Коментари - Георги Стоев не издържа | dnes.dir.bg
назад

Георги Стоев не издържа

Известният със скандалните си книги за престъпния свят у нас Георги Стоев почина. 34-годишният Стоев бе прострелян с два куршума в главата недалеч от хотел Плиска.

Обратно в новината

Коментари - Георги Стоев не издържа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

НАРОДЪТ СРЕЩУ МАФИЯТА Ние обикновените български граждани, Обвинявам Президента, Обвиняв Народното събрание, Обвинявам Правителството, Обв Главния прокурор, Обвинявам целия политически елит, За това, че предадоха държавата на мафията! Искаме незабавната оставка на Президента! Искаме оставката на Правителството! Иск разпускане на Народното събрание и насрочване на нови избори! Искаме оставката на кмета на София! Искаме оставката на Главния прокурор! Вън мафията от държавните институции! Призо всички всички сънародници, на протестен митинг в петък 11.03.2008 година от 17.30 часа на площад Независимост! Народът срещу мафията! Г инициатива Справедливост

бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!

Горкото момче и горката му майчица. Изгоряха за какво? Щом го чух да говори по Сеизмограф BTV, веднага разбрах, че няма живот за това момче. Защо не го запазиха - той искаше да помогне на всички нас. Трябва да има национален траур - дали може това да ни обедини или пак всеки за себе си...Ние нямаме избор на човешки ресурс, който да милее за този мъченица България

ойтерс: Съдебната система помага на БГ-бандитите Авторъ на книги за мафията в България Георги Стоев бе прострелян в главата в София, съобщи Ройтерс. Дипломати съобщават, че убийствата през последните години са дело на мощни престъпни групировки, които отчасти създадени от тайните служби на бившия СССР, контролират големи дялове от икономиката с помощта на склонната към корупция съдебна система. Агенцията отбелязва, че от 2001 г. насам са извършени повече от 150 приписвани на мафията убийства. Въпреки започналата кампания срещу престъпността и корупцията България не е осъдила нито един високопоставен представител. ЕС, към който България се присъедини миналата година, предупреди София, че може да загуби милиони евро под формата на помощи от съюза, ако не покаже съществени резултати в борбата срещу организираната престъпност и корупцията. Франс прес съобщава, че това е втората стрелба в България в рамките на 24 часа, след като генералният директор на Атоменергоремонт Борислав Георгиев бе убит с два куршума в главата в апартамента си. Агенцията отбелязва, че България е критикувана от Брюксел, тъй като не е успяла да намали влиянието на корупцията и организираната престъпност, когато десетки бизнесмени, членове на мафията и престъпници са били убити през последните години. /БГНЕС

Бог да го прости! Не съм чел книгите му, но съм вече убеден че са Новата история на Бългория - за съжаление! полициямафияуправл Кои са убийците? - поръчителите всеки ден ги дават по телевизията, а извършителите с няколко коли бяха на мястото на екзекуцията! Бедна и нещастна България - само името ти остана!

Насилствена смърт изпрати един млад живот в по-добрия свят. Там само Бог ще го съди. Не ние, които още дишаме. Ние можем само да си задаваме въпроси, без да получаваме отговори. Наистина ли Георги Стоев е бил част от тези групировки? Какво е търсил сред тях? Ако познава наистина лично босовете на мафиотските структури и е присъствал на секретните им сбирки, и е научавал доста от тайните им като вътрешен човек, би трябвало да знае какво ще последва, когато реши да проговори. Доколкото разбирам, в тези среди няма прошка. На какво е разчитал, когато е започнал да публикува хрониките си, пишейки за събития и хора с истински дати и истински имена? Като споменава десетки живи и мъртви (вторите няма как да мъстят), нима не е предусещал свистенето на куршумите? Още повече ако изповедите му са реални? Този човек бе убит безпардонно, на светло, а не по тъмна доба, на тихо и тайно място. Неговите убийци са го направили без да им мигне окото, сигурни в своята защитеност. А в България, както знаем, подобна наглост си позволяват само онези, които имат сигурен гръб от най-високо място, от най-силните на деня. Убийството няма вид на отчаяна, решена отвъд риска операция. Тя е абсолютно рутинна. Бам-бам-бам и толкова... Георги Стоев пишеше от няколко години вулгарните романи, продължавайки по стъпките на Христо Калчев (лека му пръст). Но Калчев беше доста по-умен. Преплитайки истини с полуистини и откровени лъжи, имена с псевдоними и абсолютно измислени герои, той си оставяше шанса да живее. Неговите романи бяха по-близки до литературата. В този ред на мисли се питам: защо Георги Стоев избра този път? Искал е реванш? Героичен ореол? Пари? Отмъщение? Покаяние? Изкупление?... Защо се поръча сам???...

бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!

Ами за чий се дръгнете?! Кой лайнян народ гласува за тях - престъпници институционализирали се...докато има такъв робски проклет народ всеки ще го ее...а за момчето кофти, но баш лайната от местните стават нервни защото ги притискат по-големи батковци с друга адженда...мразя тази проклета страна, народ и държава...откровено. л имодерите ще го пуснат но ако някой се чуди кво дялам тук още ще му отговоря- чакам да пукне дъртия всеки момент и да го погреба в тази прокълната земя и се махам...това е прокълнато място а народа е лайно

бог да го прости! хора замислетесе колко удобно умира това момче тикмо когато стола на правителството се тресе от скандал в поличията структурата коиято триабва да ни пази от пресьпноста била тиа и организирана. истин за мен е че момчето стана жертвана политически интереси!!! Всички триабва да се замислим на кого е изгодна тази смирт!!!!!! Друг е вапроса след всичките раскрития каде е онзи лиглио главниа прокурор защо не се е самосезирал??? май истината е че триабва да кажем БОГ ДА ПРОСТИ БЬЛГАРИА!!!!!!!!!!!!

Бог да го прости. Чистката започна - първо убийство на директор на енерго компания, после ликвидирането на единствения човек, който дръзваше да говори открито за мафията...и странно как всичко това съвпада със скандала около Петков. Време е да бием шута на това правителство, защото те се взеха твърде насериозно и се мислят за недосегаеми. Показното убийство на Стоев доказва наглостта им.

Hora gadno me e ot tova vsichko

Писателят-мутра Георги Стоев за пореден път взриви обществото като разказа в Горещо мръсни истори за известни личности. Само от шоубизнеса приказките му засегнаха Азис, Алисия,Бони, Камелия, Ирен Онтева,Ивана, Силвия Стойчева. Драго Чая и Азис се ругаели, седнали от двете страни на боса и собственик на заведението О, Азис Георги Пехливанов, се допълва в новата му книга. Сигурно забравихме някой... Жоро Илиев ошамарил Тодор Славков(внука на Тодор Живков), защото закачал гаджето му Глория. Батето отишъл да измоли прошка за сина си. Илиев го посрещнал гол.Стоев дори се закле върху Библията, че всичко е истина. Нищо чудно. Доколо може да му се вярва? В романите си той прави още по шокиращи разкрития, засягащи най-вече подземните босове, на които никой български политик не смее дори да произнесе имената. Младен Михалев Маджо имал интимна връзка с генерал Любен Гоцев, твърди той. Благодарение на това се родила една от най-страховитите трибуквени компании. Стоил Славов застреля лично Мето Илиянски, Пепи Фюрера и Серафим Антонов очистиха Илия Павлов,Как проституират известните фолкпевици, са само част от анонсите на книгата му, която безспорно ще се разграби. Маргините и Димата Руснака подслушваха Стоил Славов и го взривиха, защото подготвяше убийството им, продължава авторът. Стоев, който се е подвизавал по високите етажи на SIC не цепи басма на никого. Вади на преден план и политиците, които според него са забъркани в мръсния свят на подземния бизнес. Какво е искал да каже авторът ? , ни питаха даскалите по литература в училище. Сега е времето да се отговори на този, иначе доста тъп, въпрос. Дали Стоев изпълнява някаква поръчка или просто съвестта му е проговорила и е решил да се изприкаже. Това няма никакво значение. Важното е МВР и прокуратурата да прочетат книгата. И да погнат героите в нея. Говорим за босовете, не за фолкаджиите. Ако им стиска. Може, ама надали, както казваше един истински мъж, също осмелил се да бръкне в проблемите на България. Тук вече се доближаваме до жанра фантастика. И като заговорихме за жанрове се сещаме за литературното течение наречено феноменология. Според него едно произведение е значимо, когато надхвърли кръга на очаквания на читателите. Е, Стоев го надхвърли многократно. Това естествено не означава, че е велик писател, но със сигурност е човек, който не е страхува да развие най-мръсните и гадни сюжетни линии в страната ни. За разлика от почти всички останали. Покойният Христо Калчев, на когото Стоев е предавал информация, обичаше да казва, че не можеш да пишеш за любов, когато държавата ври и кипи. МВР, обаче поднесе статистиката, че престъпността паднала до нивото си отпреди 10 и ноември. Ето това е пример за любов към ближния. МВР връща любовта и вярата в човека. ....................

Жалко за един много смел човек! Опита се каже истината, но не му позволиха.

STOEV TI SI OSTAVASH PISATEL.LEKA TI PRYST PRIATELIO. MADGO- SI SLEDVASHTIA GOCEV-T VINAGI SHTE SI EDIN DYRT PEDAL. ZAPALKO-TI SI OSTAVASH NAI-GNUSNIA,PALIACHO VI IDIOTI,MAMKA I I NA BYLGARIA.

Потомствената Олигархия в БСП е моралният убиец на Стоев. Нали така г-жо Дончева?

ОК , мир на прахът му , и какво , ще седим и ще продължаваме да гледаме филма ли ? Може би след месец ще си викаме ами да утрепаха го , нещата няма да се променят така! Трябва да се взимат мерки ! Сега ще потулят всичко ще има 1, 2 уставки и какво , пак същото дередже един слиза друг се качва ама същия като стария , аман от боклуци. Цялата система ни е такава , толкова корумпирана че дори и да не си корумпиран трябва да станеш такъв или ще ядеш куршума.. Трябва да се случи както с когато убиха Ирландската журналистка , цял народ скочи и направи почти гражданска война срещу мафията и корупцията в държавата си.. колко още , колко още ......

БОГ ДА ГО ПРОСТИ...СЕГА НА ВСЕКИ-ВСИЧКО МУ Е ЯСНО...НАЛИ ХОРА...ДАНО ДА ИМАМЕ СМЕЛОСТ .................... И ТОЙ........ТОВА Е ГОЛЯМ БЪЛГАРИН...ПОКОЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ,ЖОРО ,ЩЕ БЪДЕШ ПРИ БОГ ТОЙ ЩЕ ТЕ НАГРАДИ ПОНЕЖЕ ИЗЛЕЗЕ САМ СРЕЩУ ВСИЧКИ УБИЙЦИ

отиде си един от най-смелите българи... за да напишеш тези книги не се иска малко храброст

pochivai v mir

R.I.P. Georgi zaplati s jivota si,da ni razkriech istinata

ebati 6ibanata darjava bog da go prosti

STIGA !!!!!EVROPA E SAD NAS !!!!!STAVAI NARODE!!!!

Бог да го прости!

Мир напраха му...всички са един дол дренки, не си мислете че другите са свети води ненапити, нали и Бат Бойковците и Петкановците и Костовците - всички са в кюпа. Само че като не е кокала в тях знаят само да лаят за него.

Мойте най искрени съболезнования на близките и бог да го прости ,а колкото до убийството на всички е ясно ,че няма да бъде разкрито ,защото те това са искали ,Сега близките му да съдят държавата ,защото със своята безотговорност е най -голямият виновник ако се беше сезирала или си бяха напрвили труда да го излушат можеха да го запазят като главен свидетел срещу мафията ,Но как като мафията е в държавата това го знае цяла Европа ,СЕГА СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАК СЕ КЕФЯТ ВСИЧКИ ГЛАВНИ ГЕРОИ ИФОЛКАДЖИИКИ ГОЛЯМО НАПИВАНЕ ПАДА В МОМЕНТА

и кво се оказа? Човекът си е говорил истината...

koito padne v boi za svoboda toi ne umira

Не се дивете - Георги Стоев бе убит от руменпетковците, сергейстанишевците, гоцевците и разбира се турците, които управляват днес България. Много знаеше, много говореше и пишеше, и затова получи две куршума в главата. Такава е днес България. Политическата мафия все повече затяга примката около нас - или цензурира казаното и написаното от нас, или направо ни разстрелва. Долу днешното правителство.

TO BE CONTINUED........

Neka po4iva v mir 4oveka. Nemoje dase navliza v mesta kadeto nqmat rabota slu4aini hora, a toi qvno e ot tqh. Tova sa hora ot biv6ite i nastoq6ti specialni slujbi i e dobre po4ti ni6to da ne se znae za tqh.Tiq draskani4i po gore ne mi dopadat mnogo i sam mnogo iznenadan 4e ima naivno misle6ti hora o6te,ili ina4e kazano politiko-prosta6ki nadahani. Ima 4eterima general4eta, abe te malko nedonos4eat i pi6mqn takiva, no sas lampazi, ediniq kmet, drugiq kandidat za takav, tretiq deputat a 4etvartiq pod doma6en arest, neka se pozamislqt malko kakvo kak i kade govorqt, i nai-ve4e za kogo govorqt. Haide stiga tolkova ot men,taka mislq ,vijdam, razbiram ne6tata i po-lekata i spokoino be hora/ da tuk ima ironiq/!

Бог да го прости! До кога ще ги търпиме тия говнари политиците! Трябва да направим нещо, а не да търпиме всичко като овци!

Аз отдавна не се наричам - БЪЛГАРИН.Българин да се наричам,срамна дума е за мене.Гоце,Боце и Сергейчо,вас ще ви оправят.Не е виновна властта. Алеко Константинов го е казал-Не народ,а мърша.Безмислени коментари е една песен - Водка с утеха.Да живее ракията и чалгата.Няма България.А утре ходете и пак гласувайте.ОВЦЕ! Вие нямате никакво гражданско и национално самосъзнание.Цъкате с език.Вместо да се вдигнете десетки хиляди и да свалите тая паплач от власт.Вие сте виновни.Не се оплаквайте.Цяла Европа ви се смее.Паразити,който пишат безмислени коментари.После хапват и лягат пред ТВ-то.Айде лека,Булгаристан.Аз отдавна не сам Българин,иникога повече няма да бъда.

Държавата е престъпна, народа- прост!

Така е в държавата на Гоце и сие. Мир на праха му. До кога ще ги търпим?

Нормалното развитие на едра мутра пък било то и с графомански наклонности. А тези дето мса засрали форума с изцепки ала ДОЛУ БСП-то Да дадат алтернатива но не виждам такава който и да дойде ще е като тях. Системата е нещо като агитките на левски и цска (нарочно са с малки букви) похабява се доста емоционална, физическа и емоционална енергия на масите докато други хора си взимат големите хонорари или си павят далаверките. А множеството скандира ли скандира - ДА жижеят сините долу червените или обратно. Май Бошлаф-а е прав и си мисля дали Народния съд не е имал своите причини за съществуване!?

vmesto da komentirate,izlizait pred parlamenta s gegite...........

Аз ще направя един по-смел паралел, колкото и невероятно да прозвучи! Погледнете само - и България и бившият СССР - по-конкретно Русия в годините на прехода се развиха по един и същи начин. Кой владее богатствата на Русия - ами олигарсите! От кои среди произлязоха те и къде са техните корени? Ами от дейци и функционери на бившата КПСС. Къде са корените на българските мутри и мафията - ами пак от там - от бившата ДС и бившата БКП, които по своята същност са си едно и също нещо!!! Каква поразителна прилика, а? Показни убийства на руски бизнесмени и журналисти, показни убийства на български мафиоти, натрупали милиони от времето на прехода, който все още в България а и в Русия края не му се вижда! Е ха кажете, че източните славяни - ние демек сме се развили по различни начини! Е, само с тази разлика, че на руснаците нито НАТО им трябва нито ЕС, щото са си богати, ама богатствата им са концентрирани в ръцете на олигархията, която там става все по-богата а обикновените руснаци, особено тези живущи извън Москва и Петербург все по-бедни и по-бедни!!! Ми че тук не е ли същото?

Бог да го прости! Той си знаеше,че ще го убият и във всяко свое интервю се обръщаше към властите да направят нещо.Защото той пишеше с имена,а не със загадки.Ето затова го убиха и затова никой нищо не направи за него приживе.

В ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ ИМА МАФИЯ, А НАШАТА МАФИЯ СИ ИМА ДЪРЖАВА!!! Мир на праха на Г.Стоев!!! Когато го гледах по Тв си казах, че гледам един труп, така и стана. Знам къде живея - държава-ад и знаех прекрасно какво ще последва. Болно ми е за всички морални, умни, интелигентни, честни и добри хора в тази държава... До кога ще продължава това, до кога??????????????

Добре бе.Поне излезте и гласувайте, бе хора.Може ли само да се вайкате и да опявате ,като стари баби, умрелите.Гласувайте за партия, без значение коя ,но, да е с нови хора.А видите ли в листите да фигурират старите отрепки,търсете друга.Поне на изборите излезте и гласувайте.Иначе всичко е загубено.

До кога ?! И колко още ?! Този човек умря заради всички нас. Нека погребението му бъде началото на нашия протест ! И за Бога братя - ГЛАСУВАЙТЕ !!!!!!!

Жив е той! Той пишеше да събуди нас какво повече можеше да направи сам а МОЖЕМ да се освободим само ЧРЕЗ всенароден мирен бунт ЗА нещо, което реално да пренесе властта във възможно най-широк кръг т.е. трябват ни две неща мрежа - инструмент за бързи мирни бунтове -независимо от партиите и комплект инструменти за пряк контрол върху управлението. Останалото е измама. Просто да се свързваме помежду си - без войводи и без огромни организации - нужна е минимална организация - никакви членства, конференции и т.п. - просто връзка между огромен брой хора, искащи права за ПРЯКА СВОЯ ВЛАСТ и готови да посядват на жълтите павета за по час-два един път седмично или месечно. Има ли ги? Има ги. Тук ли са? Тук са. Искат ли тези неща? Искат ги. Пък и хъшовете отвън ще дадат рамо да се изплете връзката между една достатъчно голяма критична маса вътре. Всеки прави групи за масови протести, свързва се с други такива, докато станем народ. http://edname4ta.blo freeinfgmail.com

Мир на праха му! Мутри,политици(може и без запетайка,а тире)ДС,народ от обеззверени и изморени лица...няма как да се оправим хора...мъчно ми е да го кажа,но заминавам...

НА БЪЛГАРИЯ И ТРЯБВАТ ТАКИВА ХОРА - ХОРА С КУРАЖ Поклон пред достойното му поведение

Какъв писател бе ? Мутра - писател на пасквили и гнусотии.

къде са президента, премиера, доган, симеон, р.петков, къде е главния прокур, председателя на народното събрание,гоцев и останалите. Къде бяха когато г-н Стоев изнасяше и сигнализираше и разкриваше мафиотските сруктури? всички се правеха, че това не ги засяга. Никой не риагира нормално на сигналите му, защото всички са навързани като свинси черва.Сега се крият в миши дупки, а генерал Гоцев празнува тази вечер на т.н. Руски бал. бог да го прости, вечна му памет. ПОЧИВАЙ В МИР СМЕЛИ БЪЛГАРИНО.

Р.Петков,това не е като да се пикае и повръща във фонтаните..Там където работиш е министерство на РБългария и това не е поредната оргия....ДОКОГА ЩЕ ЖИВЕЕМ В ОРГИЯ,КАЖИ НАРОДЕ..??!!АМИ ДЕЦАТА НИ?!-Щом така се затваря устата на истината..????!!!!!Б да го прости!

Ах, ох, мили Боже, ама какъв е този шум бе, Господа? Ама моля ви се , по- тихо. Убили някакъв си... Ама по-тихо , моля ви, знаете ли как ме цепи главата от Руския бал...

Ние сме форумни мишки, на които им е уютно така - топла соба, парче хляб и сланинка, преклонена главица, сабя не я сече...Почивай в мир Жоре, ти беше един от малкото смели и достойни люде в скапаната ни държава! А на идиотите дето м затвориха устата, само ще им кажа: Бог забавя, но не забравя!