Коментари - Минута мълчание на Дунав мост заради потопа | dnes.dir.bg
назад

Минута мълчание на Дунав мост заради потопа

С минута мълчание, с която бе почетена паметта на жертвите от наводненията във Варна, започна отбелязването на 60-годишнината на "Дунав мост".

Обратно в новината

Коментари - Минута мълчание на Дунав мост заради потопа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Представям си, ако това се беше случило в Селеметя, как щяхме да оревем цяла България, колко е зле в Русе, денонощно щеше да се търси отговорност от гномове и други приказни герои, ама то пусто да вземе да потече в "най-добрия град за живеене" и настояща "морска столица", тцъ-тцъ язък...

Моста на "дружбата" трябва да стане музею,а да се направи тунел под Дунава като под Ламанша. Китайците почват да строят тунел м/у Чукотка и Аляска! Ще излезе почти без пари като пуснат 2-3 млн. китайци да копаят с кирки и лопати,и у нас има много безработни да копаят 1-2 км. под Дунав.

Какво честват тия бе? Той моста вече ще падне. Много сме напред със съоръженията ли? По римско време над реката е имало ,ако не се лъжа, 6бр. мостове. Четвали - два винкела ръждясали които свързват реката.

Малоумник!

Имали разлика между нация и народ?

пише се "има ли"!