Коментари - Частично падна забраната за Морската градина | dnes.dir.bg
назад

Частично падна забраната за Морската градина

Административният съд във Варна спря изпълнението на заповедта на кмета, забраняваща на собствениците на имоти в местността "Салтанат" да влизат с колите си в Морската градина.

Обратно в новината

Коментари - Частично падна забраната за Морската градина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ДО ГАЗПРОМ Гулям провокатор си ти

А тука в Лондон има поне 50 парка и никой не виждам да живее в тях. Я го очуждете тия в Морската и да се свършва един път за винаги.

хаха, колко просто било ... я марш да миеш !

що не дойдеш да ги купиш ами плещиш глупости, марщ в боклука

Точно така е - в Лондон парковете са истински: без коли и жилищни сгради. Никой няма да допусне подобно безобразие и да отнеме парковете на лондончани.

Вече става смешно с всички тия напъни да не се спазват законите във Варна и дори съдиите да подпомагат тяхното неспазване! Наистина тази съдия Йова Проданова трябва да бъде съдена за некомпетентност и корупция, защото от нейното решение е видно, че не и пука за парка, за варненци, не и пука за Варна, а камо ли за обществения интерес. В парка не трябва да се допускат коли!

Съдия Йова Проданова трябва да бъде разследвана за корупция и некомпетентност!

абе "пешеходци" в кой век живеете? Учителите не ви ли учиха, че колелото на историята не може да се върне? Сигурно сте пропуснали този урок разхождайки се в морската градина. Ако имам собственост влак ще си прокарам ако ми трябва...

Пешеходната зона в София ограничи достъпа да дома на стотици хора,преди два дни съм спирал на съседна улица ,за да мога да прекарам с количка плодове ,набрани от градината на една възрастна жена,,три пъти по две касетки,а тук за двама ,да не им се развали хатъра,може,вероятно не са обикновени, а някои с пари и положение ,защото обикновен човек,едва ли да знае и да може да купи и строи в такъв имот !

Древните и завързали очите, сега и връзват ръцете а едни келеши постоянно и бъркат под полата.

Портних: " ще напишем заповедта така, че да е законосъобразна и да не може да бъде атакувана в съда" ОПРЕДЕЛЕНО УСПЯ! NOT!

Аз пак ще попитам - кое конституционно право е нарушено като не можеш да си ПАРКИРАШ КОЛАТА пред жилището си? Защото и аз от време на време не мога да намеря място на паркинга пред блока...

Отговорил съм ти, но твоя въпрос е тотално ирелевантен към моя. Аз не съм ЗА колите в Морската. Но съм ЗА адекватните действия, които очевидно не се случват. Не може да казваш, да се биеш в гърдите, как ще направиш нещо адекватно и за пореден път да не успяваш. Ето такъв кмет имаме ... , а уж трябваше да е по-адекватен от предния. Каква е ползата от популистки решения, които дори и месец не могат да издържат? Така ли мисли да управлява града ни?

Интересно къде в конституцията пише че трябва всеки да може да спира кола точно пред дома си, а не може на 100м от него, примерно?

Пише го в частта за упражняване на правото на собственост. В тази местност има къщи отпреди 2ра Световна Война.

Ок, тогава ще сезирам конституционния съд да ми прекарат рампа, с която да се качвам до площадката на блока, защото искам да паркирам на нея... Защо тези да могат да паркират пред дома си, а аз - не?? Усещаш ли се колко абсурдна теза защитаваш? Май не? Какво значение има от колко време има къщи там, тук става въпрос за достъпа с коли до тях. Никой не им иска къщата, нито ще се самопокава на гости у тях. Повечето къщи са на не повече от 100м от шосето. НИЩО не им пречи да повървят!