назад
Варненци дариха 50 елхи за животните в зоопарка
50 елхички са занесли варненци до момента за храна на животните от зоологическата градина. Това съобщи пред „Черно море“ директорът Иванка Стоянова.
Обратно в новинатаКоментари - Варненци дариха 50 елхи за животните в зоопарка | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Голям глад ще да има, щом животните проядоха и елхи! И аз пробвах! Това не се яде, кръстачките са що годе вкусни, но се гризкат трудно, а после идва и дрисъкът!
Браво на варненския зоопарк. От софийският ме отрязаха и казаха, че нямат такава практика, но се надявам да си вземат поука за другата Коледа. Браво!