДПС и т.н.

прочетох един апел по форумите-да превърнем погребението му в протест срещу всичко това,което се случва в тая скапана държава на мафията...той го заслужава,защото единстевн се осмели да говори,макар да знаеше че не трябва...прокуратура мълчаха и са участници в неговото убийство...цялото ръководство на държавата е участник...да отидем всички на погребението и да кажем какво мислим,крайно време е...

Милел е, че книгите и това, че ги е издал публично, го предпазват, ... и така би било в една нормална страна. Но ние не сме такава. А градският прокурор да обяснява как не искал да свидетелства; редакторът му да приказва, че не знаел кое е истина; журналистите да пишат, че пидготвял убийство... До три дни ще го забравите, така ще стане.