Коментари - Варненци дариха 50 елхи за животните в зоопарка | dnes.dir.bg
назад

Варненци дариха 50 елхи за животните в зоопарка

50 елхички са занесли варненци до момента за храна на животните от зоологическата градина. Това съобщи пред „Черно море“ директорът Иванка Стоянова.

Обратно в новината

Коментари - Варненци дариха 50 елхи за животните в зоопарка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Една от малкото добри новини! Браво!!!

Браво на варненския зоопарк. От софийският ме отрязаха и казаха, че нямат такава практика, но се надявам да си вземат поука за другата Коледа. Браво!

Голям глад ще да има, щом животните проядоха и елхи! И аз пробвах! Това не се яде, кръстачките са що годе вкусни, но се гризкат трудно, а после идва и дрисъкът!

Кво му е доброто, животните гладуват, изядоха и кръстачките на елхите, даже и гирляндите!